Προς το περιεχόμενο

Στο OnePlus Concept One οι κάμερες δεν θα… φαίνονται όταν δεν χρησιμοποιούνται


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, stafaf είπε

Δεν χόρτασες ακόμη concept phones με γυαλιά που αλλάζουν χρώμα, οθόνες που τυλίγουν το κινητό σαν χαρτί υγείας και κινητά με δικά τους πειραματικά stores.

Είπαμε, ινοβέισο από τα πανέρια.

Μην τους το χαλάς, πριν λίγο διάβαζα για το νέο OPPO που πετάει την μπροστινή κάμερα από τα πλάγια... Εκεί να δεις ινοβεσιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, stafaf είπε

Δεν χόρτασες ακόμη concept phones με γυαλιά που αλλάζουν χρώμα, οθόνες που τυλίγουν το κινητό σαν χαρτί υγείας και κινητά με δικά τους πειραματικά stores.

Είπαμε, ινοβέισο από τα πανέρια.

 

7 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μην τους το χαλάς, πριν λίγο διάβαζα για το νέο OPPO που πετάει την μπροστινή κάμερα από τα πλάγια... Εκεί να δεις ινοβεσιο...

Τα ίδια λέγατε για τις 3 κάμερες του mate 20 pro και για την τετράγωνη διάταξη αλλά τώρα έγινε η καλύτερη υλοποίηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Grimson είπε

Τα ίδια λέγατε για τις 3 κάμερες του mate 20 pro και για την τετράγωνη διάταξη αλλά τώρα έγινε η καλύτερη υλοποίηση

Τα νερά να προσέχεις στην καφετέρια, γιατί ακόμη δεν ανακάλυψαν την αδιαβροχοποίηση εκεί στην oneplus. 

Ίσως δεν είναι αρκετά ινοβέισο θα μου πεις να σκας 6 7 κατοστάρικα και να μην έχεις αδιαβροχοποίηση. 

Επεξ/σία από stafaf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Grimson είπε

Τα ίδια λέγατε για τις 3 κάμερες του mate 20 pro και για την τετράγωνη διάταξη αλλά τώρα έγινε η καλύτερη υλοποίηση

Εγώ γιατί θυμάμαι το αντίθετο??? Όλοι μας να κράζουμε την apple για τα κουζινομάτια και τελικά να κάνουν κωλοτούμπα οι φαν της Huawei και της Samsung...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Εγώ γιατί θυμάμαι το αντίθετο??? Όλοι μας να κράζουμε την apple για τα κουζινομάτια και τελικά να κάνουν κωλοτούμπα οι φαν της Huawei και της Samsung...

Εσένα δεν σε θυμάμαι να κράζεις ούτε τον @stafaf .Το τζαμί που έβαλε η oneplus δεν έχει ενδιαφέρον εκτός και αν θέλουν να πουλάνε στο μέλλον συσκευή χωρίς θύρες,κουμπιά,κάμερες και να βλέπεις μόνο μια οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Grimson είπε

Εσένα δεν σε θυμάμαι να κράζεις ούτε τον @stafaf .Το τζαμί που έβαλε η oneplus δεν έχει ενδιαφέρον εκτός και αν θέλουν να πουλάνε στο μέλλον συσκευή χωρίς θύρες,κουμπιά,κάμερες και να βλέπεις μόνο μια οθόνη.

Και τα άρθρα υπάρχουν και τα λεγόμενα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Grimson είπε

??????

Τόσο σοβαρό θέμα και ούτε μισό σχόλιο.

Θα έπρεπε να καταλάβω ότι ανάλογα με την εποχή και το όνομα πάει και η μνήμη... κρίμα γιατί τότε μου είχες κάνει και likes σε κάθε άρθρο με τις φήμες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε χάσει το νόημα μερικοί...Ινοβέσιο για το ινοβεσιο το βλέπω όλο αυτό. Στα ουσιαστικά. Θα βγάζει καλύτερες φωτογραφίες; Θα είναι πιο γρήγορο, ανθεκτικό και με καλύτερη διάρκεια μπαταρίας ή απλά πουλάμε μάρκετινγκ για να καλύψουμε την έλλειψη ιδεών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...