Προς το περιεχόμενο

Καύσιμα ενισχυμένα και καύσιμα άπλα


A10B

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 24/1/2020 στις 6:28 ΜΜ, k_w_t είπε

Ειπαμε και πριν ετσι ηταν παλια... Πριν φυγει η BP απο την Ελλαδα και αγορασουν την επωνυμια της τα ΕΛΠΕ.

Διαβασε και παρακατω που παραδεχτηκα το λαθος μου.... απλα μπηκες για να γραψεις την εξυπναδα σου. ???

Ημαρτον.....

Εγω έγραψα το γεγονος φίλε. Εσυ γράφεις και ανακρίβειες και εξυπναδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα βενζινάδικα της Ελιν που έχουν  την Crystal την βενζίνη ποιο φθηνή υπάρχει περίπτωση να είναι νοθευμένη και μούφα η βενζίνη? (πχ υπάρχουν βενζινάδικα που την έχουν 4 λεπτά διαφορά με την απλή, ενώ συνήθως στα πρατήρια της Ελιν έχει 10 λεπτά διαφορά από την απλή)

Τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2020 στις 6:50 ΜΜ, papoys1 είπε

Τα παλαιάς κοπής αυτοκίνητα όπως και το δικό μου που φτιάχτηκαν να λειτουργούν με 95 οκτανίων και 100άρα να τους βάλεις (έχω βάλει) :D δεν θα δείς καμία διαφορά παρά μόνο στη τσέπη σου.

Και όμως κάποιοι τους βάζουν π.χ. απλή vpower και νομίζουν ότι οδηγούν ferrari που βλέπουν και στη διαφήμιση που γεμίζει από το πρατήριο της γειτονιάς.

ακριβως ))))

οταν με ζαλιζουν για καλυτερη βενζινη, λεω πως καιει με την ωρα το δικο μου και δεν εχει νοημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότερα (ή ακόμα και λιγότερα σύμφωνα με κάποιους) χιλιόμετρα ή/και αύξηση ιπποδύναμης μπορεί να μη δεις σε παλαιότερα αυτοκίνητα, αλλά πιο ήσυχη λειτουργία και πιο σταθερό ρελαντί μπορεί να δεις.

Βέβαια αυτό μπορεί να μην οφείλεται απαραίτητα στην 100άρα, αλλά στη σάπια 95άρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η ουσιαστικη διαφορα στο καυσιμο, ειναι οταν βαζεις σε εταιρικα πρατηρια.

Δοκιμαστε να κανετε μερικα γεμισματα με απλη 95αρα σε εταιρικο πρατηριο και δειτε μονοι σας τη διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...