Προς το περιεχόμενο

Courier και Ελλαδα.


elpaso1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλα δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα όσο κι αν φωνάζουμε οι καταγγελίες στον συνήγορο είναι πολλές και εξετάζονται με πολυ καθυστέρηση όποτε το μόνο που μένει είναι μια προσευχή.οσο και να τους κραζουμε δεν ιδρώνει το αυτί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

4 ώρες πριν, dimitris2006 είπε

Δε μπορούμε να πάμε να παραλάβουμε από Π. Ράλλη να τελειώνει η υπόθεση; :D

(Ημερομηνια αποστολής 21/04 και στο τηλεφωνικό κέντρο είπαν για την άλλη βδομάδα...)

ναι γινεται, απλα δηλωνεις ως διευθυνση αποστολης:

το ονομα σου

acs κεντρικα

πετρου ραλλη 45

ταυρος 17778

και το τηλ σου

και παραλαμβανεις απο εκει. ειναι η καλυτερη λυση για να παραλαβεις το ταχυτερο δυνατο.

1 ώρα πριν, mclein² είπε

τα δεματα η acs τα παραδιδει σε οποιον τυχει ; 

ουτε ταυτοτητα - ουτε καποιο αποδεικτικο ζητηθηκε - ουτε υπογραφη στο pda που συνηθως κουβαλανε...

οπως οπως αρκει να παραδοθει 😂

Επεξ/σία από POS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, POS είπε

ναι γινεται, απλα δηλωνεις ως διευθυνση αποστολης:

το ονομα σου

acs κεντρικα

πετρου ραλλη 45

ταυρος 17778

και το τηλ σου

και παραλαμβανεις απο εκει. ειναι η καλυτερη λυση για να παραλαβεις το ταχυτερο δυνατο.

οπως οπως αρκει να παραδοθει 😂

γινεται να παραλαβεις οντως απ το hub? εμενα μ ειπαν δεν γινεται στο τηλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, splanis είπε

γινεται να παραλαβεις οντως απ το hub? εμενα μ ειπαν δεν γινεται στο τηλ

φυσικα και γινεται. μλκιες σου ειπαν.

αφου εχουν καταστημα στο hub. οσοι πελατες βιαζονται εμεις εκει τα στελνουμε και τα παραλαμβανουν αμεσως.

Επεξ/σία από POS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/4/2020 στις 3:18 ΜΜ, vdanasto είπε

Κάνουν το εξής λάθος, το οποίο μου έχει συμβεί 2 φορές προσωπικά. Όταν πήγα να παραλάβω τα δέματα από το τοπικό υποκατάστημα της ACS, για τα οποία είχαν αφήσει χαρτάκι στην είσοδο της πολυκατοικίας, δεν μου ζήτησαν ταυτότητα. Θα μπορούσε δηλαδή οποιοσδήποτε πέραστικός, ή και κάποιος πονηρός γείτονας, να έχει πάρει το χαρτάκι και να πάει να παραλάβει το δέμα.

Ειναι κλασσικο αυτο,εχουν γινει πολλες φορες τετοιες μαιμουδιες,και ακομα και τωρα καποιοι υπαλληλοι συνεχιζουν να μη ζητανε ταυτοτητα.

Θυμαμαι ειχαμε ενα κεφαλι της εταιριας που δουλευα,ο οποιος το εκανε αυτο δηθεν για ελεγχο,αλλα το εκανε και σε καταστηματα αλλων εταιριων.

Δεν ξερω τι γινοταν μετα,αλλα αυτος ηταν γενικοτερα μ@λ@κ@ς.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, POS είπε

φυσικα και γινεται. μλκιες σου ειπαν.

αφου εχουν καταστημα στο hub. οσοι πελατες βιαζονται εμεις εκει τα στελνουμε και τα παραλαμβανουν αμεσως.

λες να μου το ειπαν επειδη πηρα στο καταστημα παραλαβης και θα εχαναν κατι; που σκατα να παρω τηλ;

 

edit: ξαναπηρα μ ειπαν οτι σε καμια περιπτωση δεν γινεται παραλαβη απο κει, πρεπει να παει στο καταστημα

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, splanis είπε

λες να μου το ειπαν επειδη πηρα στο καταστημα παραλαβης και θα εχαναν κατι; που σκατα να παρω τηλ;

edit: ξαναπηρα μ ειπαν οτι σε καμια περιπτωση δεν γινεται παραλαβη απο κει, πρεπει να παει στο καταστημα

οπως εγραψα παραπανω σου λενε μλκιες... πετρου ραλλη 45 υπαρχει καταστημα acs και φυσικα μπορεις να πας να παραλαβεις απο εκει.

μηπως ομως εσυ τους λες να παραλαβεις απο το hub (που ειναι διπλα στο καταστημα) και τα εξυπνοπουλια μπερδευονται ; 

οι υπαλληλοι στο τηλεφωνικο κεντρο της acs στην π.ραλλη ειναι λιγο χαμηλου iq.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, POS είπε

οπως εγραψα παραπανω σου λενε μλκιες... πετρου ραλλη 45 υπαρχει καταστημα acs και φυσικα μπορεις να πας να παραλαβεις απο εκει.

μηπως ομως εσυ τους λες να παραλαβεις απο το hub (που ειναι διπλα στο καταστημα) και τα εξυπνοπουλια μπερδευονται ; 

οι υπαλληλοι στο τηλεφωνικο κεντρο της acs στην π.ραλλη ειναι λιγο χαμηλου iq.

3 φορες εχω ρωτησει και μου λενε δεν γινεται, τι να κανω να παω χυμα απο κει; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, splanis είπε

3 φορες εχω ρωτησει και μου λενε δεν γινεται, τι να κανω να παω χυμα απο κει; :P

οχι δεν πας χυμα αν η αποστολη που περιμενεις δεν εχει διευθυνση παραδοσης π.ραλλη 45.

Επεξ/σία από POS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, POS είπε

οχι δεν πας χυμα αν η αποστολη που περιμενεις δεν εχει διευθυνση παραδοσης π.ραλλη 45.

εμμ αυτο λεω, αφου παιρνω στο τηλ και μ λενε δεν γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, splanis είπε

εμμ αυτο λεω, αφου παιρνω στο τηλ και μ λενε δεν γινεται

εκτος αν ζητησεις ανακατευθυνση της αποστολης αλλα δεν ξερω αν αξιζει.

https://youtu.be/r1IvEbZ8OfM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερωτηση: υποχρεούμαι να δηλώσω για ένα δέμα το όνομα που γράφει στο κουδούνι; Δεν αρκεί η διεύθυνση; Επισης υπαρχει μινιμουμ των ημερών από το ΕΕΤΤ που καθεται ενα δεμα χωρις παραλήπτη μεχρι να επιστραφεί στον αποστολέα;

Επεξ/σία από georgemvg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, POS είπε

οπως εγραψα παραπανω σου λενε μλκιες... πετρου ραλλη 45 υπαρχει καταστημα acs και φυσικα μπορεις να πας να παραλαβεις απο εκει.

μηπως ομως εσυ τους λες να παραλαβεις απο το hub (που ειναι διπλα στο καταστημα) και τα εξυπνοπουλια μπερδευονται ; 

οι υπαλληλοι στο τηλεφωνικο κεντρο της acs στην π.ραλλη ειναι λιγο χαμηλου iq.

Ένσταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...