Προς το περιεχόμενο

Προμήθεια εγγραφής Winbank


tasarass77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά, 

και σε μένα επιβλήθηκε χρέωση στον λογαριασμό μισθοδοσίας μου. έχω 4 λογαριασμούς από παλιά που ήταν Αγροτική. στο Μήνυμα που μου ανακοινώσαν  την χρέωση τους απάντηαα πως είναι απαράδεκτοι. ή μάλλον ΚΛΕΦΤΕΣ είναι.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελεος με τους παραπανω. Και εγω νευριασα, μου ειπαν θα επιστραφουν αυτοματα σε ολους. Δεν εκαναν ουτε ταυτοποιηση των στοιχειων μου, μου ζητησαν μονο ενα τηλ επικοινωνιας.  End of story

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω και η γυναικα μου χρεωθηκαμε 5 ευρω με αιτιολογια “ΠΑΓΙΟ ΤΕΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ WINBANK”

Μαζεψαν μερικα εκατομμυρια με αυτο το bug, θα τα παιξουν για μερικες μερες, θα βγαλουν κερδος κ μετα θα μας επιστεψουν τα 5 ευρω και θα τους εχει μεινει το κερδος!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από άτομο που δούλευε σήμερα στην 24ωρη εξυπηρέτηση είχαν πάει μέχρι τις 5μμ 4000 email διαμαρτυρίας αφού το τηλ είχε μπλοκάρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, allo_eides είπε

Καλημέρα και καλή χρονιά! Δεν είναι καθόλου bug απλά θέλουν να καλύψουν τη μαλακία τους μέχρι να το βγάλουν επίσημα, γιατί υπάρχει στον επίσημο κατάλογο προμηθειών τους, στη σελίδα 38, στην παράγραφο 25.7, με επεξήγηση. Κλέβουνε που κλέβουνε, τουλάχιστον να ενημερώσουν πρώτα για να είναι επίσημο. 🤣

https://www.piraeusbank.gr/~/media/CFA37614FDB94126AE64DB1EA23AA195.ashx

Φίλε μου όταν γράφουν εφάπαξ κόστος σημαίνει οτι το πληρώνεις μια φορά και τέλος...

Θα προσπεράσω οτι είναι απαράδεκτο να χρεώνεις τις υπηρεσίες ebanking την σήμερον ημέρα...και θα ρωτήσω γιατί να χρεώνουν ξανά κάτι που έχει πληρωθεί ήδη;

1 ώρα πριν, aggelos87 είπε

Πρώτα απ' όλα ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά.

Αν σας κάνει να αισθάνεστε καλύτερα και μέχρι να διορθωθεί το bug σκεφτείτε πως έχετε pos, εισπράξατε ~400€ και η τράπεζα σας κράτησε την νόμιμη προμήθεια της. Επιχειρήσεις άλλωστε είναι και αυτές, όχι φιλανθρωπικά ιδρύματα. Από κάπου πρέπει να βγάλουν :)

Αυτά στην καθομιλουμένη λέγονται κερατιάτικα!

Δεν φτάνει που χρεώνουν την ανανέωση της χρεωστικής κάρτας 6 ευρώ λες και είναι καμιά premium υπηρεσία.

Δεν φτάνει που στέλνανε στον κόσμο ενημερωτικά οτι πιθανόν να έχουν πέσει θύματα υποκλοπής των στοιχείων της κάρτας τους και να πάνε σε κατάστημα για αντικατάσταση (με χρέωση φυσικά).

Τώρα παίρνουν λεφτά και για υπηρεσία που έχουν ήδη πληρωθεί!

Σιγά-σιγά θα ξεχειλίσει το ποτήρι...

ΥΓ. Ενδιαφέρον θα έχει να δούμε αν θα επιστραφούν σε όλους και όχι μόνο σε όσους το κατάλαβαν και τα αναζήτησαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na ρωτησω κατι τα 5 ευρω οντως εχουν αφαιρεθει απο το λογαριασμο;

ή απλα ετσι λεει το e mail;

ρωταω μηπως προκειται για περιπτωση ομαδικου phishing και την πατησετε ολοι

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Καλη χρονια με υγεια παντοτε.Εγω δεν εχω δει καποια χρεωση μεχρι στιγμης...Εκτος οτι μου χρεωσαν την καινουρια καρτα που εκδοθηκε λογω ληξης της παλιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, georgeγ είπε

na ρωτησω κατι τα 5 ευρω οντως εχουν αφαιρεθει απο το λογαριασμο;

ή απλα ετσι λεει το e mail;

ρωταω μηπως προκειται για περιπτωση ομαδικου phishing και την πατησετε ολοι

Ειχαν αφαιρεθει απο τους λογαριασμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tasarass77 είπε

Καλή χρονιά σε όλους!

Ρε παιδιά χρεώθηκε κάνεις άλλος 5€ για "ΠΑΓΙΟ ΤΕΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ WINBANK" στην Πειραιώς?

Αυτό δεν ήταν μόνο στην αρχική εγγραφή?

Έχει γίνει ετήσιο?

Μου το κάναν και εμένα  και τους πήρα τηλ.στο +30 210 32 88000 αφού περίμενα αρκετά μου είπαν ότι είναι συστημικο πρόβλημα και θα τα αντιλογίσουν τους άφησα τηλ. για να με ειδοποιήσουν όταν θα το κάνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλάδα 2019:μου πήραν 5 ευρώ από το ebanking - θέμα στο ινσομνια 119 απαντήσεις(μαζί κ η δικιά μ) και 8000 εμφανίσεις. 

Ελλάδα 2019: θέμα στο ινσομνια ''δωσαν στον πατέρα μου 19000 ευρώ αναδρομικά αλλά δεν το θυμάται''. 

Ναι ρε φίλε!!! 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...