Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμος ο νέος, ταχύτερος και ασφαλέστερος Chromium-based browser της Microsoft, Edge


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρα ειναι τουλαχιστον για εναν μεσο χρηστη σαν εμενα, καμμια σχεση με το προηγουμενο, γρηγορος, κανει αμεσα και ορθα Import ολα απο chrome (εκτος απο τα αγαπημενα που ειχα χυμα οχι σε φακελο, αυτα δεν τα ειδε με την πρωτη) εχει πιο πολλες επιλογες τι θα προβληθει και τι μπλοκαρεται στο news feed και το πιο βασικο η γραφιδα υποστηριζεται καλυτερα, το μονο προγραμμα που με τρελαινε και ξαναεπιανα ποντικι για highlight & c/p ηταν ο Chrome. Ολα καλα. Θενκς Ινσομνια για την ενημερωση :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/1/2020 στις 10:36 ΜΜ, privateer είπε

ωραιος φαινεται αλλα οταν παω να σκρολαρω με το mouse wheel πηγαίνει αμέσως στο τέλος της σελίδας. Στα settings των windows το ρολαρισμα του τροχου ειναι στο μια οθονη καθε φορα και ο κανονικός edge δεν είχε τέτοιο θέμα.

σε εμένα δεν εχει τετοιο θέμα δουλευει κανονικά...

Στις 15/1/2020 στις 10:42 ΜΜ, kostasgpa είπε

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γνώστης γιατί υπάρχει και edge και explorer; Δηλαδή για ποιο λόγο δεν εξέλιξε τον explorer σαν τον edge και έφτιαξε 2ο browser;

πολλές ιστοσελίδες του δημοσίου δουλεύουν μόνο internet explorer & Mozilla.. 

Στις 15/1/2020 στις 10:36 ΜΜ, privateer είπε

ωραιος φαινεται αλλα οταν παω να σκρολαρω με το mouse wheel πηγαίνει αμέσως στο τέλος της σελίδας. Στα settings των windows το ρολαρισμα του τροχου ειναι στο μια οθονη καθε φορα και ο κανονικός edge δεν είχε τέτοιο θέμα.

σε εμένα δεν εχει τετοιο θέμα δουλευει κανονικά...

Το δουλεύω εδώ και μια έβδομα, μέχρι στιγμής μου φαίνεται αρκετά καλός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Super Moderators
8 minutes ago, dkstopo said:

αντιγραφή του chrome με αλλο skin και καποιες μικροπροσθηκες ανευφ σημασίας 

η ωρθωγραφεια δεν δουλεύη καθόλου 

Μόνο που στο Macbook ο Edge λειτουργεί πιο "ξεκούραστα" σε σχέση με τον Chrome και τους πόρους που έτρωγε! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...