Προς το περιεχόμενο

αγορά από cptpapadakisphoto


panosopc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα έχω βάλει Παραγγελία από το κατάστημα Παπαδάκης στις 28/11/19  για μια canon eosm100 και ακόμα μου λένε ότι την περιμένουν έχει κανένας άποψη για αυτό το μαγαζί ή αν έχει παραγγείλει την ίδια μηχανή γιατί δεν ξέρω τι να κάνω κάθε εβδομάδα με πάνε στην επόμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εβδομάδα του BF πήγα να πάρω τον Canon EF-S 18-135mm STM έναν φακό στα 200€ που τον είχε προσφορά. Μου λέει θα τον είχε την επόμενη εργάσιμη, άφησα και τηλέφωνο για να κρατήσω την τιμή. Από τότε παίρνω κάθε εβδομάδα και ακόμα τα περιμένουν... Δεν θυμούνται ότι άφησα τηλέφωνο για την τιμή των 200€, και στο site τώρα έχει πάει στα 250€. 

Πλέον δεν ασχολούμαι.. Φταίω και εγώ γιατί δεν είχα κάνει online παραγγελία να έχω κάτι στα χέρια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα την μηχανή πάλι την έχουν στην χαμηλότερη τιμή 299 αλλά εδω και 3 βδομάδες που την έβαλα στο καλάθι πάλι μου λένε οτι την περιμένουν και στο skroutz την έχουν άμεση παράδοση.τι να πω μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά αν δεν μπορείς να εξυπηρετήσεις εναν αριθμό παραγγελιών μην συνεχίζεις να δέχεσαι άλλες βέβαια το θέμα είναι τι μπορούμε να κάνουμε τώρα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...