Προς το περιεχόμενο

Σχολιασμός για τις κυκλοφορίες του μήνα


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To Outriders απ οτι ειδα μοιαζει με τα λατρεμενα μου Gears αρα θα παιχτει.

Το πρωτο Nier ερχεται πρωτη φορα στο PC αρα θα το τσεκαρω και αυτο

Και θελω να παιξω και το Shadow Man

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, firepc είπε

ΜΑΙΟΣ

7/5

header.jpg?t=1619772818 header.jpg?t=1619719170

10/5

header.jpg?t=1619542395

12/5

header.jpg?t=1619716593

14/5

header.jpg?t=1618322285

15/5

header.jpg?t=1619618106

18/5

header.jpg?t=1619708273

20/5

header.jpg?t=1617138349 header.jpg?t=1619428601

25/5

header.jpg?t=1619798112 header.jpg?t=1617958807 header.jpg?t=1619535633

27/5

header.jpg?t=1619690810

Εχει κανεις παραπονο απ τον Μάιο?

Επιτέλους μετά από τόση ξηρασία ο Μάιος είναι άκρως ενδιαφέρον , το κακό είναι ότι we need a lot of money 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γνωριζετε  απο  που μπορω να βρω  ολες τις  κυκλοφοριες για παιχνιδια στο pc  για  αυτον τον χρονο;

Υπαρχει  καπιο σαιτ.  που περιεχει   αναλυτικα ολες τις  κυκλοφοριες  για αυτον τον  χρονο;

Επεξ/σία από SammarcoBeats
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, SammarcoBeats είπε

γνωριζετε  απο  που μπορω να βρω  ολες τις  κυκλοφοριες για παιχνιδια στο pc  για  αυτον τον χρονο;

Υπαρχει  καπιο σαιτ.  που περιεχει   αναλυτικα ολες τις  κυκλοφοριες  για αυτον τον  χρονο;

Εγώ μπαίνω στο gamedebate και κάτω δεξιά έχει μια λίστα με όλες τις κυκλοφορίες. Δεν ξέρω αν εννοείς κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, t3llis είπε

Εγώ μπαίνω στο gamedebate και κάτω δεξιά έχει μια λίστα με όλες τις κυκλοφορίες. Δεν ξέρω αν εννοείς κάτι τέτοιο.

εννοω  για ολες τις  κυκλοφοριες  του  καθε μηνα..  Υπαρχει  καπιο σαιτ; με  ομορφο περιβαλον  και σωστη διαταξη  ολων των  νεων  κυκλοφοριων  για  τον  καθε  μηνα;

Επεξ/σία από SammarcoBeats
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, SammarcoBeats είπε

εννοω  για ολες τις  κυκλοφοριες  του  καθε μηνα..  Υπαρχει  καπιο σαιτ; με  ομορφο περιβαλον  και σωστη διαταξη  ολων των  νεων  κυκλοφοριων  για  τον  καθε  μηνα;

Από το google δε σου άρεσε κανένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, xavier είπε

https://www.releases.com/l/PC_Games/2021/5/

για δες και αυτο

Δεν μπορώ να αμφισβητήσω την εγκυρότητα των υπολοίπων τίτλων που έχουν, αλλά το Dark Nights with Poe and Munro κυκλοφορεί από το 2020 στο Steam, και μέσα στον Απρίλιο ήρθε και στο GOG.

Αυτές τις μέρες θα βγει και η έκδοση για τις κονσόλες (PS4, Xbox One) -- αλλά το site αναφέρει 16 Μαϊου ως κυκλοφορία για PC και δεν ξέρω από πού βγήκε κάτι τέτοιο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Praetorian είπε

Δεν μπορώ να αμφισβητήσω την εγκυρότητα των υπολοίπων τίτλων που έχουν, αλλά το Dark Nights with Poe and Munro κυκλοφορεί από το 2020 στο Steam, και μέσα στον Απρίλιο ήρθε και στο GOG.

Αυτές τις μέρες θα βγει και η έκδοση για τις κονσόλες (PS4, Xbox One) -- αλλά το site αναφέρει 16 Μαϊου ως κυκλοφορία για PC και δεν ξέρω από πού βγήκε κάτι τέτοιο. 

ναι, φαινεται να μπερδεψαν το  19 Μαιου του 2020, με το 2021. Σε γενικες γραμμες ειναι σωστο παντως και την κανει τη δουλεια του...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xavier είπε

ναι, φαινεται να μπερδεψαν το  19 Μαιου του 2020, με το 2021. Σε γενικες γραμμες ειναι σωστο παντως και την κανει τη δουλεια του...

αυτο  που μου προτεινες  https://www.releases.com/l/PC_Games/2021/5/  ειναι  το πιο οργανωμενο  για κυκλοφοριες παιχνιδιων;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SammarcoBeats είπε

αυτο  που μου προτεινες  https://www.releases.com/l/PC_Games/2021/5/  ειναι  το πιο οργανωμενο  για κυκλοφοριες παιχνιδιων;

 

Αμα σου πω, οχι. Σε καλύπτει η απάντηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...