Προς το περιεχόμενο

Παραθαλάσιο κτήμα/beach bar/ξενοδοχείο Χαλκιδική για γαμο


Skywalker333

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλήσπέρα παιδιά. Εχουμε αρχίσει να συζητάμε τα του γάμου και ψάχνουμε για ενα όμορφο παραθαλάσιο μέρος στην Χαλκιδικη (ιδανικά στο 2ο πόδι).

Beach bar ιδανικα, αλλά και κτημα/ξενοδοχείο δε πειραζει, αρκει να ειμαστε σε θαλασα και οχι σε χωραφια ή πισίνες. Και θα πρεπει να υπάρχει και σκεπαστός χωρος μεγαλος, μη γινει η στραβή με βροχές, ποτε δε ξερεις, ακομα και καλοκαιρι. Πάνω κάτω για 100-120 άτομα το βλέπουμε, απλά επειδη ζούμε στο εξωτερικό ειναι δύσκολο να τα ψάξουμε καλα. Θελουμε να βρουμε μερικα κ να πεταχτουμε ενα ΠΣΚ να τα δουμε κ να διαλέξουμε. 

Εχετε τιποτα καλές ιδέες ή εμπειρίες να προτείνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το φυσας, sani, αν το φυσας πάρα πολύ villa galini porto carras. Αν όχι βουρβουρου, λαγομανδρα, αι γιαννης τα μεροι που θα κοίταξα με βάση ότι είπες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, tigergreg είπε

Σκοπευεις   να   παντρευτεις   δισεκτο   χρονο?:-)

αχαχαχαχαχαχα καλο.

 

5 ώρες πριν, sofiathereal είπε

Αν το φυσας, sani, αν το φυσας πάρα πολύ villa galini porto carras. Αν όχι βουρβουρου, λαγομανδρα, αι γιαννης τα μεροι που θα κοίταξα με βάση ότι είπες. 

Καλά αν ειχα χρήματα για villa galini θα τον έκανα τον γάμο στον διαστημικό σταθμό :P 

Βουρβουρου/λαγομανδρα κλπ κοιταω γενικα αλλα περα απο κατι ξενοδοχεία ξεχασμένα απο τα 80s με rooms to let αισθητικη δεν εχω βρει κατι. Ειναι βεβαια τρομερα δυσκολο το ψαξιμο οταν δεν υπαρχει τιποτα οργανωμένο για να ψάχνεις τετοια πραγματα.

 

10 ώρες πριν, headbanger είπε

τον δικό μου γάμο τον έκανα το 2016 στο Porfi. 

Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και σε καλές τιμές. πμ  αν έχεις απορίες

Το κοιταξα αλλα δυστυχως δεν ειναι ακριβως αυτο που ψαχνουμε. σε ευχαριστω πολύ ομως!

 

 

Για να βοηθήσω, ψάχνουμε πιο πολύ κάτι σε στυλ Κοχυ/Μανασου. Το Pohoda ηταν εξαιρετικη λύση αλλα δυστυχως η επιχείρηση βάρεσε κανόνι πριν 1 μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, headbanger είπε

τον δικό μου γάμο τον έκανα το 2016 στο Porfi. 

Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και σε καλές τιμές. πμ  αν έχεις απορίες

 

35 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

Για να βοηθήσω, ψάχνουμε πιο πολύ κάτι σε στυλ Κοχυ/Μανασου. Το Pohoda ηταν εξαιρετικη λύση αλλα δυστυχως η επιχείρηση βάρεσε κανόνι πριν 1 μήνα.

Τα μισά να μου έλεγε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει γάμους να γίνονται στο Beach bar  concha στα Μουδανιά και φαίνονταν ωραίοι. Είναι και κοντά θέσ έχει χώρο σκεπασμένο πρασινάδα κτλπ τσεκαρετο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

απλά επειδη ζούμε στο εξωτερικό ειναι δύσκολο να τα ψάξουμε καλα

Θα ηταν καλη ιδεα να βρειτε εναν  αξιοπιστο διοργανωτη γαμου να σας κανει προτασεις και να πετυχει καλες τιμες 

Εσεις απο εκει δεν ξερω αν θα βγαλετε ακρη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sofiathereal είπε

Έχω δει γάμους να γίνονται στο Beach bar  concha στα Μουδανιά και φαίνονταν ωραίοι. Είναι και κοντά θέσ έχει χώρο σκεπασμένο πρασινάδα κτλπ τσεκαρετο

Θενκς, δε το γνωριζα το μερος, θα το κοιταξω.

 

43 λεπτά πριν, vagos789 είπε

Θα ηταν καλη ιδεα να βρειτε εναν  αξιοπιστο διοργανωτη γαμου να σας κανει προτασεις και να πετυχει καλες τιμες 

Εσεις απο εκει δεν ξερω αν θα βγαλετε ακρη

Το σκεφτήκαμε και αυτο αλλά θα μας βοηθήσει η οικογένεια στη διοργάνωση, το μονο πρόβλημα ειναι να βρούμε το μέρος, απο εκει και περα θα ειμαστε οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Εν τέλει βρήκατε κάτι ή το αναβάλλατε? Που κυμαίνονται οι τιμές στα τύπου Kohi και Manassu, γνωρίζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Sthn idia fasi eimai egw twra, opoios exei kamia pliroforia plz voitheiste

Στις 18/8/2020 στις 11:50 ΜΜ, Επισκέπτης είπε

Εν τέλει βρήκατε κάτι ή το αναβάλλατε? Που κυμαίνονται οι τιμές στα τύπου Kohi και Manassu, γνωρίζετε?

Sthn idia fasi eimai egw twra, an gnwrizei kapoios tpt , plz voitheiste me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...