Προς το περιεχόμενο

Αξίζει αγορά από E-infinity;


JimmyDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά!
Εδώ και αρκετό καιρό ψάχνω οικονομικά site για αγορά φωτογραφικού εξοπλισμού και πρόσφατα έμαθα για το E-infinity. Με εξέπληξε το γεγονός ότι έχει πολύ χαμηλές τιμές σε φωτογραφικές και φακούς. Διάβασα επίσης σε ξένα φόρουμ ότι οι περισσότεροι είναι πολύ ευχαριστημένοι, με αρκετά γρήγορη παράδοση και δεν υπάρχει αμφιβολία ψεύτικων προϊόντων, αλλά θέλω να σιγουρευτώ ότι είναι έμπιστο site πριν κάνω οποιαδήποτε αγορά. Οπότε θα ήθελα να ρωτήσω αν όντως αξίζει και αν θα υπάρξει κάποιο θέμα με αποστολή στην Ελλάδα.
Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 173
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το μονο που μπορω να του προσαψω ως "αρνητικο" ειναι η μονοετης εγγυηση που δινει στα προϊοντα που πουλαει.

ειμαι ενας απο τους πολλους που αγορασαν απο εκει. δεν υπαρχει κανενα προβλημα με την αποστολη των προϊοντων, ολα ερχονται

ετσι οπως τα αναφερει στην περιγραφη.

εννοείτε οτι η αγορα θα γινει με paypal

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. υπάρχει και ολόκληρο νήμα εδώ αν ψάξεις όπου θα δεις και πως πάρα πολλοί άλλοι έχουν αγοράσει ακόμη και πολύ ακριβό εξοπλισμό από εκεί και δεν είχαν κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Harris_Sp είπε

Παιζει θεμα τελωνειου κτλ κτλ ? 

Όχι δεν θα έχεις κάποιο θέμα με τελωνείο.

Επεξ/σία από devill0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς να μας ενημερώσει σχετικά με τους χρόνους παράδοσης του E-infinity ? 

Πόσες μέρες κάνει να ρθεί στην πόρτα σου απο την μέρα παραγγελίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω αγοράσει από εκεί για επαρχία έκανε 2 βδομάδες είμαι ευχαριστημένος κ θα ήθελα να πάρω ξανά αλλά βλέπω για κροπ μηχανές φακούς  δεν έχει στοκ κ δεν φέρνει εδώ κ καιρό έχουμε κάποιο παρόμοιο αξιόπιστο site  από εξωτερικό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά.

Θέλω την άποψή σας.

Θέλω να αγοράσω μια miirroless sony από Το Ε-enfinity αλλά διστάζω μ΄ήπως  προκύψει κάποιο πρόβλημα με το θέμα το Κορόνα-ϊού αυτό το διάστημα (κλεισιμο επιχειρήσεων , κουριερ αερομεταφορές) και δε ξέρω αν κάποιος αυτές τις μέρες έχει κάνει κάποια παραγγελία και αν όλα προχωράνε ομαλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
10 λεπτά πριν, Andrew6 είπε

Καλησπέρα παιδιά.

Θέλω την άποψή σας.

Θέλω να αγοράσω μια miirroless sony από Το Ε-enfinity αλλά διστάζω μ΄ήπως  προκύψει κάποιο πρόβλημα με το θέμα το Κορόνα-ϊού αυτό το διάστημα (κλεισιμο επιχειρήσεων , κουριερ αερομεταφορές) και δε ξέρω αν κάποιος αυτές τις μέρες έχει κάνει κάποια παραγγελία και αν όλα προχωράνε ομαλά.

Τωρα μάλλον ζητάς την δυσκολότερη πρόβλεψη... 

Προσωπικά πράγματι εκτιμώ ότι μπορεί να χρειάζεται προσοχή με τις διεθνείς αγορές.... Αν δεν είναι επείγον θα έλεγα να περιμένεις.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, chessplayer-alexis είπε

Τωρα μάλλον ζητάς την δυσκολότερη πρόβλεψη... 

Προσωπικά πράγματι εκτιμώ ότι μπορεί να χρειάζεται προσοχή με τις διεθνείς αγορές.... Αν δεν είναι επείγον θα έλεγα να περιμένεις.... 

Τη προηγούμενη βδομάδα παρέλαβα από E-global αγορά  που πραγματοποιήθηκε 27/01.Η παραγγελία  έφυγε μετά από ένα μήνα και έκανε 3 μέρες να έρθει.(Στον μεσοδιάστημα υπήρχε άμεση επικοινωνία με το eglobal και σε ερώτημα μου με ενημέρωσαν ότι θα αργήσουν να μου το στείλουν λόγω οτι δεν έχουν έτοιμο το εμπόρευμα προς παραδοση.Το παρέλαβα μετά από ένα μήνα περίπου δηλαδή την προηγούμενη πέμπτη.

Χρειάζομαι την κάμερα μέχρι τις 20 απριλίου και φοβάμαι μήπως είναι χειρότερα τα πράγματα.

Επίσης σκέφτηκα την εναλλακτική του ebay όπως Kachashop.

Μιλώ για την Sony a6400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα παραγγελία μια φωτογραφική από e-infin.com στις 26 Φεβρουαρίου.Η ενημέρωση που έχω από το tracking number της DHL είναι ότι το δεμα θα έρθει την Πεμπτη 12/3.Η φωτογραφική ήταν ετοιμοπαραδοτη φυσικά.Επισης έκανα κάποιες παραγγελίες χτες από amazon.co.uk και σήμερα εγιναν αποστολη ολες η μια από Milano.

Επεξ/σία από 1.3power
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...