Προς το περιεχόμενο

wind τηλεφωνία , απορία.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους.  Εχω σύνδεση vdsl 50 στη wind και ενώ όλα δουλεύουν τέλεια χωρίς κάποιο πρόβλημα στο ίντερνετ, αντιμετωπίζω ενα μικρό πρόβλημα στο τηλέφωνο και θα ήθελα να ξέρω αν είναι γενικό της wind ή συμβαίνει μόνο στην γραμμή μου. Συγκεκριμένα όταν χτυπάει το τηλέφωνο και το σηκώσω, ενώ απαντάω, αυτός που με καλεί δεν με ακούει παρά μετά από 2 δευτερόλεπτα. Μετά η συνομιλία γίνεται κανονικά. Τώρα το έχω συνηθίσει και απαντάω "εμπρός" μετά από 2 δευτερόλεπτα αφού το σηκώσω.  Δεν βρήκα άκρη με το τεχνικό τμήμα αφού άρχισαν τα γνωστά του τύπου "δοκίμασε άλλη συσκευή,  άλλαξε το φιλτρο, άλλαξε πρίζα " και όλα αυτά τα τετριμμένα. 

Θέλω να ξέρω τι μπορεί να ευθύνεται για αυτή την καθυστέρηση που γίνεται μόνο στη έναρξη της συνομιλίας και αν συμβαίνει και σε άλλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, panos- είπε

Θέμα της συσκευής σου είναι, και εγώ το έχω με σταθερά gigaset και Philips. Με Panasonic ακούγομαι κατευθείαν.

Ευχαριστώ για την απάντηση. 

Είμαι εδώ και 3 μήνες στη wind. Με forthnet και την ίδια συσκευή δεν είχα το ίδιο πρόβλημα όμως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συσκευή σου έχει εξωτερική τροφοδοσία; (Μπαταρίες, τροφοδοτικό) ή είναι από αυτές που μπαίνουν μόνο σε πρίζα τηλεφώνου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panos- είπε

Η συσκευή σου έχει εξωτερική τροφοδοσία; (Μπαταρίες, τροφοδοτικό) ή είναι από αυτές που μπαίνουν μόνο σε πρίζα τηλεφώνου;

έχει μπαταρίες (καλές). Έχει αναγνώριση κλήσης μνήμες και φωτιζόμενη οθόνη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξήγησε τους ότι το ρούτερ τους είναι για τα μπάζα και έχεις θέμα με την τηλεφωνία, με λίγο πρήξιμο θα σου το αλλάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...