Προς το περιεχόμενο

[Φορτιστής] BLITZWOLF BW-S11 9 ευρώ + δώρο καλώδιο USB-C


AzaZyL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φορτιστής με USB θύρα + PD (USB-C) θύρα. Απο Banggood sta 9 ευρώ. Στο Άλι απο 14..

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-S11-30W-Type-C-PDQC3_02_4A-Dual-USB-Charger-EU-Adapter-for-iPhone-X-XS-for-Switch-Xiaomi-Huawi-p-1275098.html?ID=521800&cur_warehouse=CN

  • Like 9
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θέλετε να φτάσει γρήγορα(με traking number) και δεν σας ενδιαφέρουν τα έξτρα 2,60€ τότε αξίζει το priority direct.

Επεξ/σία από xristoslet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx ts!

δεν έβαλα το shipping insurance, ελπίζω να φτάσει!

Επειδή δεν έχω ξαναψωνίσει από bangood, είναι καλό το support? Αν δεν φτάσει ποτέ θα στείλουν άλλο ή θα επιστρέψουν χρήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ψωνίζω συχνά από bangood με paypal. Δεν έχω βάλει ποτέ insurance γιατί αν γίνει στραβή και δεν παραλάβω ποτέ θεωρώ πως με καλύπτει το PayPal αν δεν καλύψει το bangood. Μια φορά πρόσφατα που πήρα μια τσάντα xiaomi και μετά την 1η χρήση σκιστηκε το ένα λουρί έβγαλα φώτος τους έστειλα με μέιλ και μου απάντησαν ή να μου ξανά στείλουν δωρεάν τη τσάντα η να μου επιστρέψουν ακέραιο το ποσό. 

Επέλεξα το 2ο και έστειλαν τα λεφτά στον λογαριασμό του paypal και μου έμεινε και η τσάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή σχετικά με το καλώδιο που δίνει δώρο: Έκανα την παραγγελία από το app και δεν μου έδωσε το δώρο. Οπότε την ακύρωσα και έπεσε ξανά παραγγελία μέσω Chrome.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...