Προς το περιεχόμενο

Courier και Ελλαδα.


elpaso1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω εβγαλα γραμμη μιλησα με ACS Περιστεριου τελικα δεν φταινε αυτοι αλλα ο βλαμμενος απο το καταστημα που τους πηγε το δεμα και τους ειπε να το στειλουν Κερατσινι αντι για Περιστερι.

Θα κανουν αλλαγη για να μου ερθει, το ποτε ο θεος και η ψυχη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sailor7733 είπε

Παραγγελία από 05/01/2020 12:30 μια θήκη για ένα κινητό πολύ πριν Κορωναίου!

Απο AliExpress 06/01/2020 19.30 αποστολή μέσω YANYEN ECONOMY AIRMAIL!Άφιξη μέσω της εταιρείας 05/03/2020 στην Ελλάδα!Από τοτε περιμένω  να έρθει!

Θα έρθει ?

Τι λέτε?

😂😂

Την πιθανότητα να έρθει σε τι μορφή τη θες? Σε δεκαδική, κλασματική, αμερικανική ή ασιατική? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, musiccc444 είπε

3 αποστολές εντός Αττικής(αγορές από καταστήματα),2 με speedex και μια με courier center,ήρθαν την επόμενη μέρα στην πόρτα μου

Μακάρι να γινοταν να πεις σε σκρουτζομαγαζα να στείλουν με speedex εάν και εφόσον στέλνουν με την acs 

Αλλά δεν το δεχονται διότι έχουν στάνταρ που συνεργάζονται 

Προφανώς για προσφορά στα μεταφορικά

Και για να μπαίνουν πιο γρήγορα τα χρήματα στην τράπεζα τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mr.robot είπε

Μακάρι να γινοταν να πεις σε σκρουτζομαγαζα να στείλουν με speedex εάν και εφόσον στέλνουν με την acs 

Αλλά δεν το δεχονται διότι έχουν στάνταρ που συνεργάζονται 

Προφανώς για προσφορά στα μεταφορικά

Και για να μπαίνουν πιο γρήγορα τα χρήματα στην τράπεζα τους.

Κανονικα τα μαγαζια θα πρεπει για εντος Αττικης να επιστρατεψουν φορτηγακια μηχανακια οπως μου εστειλε η Cosmodata laser εκτυπωτη 21 κιλα με δικο της οχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LLLEFTERIS είπε

Κανονικα τα μαγαζια θα πρεπει για εντος Αττικης να επιστρατεψουν φορτηγακια μηχανακια οπως μου εστειλε η Cosmodata laser εκτυπωτη 21 κιλα με δικο της οχημα.

Και η msystems έχει.δικο της όχημα και το eshop.. 

Δεν καθυστερούν όσο οι κούριερ όσες φορές έχω παραγγείλει. 

Εκτός αν είναι προϊόντα με διαθεσιμότητα 7-10 ημέρες κλπ έτσι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mr.robot είπε

Σας ανοίγει η ιστοσελίδα της acs ;

https://www.acscourier.net/

Φαίνεται νεκρή λόγο μεγάλου φόρτου φαντάζομαι.......

Δεν είναι και τόσο χάλια... δεν ανοίγει αμέσως βέβαια, αλλά μέχρι να χτυπήσω τη φραπεδιά είχε ανοίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εκεί που έκανα τις αγορές είχαν και acs σαν εναλλακτική αλλά γενικά την αποφεύγω,γιατί όσες φορές την περίμενα μου κόλλησε χαρτάκι οτι έλειπα ενώ ήμουν στο σπίτι και δεν χτύπησε ποτέ το κουδούνι

Δεν περίμενα να έρθουν τόσο γρήγορα και οι άλλες εταιρίες αλλά την επομένη της παραγγελίας(έγιναν πρωϊ) ήρθαν μέχρι το μεσημέρι

Εξαρτάται και από το φόρτο εργασίας που έχει το υποκατάστημα που εξυπηρετεί την εκάστοτε περιοχή και ίσως γενικότερα να μην αντιμετωπίζουν τα προβλήματα της acs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, musiccc444 είπε

Από εκεί που έκανα τις αγορές είχαν και acs σαν εναλλακτική αλλά γενικά την αποφεύγω,γιατί όσες φορές την περίμενα μου κόλλησε χαρτάκι οτι έλειπα ενώ ήμουν στο σπίτι και δεν χτύπησε ποτέ το κουδούνι

Δεν περίμενα να έρθουν τόσο γρήγορα και οι άλλες εταιρίες αλλά την επομένη της παραγγελίας(έγιναν πρωϊ) ήρθαν μέχρι το μεσημέρι

Εξαρτάται και από το φόρτο εργασίας που έχει το υποκατάστημα που εξυπηρετεί την εκάστοτε περιοχή και ίσως γενικότερα να μην αντιμετωπίζουν τα προβλήματα της acs

Το θέμα είναι κ@λ@βαρανε εκεί στο HUB του Ράλλη περιμένω δέμα από 10/4 που έπρεπε να είχε φτάσει μέχρι τώρα. 

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mr.robot είπε

Το θέμα είναι κ@λ@βαρανε εκεί στο HUB του Ράλλη περιμένω δέμα από 10/4 που έπρεπε να είχε φτάσει μέχρι τώρα. 

Μη μιλάς έτσι για το χαμπ του πι Ράλλη, θα πέσει φωτιά να σε κάψει !

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mr.robot είπε

Το θέμα είναι κ@λ@βαρανε εκεί στο HUB του Ράλλη περιμένω δέμα από 10/4 που έπρεπε να είχε φτάσει μέχρι τώρα. 

κ@λ@βαράνε, ή κάθε υπάλληλος έχει να παλέψει με 2-3 βουνά δέματα?

Εκτός και αν εννοείς τα ανώτερα στελέχη, οπότε και λίγα είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Την πιθανότητα να έρθει σε τι μορφή τη θες? Σε δεκαδική, κλασματική, αμερικανική ή ασιατική? :D

Ξέρω και γω!ας έρθει κάτι τέλος πάντων!😂

Μένω Αθήνα Περιστέρι δεν περιμενω κάτι από ΓΕΝΙΚΗ! Παρόλο αυτά ενημερώθηκα μέσω μνμ θα μου έρθει ένα δέμα στον Πύργο!

ΓIA ΣYNENNOHΣH ΠAPAΔOΣHΣ THΣ AΠOΣTOΛHΣ ΣAΣ ME APIΘMO 359099
KAΛEΣTE MAΣ ΣTO 2621020990,
ΓENIKH TAXYΔPOMIKH.

😂🤣🤣

Δεν μπορώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 15 μέρες αγοράς προϊόντων από το ίδιο κατάστημα η ACS μου έχει φέρει το 1 και από όσο κατάλαβα έχει σπάσει την αποστολή σε πάνω από 1 πακέτα. Το 2ο πακέτο αγνοείται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...