Προς το περιεχόμενο

MORBIUS (Marvel-Sony, 2020)


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγα και την ειδα χθες.Οπως αναμενοταν κακη ταινια.Τα πρωτα 15 λεπτα εχουν μια ομαλη ροη ενω η υπολοιπη ταινια ειναι απλως  πολλες ασυνδετες σκηνες κολλημενες απλα μεταξυ τους.Δεν ξερω αν θα ηταν καλυτερη απο αυτην που παρουσιασανε αλλα ειναι ξεκαθαρο οτι το χιλιοσκοτωσανε στο μονταζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηγα στην πρεμιερα την Πέμπτη και οντως πολυ κακη ταινία....Αφου σε στιγμες αναρωτιομουν τι κάθομαι και βλέπω....και πληρωσα κιολας....παράδειγμα ταινιας προς αποφυγη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Την είδα σε δύο δόσεις. Χωρίς να είναι κακή, είναι ο ορισμός της μετριότητας. Δεν έχει τίποτα που να την ανυψωνει ή τουλάχιστον να την κάνει ενδιαφέρουσα. Ο Λέτο δεν ήταν κακός στον ρόλο, αλλά ο ρόλος ήταν κακός.

Συνήθως οι antihero έχουν ενδιαφέρουσες ιστορίες, με την εσωτερική τους σύγκρουση, να ακροβατούν στην λεπτή γραμμή του ήρωα/"κακού" κτλ. Εδώ απλά αναφέρεται χωρίς να γίνεται ποτέ πιστευτή ως βαθιά σύγκρουση.

4/10 για μένα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα μου αρεσε παντως δν καταλαβαινω το χειτ. Σιγουρα δν ειναι τα κλασικα hero marvel αλλα μια χαρα περασε η ωρα. Απλα εχω βαρεθει σε αυτες τι ταινιες τα τιζερ για  χτισιμο για επομενες ταινιες νιωθω δν θα γινουν ποτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...