Προς το περιεχόμενο

Το νέο χαρακτηριστικό «Pro Mode» ενδέχεται να αυξάνει την απόδοση των MacBook Pro


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, paliapoli είπε

ok, τοτε καλυτερα να μην κρινεις κατι που δεν εχεις η δεν θελεις.... γιατι αναφερεις προβληματα γενικα τα οποια δεν ισχυουν (σε μενα τουλαχιστον, τοσο τυχερος ειμαι δλδ?) , ας μη γραφουμε οτι να ναι ..... καλη συνεχεια

Πως μερικοί έχετε αυτό το εκπληκτικό «χάρισμα» να βγάζετε αυθαίρετα συμπεράσματα και να διαστρεβλώνετε τα λόγια του άλλου είναι ομολογουμένως εκπληκτικό! . Αναφέρθηκα για τα πρόβληματα με με τους φορητους της που και  η ίδια η Apple έχει αναγνωρίσει (π.χ. προβληματικά πληκτρολόγια  με 4ετες πρόγραμμα αντικατάστασης τους από την ίδια)  και ο ίδιος είμαι παθών (από άλλη αιτία). Αναγνωρίζω ότι τα προϊόντα της είναι εκπληκτικά και συνιστώ - κατά την ταπεινότητα μου - να είναι πιο προσεκτική μελλοντικά. Εάν τώρα κάποιοι έχουν προϊόντα της Apple και εξορκίζουν ενστικτωδώς  μην τους βρει κανά κακό με το μηχάνημα τους, με το να διαστρεβλώνουν τα λόγια του άλλου και να τον μιλούν απαξιωτικά, αυτό είναι άλλο ζήτημα . Δεν θα επανέλθω, να έχουμε σιδερένια μηχανήματα και καλή χρονιά!. 

Επεξ/σία από dogkon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, dogkon είπε

Πως μερικοί έχετε αυτό το εκπληκτικό «χάρισμα» να βγάζετε αυθαίρετα συμπεράσματα και να διαστρεβλώνετε τα λόγια του άλλου είναι ομολογουμένως εκπληκτικό! . Αναφέρθηκα για τα πρόβληματα με με τους φορητους της που και  η ίδια η Apple έχει αναγνωρίσει (π.χ. προβληματικά πληκτρολόγια  με 4ετες πρόγραμμα αντικατάστασης τους από την ίδια)  και ο ίδιος είμαι παθών (από άλλη αιτία). Αναγνωρίζω ότι τα προϊόντα της είναι εκπληκτικά και συνιστώ - κατά την ταπεινότητα μου - να είναι πιο προσεκτική μελλοντικά. Εάν τώρα κάποιοι έχουν προϊόντα της Apple και εξορκίζουν ενστικτωδώς  μην τους βρει κανά κακό με το μηχάνημα τους, με το να διαστρεβλώνουν τα λόγια του άλλου και να τον μιλούν απαξιωτικά, αυτό είναι άλλο ζήτημα . Δεν θα επανέλθω, να έχουμε σιδερένια μηχανήματα και καλή χρονιά!. 

Αν εγω εχω καταλαβει λαθος συγνωμη αληθεια... αλλα δες τι γραφεις....εγω τα λογια σου σχολιασα...το προγραμμα αλλαγης με τα προηγουμενα μοντελα το γνωριζω, εσυ ομως εγραψες αλλο, τεσπα, καλη συνεχεια

Στις 14/1/2020 στις 8:59 ΜΜ, skiabox είπε

Από το 16άρι και μετά έχουμε καινούριο σύστημα ψύξης.

Με προβληματικό (πάλι) πληκτρολόγιο 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, andreaseto είπε

Παρουσίασαν πρόβλημα και τα πληκτρολόγια στο 16άρι;;;

οχι....μαλλον ο σχολιασμος ηταν για τα αλλα μοντελα απο καποιον απο λαθος...

Επεξ/σία από paliapoli
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...