Προς το περιεχόμενο

OSX Catalina Προβλήματα


Old_Trafford

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διάβασε πιο προσεκτικά. Το πρόβλημα υπάρχει παντού. Όταν τρέχεις VM είναι απλά πιο έντονο.

Και βασικά, μπροστά στο μακ οσ, τα παράθυρα είναι αριστούργημα.

Και να πω την αλήθεια, σκασίλα μου που χάνει μνήμη ο πυρήνας του λειτουργικού, δεν είμαι χρήστης, ας το χαρούν οι χρήστες.

Αλλά ΓΙΑΤΙ αλλάξαν για άλλη μια φορά τον garbage collector;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά γεια σας, σε 2019 Mac book pro 13" 2.4 touch  με catalina 10.15.7 με το που ανοίγω τον υπολογιστή δουλεύουν 100% τα ανεμιστηράκια και κολάνε οι εφαρμογές, κάνω επανεκκίνηση και ολα καλα.. τι στον πο#τσο γίνεται? Μόλις έβγαλα τις αυτόματες ενημερώσεις γιατί τελευταία όλο χαζά εμφανίζονται.. είναι αργά για να σβήσω ενημερώσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, stathisaiva είπε

Παιδιά γεια σας, σε 2019 Mac book pro 13" 2.4 touch  με catalina 10.15.7 με το που ανοίγω τον υπολογιστή δουλεύουν 100% τα ανεμιστηράκια και κολάνε οι εφαρμογές, κάνω επανεκκίνηση και ολα καλα.. τι στον πο#τσο γίνεται? Μόλις έβγαλα τις αυτόματες ενημερώσεις γιατί τελευταία όλο χαζά εμφανίζονται.. είναι αργά για να σβήσω ενημερώσεις..

Θα κανείς ένα smc reset για αρχη και μας λες αν φτιάξει.. https://support.apple.com/en-us/HT201295#t2  εγω χρησιμοποιω τη δευτερη μεθοδο παντα 
Καλό είναι τις ρουτίνες smc reset  και safe mode (για 2-3 λεπτα) να τις τρεχεις μια φορα το μηνα πχ σαν συντήρηση.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Ribopaido είπε

Καλό είναι τις ρουτίνες smc reset  και safe mode (για 2-3 λεπτα) να τις τρεχεις μια φορα το μηνα πχ σαν συντήρηση.. 

Δεν είναι σε καμία περίπτωση καλό. Ελληνική υπερβολή είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Για να μην ανοιγω καινουριο θεμα . Εχω περασμενο catalina και προσπαθω να περασω καποια παιχνιδια , αλλα παιρνω αυτο το σφαλμα , χωρις να δινει πληροφοριες . 2025900381_2021-04-126_36_08.png.025aa99b7c076cc4d37e49846a17973c.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...