Προς το περιεχόμενο

POCO: Το sub-brand της Xiaomi είναι πλέον μία ανεξάρτητη εταιρεία


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/1/2020 στις 6:44 ΜΜ, aris1986 είπε

Τι άσχημο και τεράστιο notch είναι αυτό; Υπάρχει κινητό που έχει τόσο μεγάλο notch? Αυτό μοιάζει πρωτότυπο του 2016! Hello έχουμε 2020!

Τελικά υπάρχει και λέγεται iPhone pro κοίτα notchαρα! Καλο 14φλεβαρη, τσικνοπέμπτη, απόκριες και Πάσχα να έχουμε!

Screenshot_20200128-212243.png

Επεξ/σία από aris1986
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/1/2020 στις 11:15 ΜΜ, Manousosa13 είπε

Oppo ηθελαυ να πω😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2020 στις 9:34 ΜΜ, sppoulis είπε

Επιτέλους, μια τεκμηριωμένη άποψη στην ερώτηση μου !

Στο θέμα μας, αν οι εκφράσεις (εταιρεία-οικογένεια ή απεχθής τακτική) είναι τόσο εκτός του καπιταλιστικού σου πλαισίου σχετικά με το πως γυρίζει ο κόσμος τότε να σου αναφέρω ότι εργάζομαι σε μια τέτοια μεγάλη εταιρία καθώς και την εμπειρία μου σε εταιρία του εξωτερικού επομένως έχω δει τα αποτελέσματα ενός τέτοιου "σπασίματος" και τις επιπτώσεις τους σε όλα τα επίπεδα με το τελικό προϊόν μετά το σπάσιμο σχεδόν πάντα να είναι κατώτερο του αρχικού συνεπώς θα προτιμούσα να με αφήσεις να κρατήσω την άποψη μου.

Επίσης να σε ενημερώσω ότι οι CEO είναι "άνθρωποι" (ακόμη τουλάχιστον) συνεπώς δεν έχουν πάντα υπολογίσει σωστά τον αντίκτυπο του διαχωρισμού όση μελέτη και αν έχουν κάνει διότι τα ρίσκα και οι προκλήσεις είναι μεγαλύτερες.

Για την ιστορία πάντως ούτε αριστερός δηλώνω, ούτε δεξιός απλά σκεπτόμενος άνθρωπος λόγο βιωμάτων, επίσης ούτε σε καμία πορεία έχω πάει ποτέ διότι θεωρώ ότι δεν προσφέρουν τπτ.

Καλύτεροι άνθρωποι με περισσότερη ευσυνειδησία χρειάζονται και το είδος αυτό έχει αρχίσει και εκλείπει επικίνδυνα.

Το Poco 2 θα μας δώσει την τελική απάντηση...

Νομίζω ότι τελικά αν βγάλουν ορισμένοι τις παρωπίδες θα δουν τελικά ότι έστω και λίγο έχω δίκιο σχετικά με την διάσπαση εταιριών αφού σχεδόν ποτέ δεν βγαίνει σε καλό...

Ένα πρώτο review του POCO X2 !

https://techvalue.gr/info/poco-x2/?fbclid=IwAR06iHg-PKdGm2bG2am86RjYjWeM6UTQoZ4FPuiQ3dwP2A8GDjXuwXT4rys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...