Προς το περιεχόμενο

Glorious PC Gaming Race Model O Matt White, 50€ - Amazon.uk


billthekill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγκεκριμένα το Λευκό Ματ σε πολύ καλύτερη τιμή απ'οτι το βρήκα οπουδήποτε αλλού. Δυστηχώς δεν έχει προσφορα στο Glossy ή στο Μαύρο.

Συνολικά με μεταφορικά 50,12€ 

https://www.amazon.co.uk/Glorious-PC-Gaming-Race-Model/dp/B07MGDRBBF/ref=sr_1_1?crid=B3W9KJBDLJTG&keywords=model+o&qid=1579853981&sprefix=MODEL+O%2Caps%2C211&sr=8-1

51MtxnmxZZL._AC_SL1000_.jpg

Επεξ/σία από billthekill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλο ειναι παντα να βαζουμε τελικες τιμες, δηλαδη προιον + μεταφορικα

Στo γαλλικο αμαζον εχει το white glossy 2 ευρω πανω https://www.amazon.fr/dp/B07MCRPSP3 , γενικα η glorious δεν εχει το καλυτερο quality control. Πολλα κομματια ειναι ελατωματικα και το amazon.fr εχει πολυ κακο support. Αγοραζεις με ρισκο...

Επεξ/σία από MessatsuRoku
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ το διόρθωσα με τελική τιμή. Ναι διάβασα κι εγώ για κάτι τριξίματα και γενικώς θέματα ποιοτικού ελέγχου, αλλα η αλήθεια είναι οτι γι'αυτά που προσφέρει η τιμή είναι πάρα πολύ καλή. Θα γράψω εντυπώσεις οταν παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, MessatsuRoku είπε

Καλο ειναι παντα να βαζουμε τελικες τιμες, δηλαδη προιον + μεταφορικα

Στo γαλλικο αμαζον εχει το white glossy 2 ευρω πανω https://www.amazon.fr/dp/B07MCRPSP3 , γενικα η glorious δεν εχει το καλυτερο quality control. Πολλα κομματια ειναι ελατωματικα και το amazon.fr εχει πολυ κακο support. Αγοραζεις με ρισκο...

Δε νομίζω κύριος.. Σε προβληματικό Logitech g305 ( βασικά είχε θέμα το κέλυφος το οποίο έφτιαξα μόνος μου εν τέλει τρίβωντας με γυαλόχαρτο απαλά όπως μου ειχε πει ενα παιδι απο δω ) μου επέτρεψαν α) να κρατήσω το ποντίκι, β) επιστροφή χρημάτων, γ) +5 ευρώ δωροεπιταγη

Σας στέλνω κ φωτο απάντηση από τα μειλ αν δε πιστεύετε

Πάντως +2 ευρώ το έχει το Vision

+3 κάτι με μεταφορικά ~55€

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, billthekill είπε

Ευχαριστώ το διόρθωσα με τελική τιμή. ...

Μολις τωρα το διορθωσα εγω. Στον τιτλο μπαινει η τελικη τιμη, αυτο εννοουσε ο messatsuRoku.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, MessatsuRoku είπε

και το amazon.fr εχει πολυ κακο support. Αγοραζεις με ρισκο...

Απο που και ως που βγήκε το συγκεκριμένο συμπέρασμα?

Αγοράζω από όλα τα αμαζον χρόνια, σε όλα ισχύει ακριβώς η ίδια πολιτική.... Μάλιστα ειδικά για το Γαλλικό έχω να πω τα καλύτερα λόγια, είχα αγοράσει τη gigabyte vega 64 απο εκεί, και επειδή μου ήρθε με στραπατσαρισμένο κουτί μου έδωσαν refund 80€.. για το χαρτόκουτο ... 

Τετάρτη μου ήρθε και η 5700xt απο το Γαλλικό..., ενώ είχα κάνει λάθος τραπεζικό λογαριασμό και δεν μπορούσαν να τραβήξουν τα χρήματα παρα μόνο τη Παρασκευή, μου άλλαξαν την παραδοση σε εξπρες χωρίς να πληρώσω κάτι έξτρα και να έρθει η κάρτα τη Τετάρτη όπως θα ερχόταν με την κανονική παράδοση αν είχαν πληρωθεί στην αρχική μερα παραγγελίας μου   

Επεξ/σία από leros2004
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτα και μονο δειχνουν ποσο κακη ειναι η υποστηριξη. Ο,τι να ναι κανουν χωρις πολιτικη; Σε αλλον λογω δικου του λαθους εξυπηρετουν και σε αλλον για δικα τους λαθη εξυπηρετηση μηδεν , μονο συγνωμες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν βύσμα τα παιδιά από πάνω...

Πέρα από την πλάκα, επειδή και εγώ έχω μόνο καλά να πω, όποιος έχει συγκεκριμένη κακή εμπειρία να την αφήνει εδώ για να ενημερώνει τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Δε νομίζω κύριος.. Σε προβληματικό Logitech g305 ( βασικά είχε θέμα το κέλυφος το οποίο έφτιαξα μόνος μου εν τέλει ) μου επέτρεψαν α) να κρατήσω το ποντίκι, β) επιστροφή χρημάτων, γ) +5 ευρώ δωροεπιταγη

Σας στέλνω κ φωτο απάντηση από τα μειλ αν δε πιστεύετε

Πάντως +2 ευρώ το έχει το Vision

+3 κάτι με μεταφορικά ~55€

Σε αμαζον αγγλιας, γερμανιας ναι ειναι παρα πολυ καλο το support αλλα για γαλλια εχω να πω τα χειροτερα

1 ώρα πριν, leros2004 είπε

Απο που και ως που βγήκε το συγκεκριμένο συμπέρασμα?

Αγοράζω από όλα τα αμαζον χρόνια, σε όλα ισχύει ακριβώς η ίδια πολιτική.... Μάλιστα ειδικά για το Γαλλικό έχω να πω τα καλύτερα λόγια, είχα αγοράσει τη gigabyte vega 64 απο εκεί, και επειδή μου ήρθε με στραπατσαρισμένο κουτί μου έδωσαν refund 80€.. για το χαρτόκουτο ... 

Τετάρτη μου ήρθε και η 5700xt απο το Γαλλικό..., ενώ είχα κάνει λάθος τραπεζικό λογαριασμό και δεν μπορούσαν να τραβήξουν τα χρήματα παρα μόνο τη Παρασκευή, μου άλλαξαν την παραδοση σε εξπρες χωρίς να πληρώσω κάτι έξτρα και να έρθει η κάρτα τη Τετάρτη όπως θα ερχόταν με την κανονική παράδοση αν είχαν πληρωθεί στην αρχική μερα παραγγελίας μου   

εχω παραλαβει πληκτρολογιο με layout διαφοτερικο της εικονας και του τιτλου, το θεωρουσαν δικο μου λαθος, αρνηθηκαν τα πληρωσουν τα μεταφορικα της επιστροφης και το μονο που λεγαν ειναι " return for refund " 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, MessatsuRoku είπε

εχω παραλαβει πληκτρολογιο με layout διαφοτερικο της εικονας και του τιτλου, το θεωρουσαν δικο μου λαθος, αρνηθηκαν τα πληρωσουν τα μεταφορικα της επιστροφης και το μονο που λεγαν ειναι " return for refund

Μα το return for refund περιλαμβάνει και τα μεταφορικά επιστροφής.

Το έχω κάνει αρκετές φορές.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Πάντως +2 ευρώ το έχει το Vision

+3 κάτι με μεταφορικά ~55€

Έχει μόνο το Black Glossy και δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλή αγορά ενα 'Glossy' ποντίκι όσον αφορά το θέμα ιδρώτα στα χέρια και grip. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, billthekill είπε

Έχει μόνο το Black Glossy και δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλή αγορά ενα 'Glossy' ποντίκι όσον αφορά το θέμα ιδρώτα στα χέρια και grip. 

https://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=68792&cat=29

μαύρο ματ

https://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=68793&cat=29

λευκό ματ

μήπως θες το minus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, billthekill είπε

ΑΣΧΕΤΟ, αλλά η φιγούρα στο πλάϊ θυμίζει πολύ
☺️☺️☺️
MV5BNTM3MDg4MTgtMWVkMC00MGI5LWI4NmItZWY2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...