Προς το περιεχόμενο

ADX Racer 19 Καρεκλα Gaming - 120 ευρω [TEΛΟΣ]


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την έχω παραγγείλει και εγώ, με πληρωμή μέσω τραπεζικής κατάθεσης από 09/01. Είμαι σε αναμονή δεν υπάρχει καμία ενημέρωση ακόμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την παρήγγειλα 06/01 το απόγευμα και παρέλαβα 08/01 μεσημέρι. Σήμερα βρήκα χρόνο να τη στήσω. Η καρέκλα είναι ποιοτική, έχει μέταλλο παντού σχεδόν και πολλή άνετη.

Ειδικά στα 90€ που μου κόστισε (είχα κουπόνι 30€) δε νομίζω πως θα έβρισκα κάτι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Stinger είπε

Παλληκάρια αυτοί που παραλάβατε, αυτή η μικρή κλίση που έχει προς τα μπρος όταν κάθεσαι είναι bug ή feature? 🙄

2 χοντρές ροδέλες μπαίνουν μόνο μπροστά.. είναι λάθος συναρμολόγηση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, MoviemakerGr είπε

2 χοντρές ροδέλες μπαίνουν μόνο μπροστά.. είναι λάθος συναρμολόγηση.

Ωραίος! Σωστά είχα βάλει τις ροδέλες, αλλά είχα βιδώσει ολόκληρη τη βάση ανάποδα (μπρος-πίσω). 

Thank you!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα, για να την δούμε και αυτή σε σχέση με την Nitro 770.

Σκόπευα να πάω κάποια στιγμή σε Secretlab titan αλλά στα 99 που μου βγήκε ήταν no brainer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ χθες και συναρμολόγησα, αρκετά εύκολη συναρμολόγηση και είναι πολύ στιβαρή και πολύ ελαφριά (τη συγκρίνω με μια παλιότερη που είχα της ίδιας κατηγορίας τιμής ~180€) απλά με στενεύει λίγο το bucket, για τα χρήματα της όμως είναι πάρα πολύ καλή κατασκευή (εντάξει και τα reviews που είχα δει πολύ καλά ήταν επομένως δεν περίμενα και κάτι λιγότερο). Ευχαριστώ πολύ τον ts γιατί έψαχνα μια οικονομική και ταυτόχρονα vfm επιλογή αυτή την περίοδο και δεν έβρισκα. 

Εντάξει για τον Κωτσόβολο ότι και να πω είναι λίγο φυσικά όσο αφορά την πορεία της παραγγελίας και την ενημέρωση μου.Έκανα την παραγγελία και εγώ 7/1 και από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση όπως έγραψα και εδώ ήταν σε επεξεργασία η παραγγελία, κάλεσα στις παραγγελίες (μετά από ~30 λεπτά αναμονή) και με ενημέρωσαν ότι περιμένουν απόθεμα και θα με ενημερώσουν με μηνυμα.Προχθές μου ήρθε sms και μου έλεγε αύριο 10 το πρωί θα παραλάβετε,επειδή δεν ήμουν διαθέσιμος (δουλεύουμε) κάλεσα πάλι στο τμήμα των παραγγελιών, πάλι αντίστοιχη αναμονή για να με συνδέσει τελικά με το τμήμα παραδόσεων (ή κάπως έτσι) όπου και εκεί είχα μεγαλύτερη αναμονή για να τους πω ότι δεν μπορώ να παραλάβω εκείνη την ώρα, μου είπε τελικα για την ...επόμενη ημέρα το απόγευμα.Μπάχαλο με το web service τους οτι και να πω είναι λίγο (είχα κάνει άλλη μια παραγγελία για παραλαβή από το κατάστημα την οποία την παρέλαβα και ακόμα την είχε στο λογαριασμό μου μέχρι που χθές μάλλον επειδή κινηθήκε...την έβγαλε....ακυρωμένη...μάλλον θα το αφήσουν και στο απόθεμα αφου κανείς δεν το παρέλαβε χαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ χθες. Δεν είχα ξανά εμπειρία με τέτοιου είδους καρέκλα και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Όσο για τον Κοτσόβολος ότι έχουν γράψει και οι παραπάνω, δεν υπάρχει καμιά επαφή με τον πελάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Σας ηρθε κενο mail ;

Επιβεβαίωση παραγγελίας - notfound 

Καμιά επικοινωνία, εγώ είδα στο site ότι παραδόθηκε (εννοούν ότι έφυγε από αυτούς…), τους πήρα τηλέφωνο μιας και είμαι από επαρχία να ρωτήσω με ποια μεταφορική συνεργάζονται αλλά δε ξέρανε να μου απαντήσουν. Τελικά με πηρέ τηλέφωνο την άλλη ημέρα η μεταφορική για να κανονίσουμε την ώρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδω ειναι γενικη ταχ. . Το tracking number στο sms λεει εχει φτασει 3 μερες τωρα . Παλια μου εστελναν και το παραστατικο στο email τωρα μου ηρθε ενα κενο mail 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Σας ηρθε κενο mail ;

Επιβεβαίωση παραγγελίας - notfound 

Κάποιο bug της σελίδας του είναι, το έπαθα και εγώ σε άλλη παραγγελία. Από τότε που αναβάθμισαν την σελίδα τους έχω παρατηρήσει πως έχουν αρκετά προβληματάκια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα...14 μέρες αναμονή αλλά με αποζημίωσε η ποιότητα. Πολύ καλή, στιβαρή, βαριά, στα 120 Ευρώ εφάμιλλη ποιότητα καρέκλας 250 Ευρώ. Στην Αγγλία την πουλάνε 180 Ευρώ, αναλυτικό manual, τα μαξιλαράκια κάνουν δουλειά. Ρυθμιζόμενα σε ύψος αλλά & αριστερά-δεξια τα μπράτσα.

IMG_20200120_171742.jpg

IMG_20200120_171801.jpg

IMG_20200120_152524.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...