Προς το περιεχόμενο

Ξεκινά η αναβάθμιση των Samsung Galaxy S9 σε Android 10


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Ρε παιδιά μην μπερδεύετε τα πράγματα . Το s9 βγήκε άνοιξη που ήταν τότε σε κυκλοφορία η 8. Μετά πήρε την 9 ένα διάστημα αργότερα από όταν την έβγαλε η Google και τώρα την 10. Άρα μιλάμε για 2 αναβαθμίσεις ,όχι 3 και δεν πήρε την 9 στα καπάκια καθώς δεν είχε βγει ακόμα .

Οι νέες εκδόσεις android κυκλοφορούν συνήθως Οκτώβριο, βάλε κάτω ποτέ βγήκε το s9 και θα καταλάβεις τι λέμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, AtiX είπε

Οι νέες εκδόσεις android κυκλοφορούν συνήθως Οκτώβριο, βάλε κάτω ποτέ βγήκε το s9 και θα καταλάβεις τι λέμε...

Βγήκε άνοιξη όταν είχε βγει το Android 8 τον Οκτώβριο. Γιατί διάβασα δεν έβαλε κατευθείαν 9 . Δεν έβαλε 9 γιατί δεν υπήρχε διαθέσιμη η 9.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο αναβαθμίσεις παίρνουν και αυτά με το ζόρι πάνω κάτω έπρεπε και το s8 να αναβαθμιστεί πάντως. Γενικά η Samsung με τις αναβαθμίσεις δεν το έχει προσωπικά θεωρώ ότι και τα δύο χρόνια δεν είναι ακριβώς δύο χρόνια αναβαθμίσεις για εμένα δηλ όταν θα βγει πχ η 11 η Samsung θα κυκλοφορήσει με 10 μετα από λίγους μήνες θα δώσει την 11 και 12 και τέλος. Όταν πληρώνεις μια ναυαρχίδα και ειδικά τόσα χρήματα πληρώνεις και τις αναβαθμίσεις υποστήριξη κτλ αλλά αυτό μόνο η apple το έχει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, JcD είπε

Ξεκολλάτε, το ότι βγήκε με λειτουργικό θεωρείται αναβάθμιση λέμε, που βγήκατε να κράξετε οι των μήλων αμέσως!

Αστους να χουν κάτι να χαίρονται

51 λεπτά πριν, AtiX είπε

Για το s8 λέγαμε... το s9 θα πάει την 10 και μετά ανα τρίμηνο security updates...

Για το s9 έλεγαν κάποιοι και για το s10,note 10 έλεγαν ότι αφού βγήκε με την 9 θα πάρει μόνο την 10 και τέλος.

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Μα αφού είχε κυκλοφορήσει η 9 κάτι μήνες νωρίτερα... 

H 9 κυκλοφόρησε Αύγουστο του 2018 και το S9 τον Μάρτιο του 2018 πως ήταν δυνατόν να βγει με android 9?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Το iPhone 5se (2016) θα πάρει iOS 14 , περίπου day one ☝️ 

γκουχ γκουχ... 😂😭

Δεν έβγαλε η Apple κάποιο κινητό iPhone 5se το 2016. Εκτός αν το έβγαλες εσύ. Όχι πως έχει σχέση με το παρόν θέμα. Απλά είπες να πεις κάτι για την Apple.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tιμιότατο το s9 σαν συσκευή, imo άνετα το κρατάς 3 χρόνια χωρίς πρόβλημα και χωρίς καμιά noticable διαφορά στον μέσο χρήστη απο κάποια νεότερη ναυαρχίδα, πόσο μάλλον εφόσον αναβαθμίζεται και σε android 10 (όχι οτι είχα κανένα παράπονο από την παρούσα έκδοση)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Το iPhone 5se (2016) θα πάρει iOS 14 , περίπου day one ☝️ 

γκουχ γκουχ... 😂😭

Το 5 όχι το se σίγουρα.Έχεις συσκευή πενταετίας και χαίρεσαι που θα πάρεις ios 14 και θα στρώσει μετά από 5 μήνες? 

Το λες για να στεναχωρηθουν αυτοί που έχουν S8?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, Grimson είπε

Αστους να χουν κάτι να χαίρονται

 

Το ότι δεν πήρες μυρωδιά ότι σε τρολάρει είναι όντως λόγος για big time γέλωτα. 😂😂

 

Κοίτα τώρα να στο κάνω πενηνταράκια.

Αγόρασα το αυτοκίνητό μου πριν 2 χρόνια (καινούργιο).

Χθες άλλαξα για πρώτη φορά λάστιχα.

Πόσες φορές άλλαξα λάστιχα?

Σύμφωνα με σένα 2 έτσι? Για πες.

Επεξ/σία από stafaf
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου χάσατε το μέτρημα είναι η δεύτερη αναβάθμιση εφόσον ξεκίνησε με το 8 πήρε την έννοια και τώρα πήρε την 10 δεν μπορεί να είναι η 10η Τρίτη αφού ξεκινήσαμε το 8 , 8 και 2 ....10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξύ, κάθε φορά που βγαίνει νέα έκδοση Android και διαβάζω τα νέα του χαρακτηριστικά, με πιάνει μια αμηχανία, γιατί όλα αυτά τα έχω από την προηγούμενη έκδοση στο Samsung μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο S9+ είμαι ακόμα στην 8 συνειδητά. Στο Essential έχω την 10 από την πρώτη ώρα. Το OneUI δεν μου γέμισε το μάτι γι'αυτό και δεν αναβάθμισα, στο 2.0 θα το δω σε reviews και θα αποφασίσω. Πάντως η μπαταρία κρατάει 2 μέρες με κανονική light χρήση που κάνω στο 8. ΑΝ βελτιώνεται στο 10 καλώς, αν όχι, επιστροφή στο 8 αν και όταν πρέπει.

Σαν συσκευή με καλύπτει και θα με καλύπτει για 1-2 χρόνια ακόμα, μέχρι να απαλλαγούμε από τρύπες στην οθόνη και "ίσως" επιστροφή στο mini jack...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Grimson είπε

Και το 8 αναβάθμιση θεωρείται

Η οποία εμπεριέχει τις βελτιώσεις και προσθήκες όλων των προηγούμενων εκδόσεων. Άρα το S9 θα πάρει ουσιαστικά 10 αναβαθμίσεις... not.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...