Προς το περιεχόμενο

[4K Smart TV]F&U FL2D5507UH €259 @germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, ant-mi είπε

Εγω σ'ευχαριστώ που με έμαθες τι είναι αυτό το ts που έβλεπα συνέχεια και δεν ήξερα τι είναι😋

Ούτε εγώ ξέρω τι είναι εξηγήστε μου και μένα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, TrevieL είπε

Ωραία ευχαριστώ! Δυστυχώς η αγορά έγινε ως επισκέπτης καθώς ξεχάστηκα να συνδεθώ απ'ότι βλέπω. Περίεργο πάντως που δεν υπάρχει επιλογή για σύνδεση χρήστη ή αγορά ως επισκέπτης στην φόρμα της παραγγελίας.

Ίσως να λάβουμε αύριο email και sms διαφορετικά θα χρειαστεί να τους καλέσω.

Ευχαριστώ πολύ τον TS πάντως.

Έχω παραγγείλει και την Arielli 50f2uhd που έπαιζε στα 249 στο eshop πριν λίγες ημέρες και είχε ανέβει αντίστοιχο ποστ.

Εάν βγάλουμε από την μέση το μέγεθος των τηλεοράσεων , ποια πιστεύετε ότι είναι καλύτερη επιλογή; 

Edit : Τελικά είχα λάβει email επιβεβαίωσης και απλά βρισκόταν στα ανεπιθύμητα.

**off topic** Χειροτερα απο την arielli δεν παιζει παντως, στο λεω εγω που παρελαβα και μεθαυριο τη στελνω πισω. Θα ενημερωσω το αντιστοιχο νημα σχετικα.. 

 

**on topic** παρ'οτι εψαχνα αυστηρα μεχρι 50" λογω χωρου σε αυτη την περιπτωση θα ετρωγα με τροχο λιγο τα πλαϊνα ντουβαρια να τη χωρεσω 😛 

Στην ιδια τιμη παιζει η 50". Αξιζει 40 παραπανω για να παει κανεις σε android? Ή ειναι ικανοποιητικο το smart της? 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα απο οσες προσφορες ειδα απο τη black friday και επειτα η Hisense  557100 ως πιο επωνυμη κ πιο καλυτερη στην πραξη στα 300ε δεν υπαρχει τετοια προσφορα  για καποια αντιστιχοι ,οι τηλεορασεις που εχουν βγει απο εκει κ περα ειναι ειτε πιο χαμηλης κατηηγοριας ειτε πιο ακριβες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, giannis_al είπε

**off topic** Χειροτερα απο την arielli δεν παιζει παντως, στο λεω εγω που παρελαβα και μεθαυριο τη στελνω πισω. Θα ενημερωσω το αντιστοιχο νημα σχετικα.. 

**on topic** παρ'οτι εψαχνα αυστηρα μεχρι 50" λογω χωρου σε αυτη την περιπτωση θα ετρωγα με τροχο λιγο τα πλαϊνα ντουβαρια να τη χωρεσω 😛 

Στην ιδια τιμη παιζει η 50". Αξιζει 40 παραπανω για να παει κανεις σε android? Ή ειναι ικανοποιητικο το smart της? 

Τοσο χαλια οι Arielli? Ηθελα μια 32αρα για να την βαλω στον διαδρομο να χαζευω γιατι χωρις τηλεοραση στα 10 λεπτα βαριεμαι και ελεγα να παω εκει (μεχρι 150 με Full HD και καλο media player ενσωματωμενο δεν βρηκα κατι αλλο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή ήταν.. Το σκέφτηκα λίγο γιατί στο περίμενε καλής προσφοράς  άρχισα τελικά να σκέφτομαι για μεγαλύτερες ίντσες.. Οπότε μέχρι να το σκεφτώ εξαντληθηκε.. Στα 260 ήταν καλή τιμή αν είχε και καμιά προσφορά επιστροφή και τέτοια θα ήταν κλέψιμο εκκλησίας 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, bil9 είπε

Εδώ πάντως χωρίς να συνεχίσω την βγάζει διαθέσιμη..........https://www.germanos.gr/product/fu-4k-smart-tv-fl2d5507uh-55/20391227/?fname=&fvalue=

Εγώ που συνέχισα την πήρε την παραγγελία κανονικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Just now, Kenny McCormick said:

Εγώ που συνέχισα την πήρε την παραγγελία κανονικά :)

Προσοχή! Κάτι έχει αλλάξει στο καλάθι σου.
  • Το καλάθι σου περιέχει προϊόν που δεν είναι διαθέσιμο.

 

Ενώ πήγα να συνεχισω βγάζει αυτό. Εδιτ:Μάλλον ήταν στα τελειώματα γιατί βγάζει μη διαθέσιμο.

Επεξ/σία από VonLoutsos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειτε και σε αυτο το λινκ απο το site της cosmote ισως γινει διαθεσιμη η ρωτηστε για διαθεσιμοτητα πουθενα στο τηλεφωνο που γραφει.

https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/productDetailsTangible.jsp?productId=ger_20391227&_requestid=45167087

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...