Προς το περιεχόμενο

Adidas - End of Season (εώς -50%) + έξτρα κωδικός -15%


Drake2015

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, christakos07 είπε

1)Η μαμά εταιρεία είναι. Τι εννοείς με το 'γνήσια';

2)Όχι δεν χρεώνεσαι τίποτα στην επιστροφή. Είναι δωρεάν μέσω ΕΛΤΑ. Αλλαγή δυστυχώς, δεν μπορείς να κάνεις.

Θενκς για τις απαντησεις, επειδη διαβασα οτι οταν φτανει ελλαδα απο εκει κ μετα γινεται με speedex η παραδοση (αθηνα μενω) , 

τι γινεται αν ερθουν να στο παραδωσουν κ δεν σε βρουν στην κατοικια σου; Υπαρχει δυνατοτητα να γραψω σημειωση οτι επιθυμω να με ειδοποιησουν οταν φτασει κ να το παραλαβω ο ιδιος απο την μεταφορικη;;

Επεξ/σία από Arch11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

40 λεπτά πριν, Arch11 είπε

Θενκς για τις απαντησεις, επειδη διαβασα οτι οταν φτανει ελλαδα απο εκει κ μετα γινεται με speedex η παραδοση (αθηνα μενω) , 

τι γινεται αν ερθουν να στο παραδωσουν κ δεν σε βρουν στην κατοικια σου; Υπαρχει δυνατοτητα να γραψω σημειωση οτι επιθυμω να με ειδοποιησουν οταν φτασει κ να το παραλαβω ο ιδιος απο την μεταφορικη;;

Αθήνα θα παραλάβεις απο DHL. Μπορείς να τους ζητήσεις παραλαβή απο καποιο υποκατάστημα ή κάποιο σημείο εξυπηρέτησης που έχουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, christakos07 είπε

Αθήνα θα παραλάβεις απο DHL. Μπορείς να τους ζητήσεις παραλαβή απο καποιο υποκατάστημα ή κάποιο σημείο εξυπηρέτησης που έχουν.

Βασικά βλέπω οτι υπάρχει κ δυνατότητα παραλαβής απο το κατάστημα της adidas στο κεντρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Arch11 είπε

Βασικά βλέπω οτι υπάρχει κ δυνατότητα παραλαβής απο το κατάστημα της adidas στο κεντρο

...ή Καλλιθέα 

Επεξ/σία από ge-lyk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ge-lyk είπε

...ή Καλλιθέα 

Μου βγαζει οτι δεν ειναι διαθεσιμο το ζευγαρι κ επισης στο πεδιο που εχει το τηλ, γραφει το ΑΦΜ μου

Γενικα η διαδικασια πως ειναι; Τα στελνουν εκεινοι στο καταστημα εδω η πρεπει το καταστημα εδω να τα παραγγειλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Arch11 είπε

Μου βγαζει οτι δεν ειναι διαθεσιμο το ζευγαρι κ επισης στο πεδιο που εχει το τηλ, γραφει το ΑΦΜ μου

Γενικα η διαδικασια πως ειναι; Τα στελνουν εκεινοι στο καταστημα εδω η πρεπει το καταστημα εδω να τα παραγγειλει;

Κανονικά κάνεις τη διαδικασία ηλεκτρονικά και στο τέλος επιλέγεις να παραλάβεις από εκεί. Και συνήθως, έρχονται πιο γρήγορα έτσι, σε σχέση με το courier 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, manolaskakis είπε

 Πως παιρνεις το 25% δεν εχω καταλαβει.. βαζεις καποιο κωδικο?

οχι

απλα το προσθετεις στο καλαθι και μπαινει το -25% αυτοματα στο τελικο κοστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, ge-lyk είπε

Κανονικά κάνεις τη διαδικασία ηλεκτρονικά και στο τέλος επιλέγεις να παραλάβεις από εκεί. Και συνήθως, έρχονται πιο γρήγορα έτσι, σε σχέση με το courier 

Ναι αλλα δεν πληρωσα κ δεν μου εβγαλε καν δυνατοτητα πληρωμης

Επεξ/σία από Arch11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, manolaskakis είπε

 Πως παιρνεις το 25% δεν εχω καταλαβει.. βαζεις καποιο κωδικο?

νομίζω δεν ισχύει για όλα, αλλά μόνο για όσα είναι σε έκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δε βλέπω πουθενά επιλογή παραλαβής από κατάστημα;

Το βλέπω ως περιγραφή, το είχα κάνει μάλιστα προ λίγων μηνων, αλλά δε βρίσκω κάτι τέτοιο κατά τη διαδικασία αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραλαβή από κατάστημα δεν έχει μεταφορικά, άρα είναι φθηνότερη και η πληρωμή γίνεται στο κατάστημα.  Υποθέτω ότι πριν πληρώσεις μπορείς να τα δοκιμάσεις ώστε να μην μπαίνεις σε διαδικασία επιστροφής.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ισχύουν αυτά αλλά αυτό που λέω είναι πως δε βρίσκω επιλογή για παραλαβή από κατάστημα! Μόνο πλήρως ηλεκτρονική αγορά βλέπω, από τα καλάθι σε οδηγεί στο ταμείο κι εκεί να βάλεις διεύθυνση σου και επιλογή μεταξύ UPS και DHL (και αν προχωρήσεις,στο επόμενο βήμαπληρωμή με κάρτα ή Paypal), δε βγάζει εναλλακτική για παραλαβή από κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα δωρεάν μεταφορικά είναι σε παραγγελίες >50€ σωστά; Γιατί αν βάλω 3 προϊόντα μου βγάζει 2 φορές έξοδα αποστολής;

adidasgr.png.4ce47019be4b39b6f66772fdbb6622b0.png

τρώει σκαλώματα μάλλον με τα cookies, με ανώνυμη περιήγηση τα βγάζει σωστά.

Επεξ/σία από SofoS@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/2/2020 στις 2:13 ΜΜ, christakos07 είπε

To τσίμπησα και εγώ, αλλά έχω αμφιβολία για το χρώμα.

Δεν ξέρω, είμαι λιγάκι δύσπιστος.

αν ειναι 45 και δεν σου κανουν τα θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...