Προς το περιεχόμενο

[Τηλεόραση] Samsung UE70RU7092UXXH 599€ @public[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του νήματος. Αν κάποιος γνωστης μπορούσε να μας βοηθήσει ως προς το τι πάνελ φοράει αν είναι καλή τεχνικά κλπ θα ήταν πολύ χρήσιμο. Επίσης γνώμη από όποιον κατάφερε και την πήρε hands on! Σας ευχαριστώ πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 24/1/2020 στις 9:28 ΜΜ, pdinalis είπε

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του νήματος. Αν κάποιος γνωστης μπορούσε να μας βοηθήσει ως προς το τι πάνελ φοράει αν είναι καλή τεχνικά κλπ θα ήταν πολύ χρήσιμο. Επίσης γνώμη από όποιον κατάφερε και την πήρε hands on! Σας ευχαριστώ πολύ. 

Φιλτατε (οπως με εχουν αποκαλεσει προσφατα 2 ατομα και δεν μου αρεσει καθολου η ειρωνεια τους, εγω το γραφω χωρις ειρωνεια, το εννοω) εισαι 13 χρονια στο φορουμ και εχεις 3 σχολια και αυτο μαζι 4.

Κανε σε παρακαλω εναν κοπο να διαβασεις τους γενικους ορους αλλα και τους ειδικους κανονες για την ενοτητα των προσφορων. Ειμαστε εδω τωρα σε ενα τοπικ ληγμενης προσφορας που μενει (εμενε αφου θα το κλειδωσω τωρα μιας και εχουν περασει πολλες μερες απο την εξαντληση και επεσαν ηδη οι σχετικες ακυρωσεις τις τελευταιες μερες) για αναφορα εξελιξης παραγγελιων ωστε να μην "καλυπτονται" οι ασχημες ενεργειες - εξελιξεις οπως συμβαινει σε αλλους ιστοτοπους. Μπορεις να κανεις ερωτημα σε άλλη, σχετικη ενοτητα, ή σε ενεργη προσφορα οποτε υπαρξει ξανα στην παρουσα ενοτητα. Αλλη μια λυση θα ηταν εξαρχης να στειλεις ενα πμ στον μοναδικο που εχει γραψει οτι παρελαβε μπας και ειχε κατι να σου πει επι αυτου χωρις να φερεις ψηλα χωρις πρακτικο λογο και χρησιμοτητα επι αυτης, μια προσφορα που εχει ληξει.

Σας ευχαριστω ολους πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/1/2020 στις 8:48 ΜΜ, xristakits είπε

 μου ακυρωσαν σημερα μετα απο τοσες μερες. Το ατοκο δανειακι ομως με τα λεφτα που τα κρατησαν μια βδομαδα ηταν καλο. Απο μενα απλα ενα μεγαλο Χ. Ηταν η τελευταια φορα που ψωνισα απο αυτους. Οπως φαινεται μονο μια δωσανε στον φιλο απο πανω

Σε συνεχεια του  σιριαλ να ενημερωσω για να ξερουμε ολοι πιο ειναι το public.

Παραγγελια εριξα στις 15, πληρωσα, και στις 23 ενημερωθηκα οτι δεν θα παραλαβω λογω λαθους τους, οταν προτεινα να μου δωσουν αντιστοιχη κανανε την παπια.

Ξενερωνω κ απλα ζηταω επιστροφη στην χρεωστικη μου οπου με ενημερωνουν οτι θα επιστραφουν αμεσα αφου δεν εχει τιμολογηθει η παραγγελια.

Φτανουμε σημερα 27 του μηνα, τα λεφτα μου ακομη αγνοουνται και εγω προφανως εκανα ενα ατοκο δανειο στο public.

Αυτα τα εγραψα μονο για μελλοντικη αναφορα για να γνωριζουμε ολοι. 

Ευχαριστω πολυ τον matrix  που ανοιξε το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

2 πραγματακια

1 χαρακτηρισμοι οσο και αν ειναι ανθρωπινο να σου βγαινουν, δεν ειναι σωστο να υπαρχουν εδω. Δεν θελω να κανω τον "δικηγορο του διαβολου" - οταν μου κανουν εμενα κατι μπορει να λεω τα ιδια και χειροτερα, αλλα οχι δημοσια σε ενα φορουμ.  Ετσι τους βγαζω και ειμαι σιγουρος οτι δεν διαφωνεις με αυτο.

2 Αν ελπιζες οτι σε 2 εργασιμες θα ηταν τα λεφτα πισω στα χερια σου, σου λεω οτι δυστυχως δεν γινεται τοσο γρηγορα. Θα σου δωσω την λεπτομερεια φρεσκια απο προσωπικη μου εμπειρια. Παραγγελια απο αμαζον , ακυρωνω μετα απο 2 μερες μιας και ακομα δεν "κουνιοταν φυλλο", μου χρεωνουν το προιον κανονικα 2 μερες πιο μετα στην τραπεζα και ολοκληρωνουν την αρχικη δεσμευση και τραβανε τα λεφτα μου απο τον λογαριασμο μου και απο λογιστικο και απο διαθεσιμο υπολοιπο. Τελειωμενη χρεωση. Διαμαρτυρομαι με μειλ στο αμαζον, μου λενε οτι εχει γινει ηδη επιστροφη και οτι την βλεπουν στο συστημα τους (αληθεια ή ψεμματα δεν μπορω να ξερω αφου δεν εβλεπα εγω τι εβλεπε αυτος). Τα λεφτα επιστραφηκαν στον λογαριασμο μου στην τραπεζα προχθες Σαββατο, 16-17 μερες μετα την ακυρωση και 12-13 μερες μετα την δηλωση του αμαζον σαπορτ οτι ειχαν κανει ηδη την επιστροφη χρηματων. Και απο αλλο πολυ μεγαλο ελληνικο μαγαζι αλυσιδα πριν 2 μηνες, εκαναν 3-4 εργασιμες μερες να μπουν στον λογαριασμο μου και να δω τα λεφτα, απο την στιγμη που κανανε μπροστα μου το refund στην καρτα στο POS και μου εδωσαν το σχετικο χαρτακι που το εγραφε ξεκαθαρα. Οποτε κανε υπομονη, ειναι θεμα χρονου δυστυχως.

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...