Προς το περιεχόμενο

Ξεκινά η αναβάθμιση των Samsung Galaxy S9 σε Android 10


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, MontzOlee είπε

Προφανώς όχι αλλά σίγουρα θα ήθελαν να έχουν το τελευταίο update στο s8 τους 

....

Τελικά τι ζόρι τραβάς με αυτούς που αγόρασαν το S8? Έκανες σε κάποιον δάνειο και δεν στα δίνει πίσω επειδή δεν έχει Android 10;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Προφανώς όχι αλλά σίγουρα θα ήθελαν να έχουν το τελευταίο update στο s8 τους 

....

Όταν αγοράζεις μια συσκευή android γνωρίζεις ότι θα πάρει δύο αναβαθμίσεις.Αυτοί που δεν το ξέρουν δεν τους νοιάζει κιόλας 

Επεξ/σία από Grimson
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mariosCS είπε

Τελικά τι ζόρι τραβάς με αυτούς που αγόρασαν το S8? Έκανες σε κάποιον δάνειο και δεν στα δίνει πίσω επειδή δεν έχει Android 10;

Δεν θέλω να βγω off topic όπως δεν μου αρέσει και ο τρόπος που μιλάς.

αν δεν έχεις χιούμορ ή δεν μπορείς να αυτό σαρκαστείς πάω πάσο.

1 λεπτό πριν, Grimson είπε

Όταν αγοράζεις μια συσκευή android γνωρίζεις ότι θα πάρει δύο αναβαθμίσεις.Αυτοί που δεν το ξέρουν δεν τους νοιάζει κιόλας 

Παίζει να έχεις δίκιο αδερφέ 

εγω προσωπικά δεν το γνώριζα.

λαθος τακτική κατ εμε αλλά ως εκεί.

αμα είναι πάγια τακτική πάω πάσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Δεν θέλω να βγω off topic όπως δεν μου αρέσει και ο τρόπος που μιλάς.

αν δεν έχεις χιούμορ ή δεν μπορείς να αυτό σαρκαστείς πάω πάσο.

Ούτε εμένα μου αρέσουν αυτοί που μπαίνουν και τρολάρουν, προσφέροντας τίποτα στη συζήτηση και απλά προσπαθούν να υποβιβάσουν κόσμο απλά επειδή αγόρασαν το Α ή το Β κινητό/προϊόν.

Δεν έχει να κάνει με χιούμορ, αλλά με κάποια βασικά στοιχεία σεβασμού.

Να αυτοσαρκαστώ δεν μπορώ επίσης γιατί δεν είμαι στο γκρουπ που στοχεύεις με τα τρολαρίσματα σου.

αυτά και τέρμα από μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, konakis είπε

Χτες πήρε update για cosmote συσκευή το s8+ σχετικά μεγάλο αρχείο 256ΜΒ με επιδιορθώσεις και φυσικά patches Ιανουαρίου 2020. Μπράβο στην σαμμυ, αυτό και το 7edge τα έχω χιλιοευχαριστηθεί...γενικότερα για τα δικά μου πάντοτε γούστα το 9.0 με το one UI έδωσε άλλον αέρα άλλη αίσθηση στα κινητά τηλέφωνα της samsung.

Κοίτα και εγώ με το αντροιτ 9 Και με UI έκδοση 1 δεν εχω κανένα απολύτως πρόβλημα!!δουλεύει απροβλημάτιστα και ομοιος το εχω κατα ευχαριστηθεί,θα προτιμούσα βέβαια να δοκιμάσω το 10 αλλά όπως φαίνεται θα το κάνω με άλλη συσκευή!!😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Grimson είπε

Αυτό με τις 3 ενημερώσεις ήταν copy paste από το άρθρο για να δώσω έμφαση στην αναβάθμιση σε 10.Γιατί κάποιοι ισχυρίζονταν ότι δεν θα γίνει αναβάθμιση όπως έλεγαν και στο note 10.

Επιτέλους, μετά από 3 σελίδες και 10 νοματαίους να προσπαθούμε να σε πείσουμε τελικά το'πιασες. 

Κράτα δυνάμεις, έρχεται θέμα με την apple να σπάει ταμεία λόγω αύξησης των πωλήσεων των iphones και θα στεναχωρηθείς πάλι. 

 

Επεξ/σία από stafaf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MontzOlee είπε

Προφανώς όχι αλλά σίγουρα θα ήθελαν να έχουν το τελευταίο update στο s8 τους 

....

Ολοι εσείς που λέτε ότι ειναι τόσο σημαντικό το android 10 θέλετε να μας πείτε ενας κάτοχος s8 τι χάνει που δεν το έχει;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Ολοι εσείς που λέτε ότι ειναι τόσο σημαντικό το android 10 θέλετε να μας πείτε ενας κάτοχος s8 τι χάνει που δεν το έχει;

Τπτ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, JcD είπε

Ξεκολλάτε, το ότι βγήκε με λειτουργικό θεωρείται αναβάθμιση λέμε, που βγήκατε να κράξετε οι των μήλων αμέσως!

Επρεπε να βγαινει οπως ορισμενα laptop/desktop με "No OS" κι αν θελει (και μπορει) ο χρηστης ας περασει αυτος το λογισμικο.

Δεν φτανει που σας δινουν ετοιμο android, θελετε και αναβαθμισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fabricated είπε

Ολοι εσείς που λέτε ότι ειναι τόσο σημαντικό το android 10 θέλετε να μας πείτε ενας κάτοχος s8 τι χάνει που δεν το έχει;

Μη ζητάς μασημένη τροφή. Δες ένα changelog των αλλαγών του 10 έναντι του 9 και δες μόνος σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα η OnePlus δίνει τέσσερα updates στα smartphones της. Τα OnePlus 3/3T ξεκίνησαν με Android 6, πήραν Nougat, μετά πήγαν Oreo και τέλος, πήραν Android 9.

Αντίστοιχα τα 5/5T από Nougat, πήραν Oreo, μετά σε Android 9 και φέτος θα πάρουν και 10αρι :)

Είπε κανείς κάτι για Samsung :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να μην λέμε μπράβο για αναβάθμηση που καθυστερεί 6 μηνες. Και μέχρι να ερθει Ελλαδα ισως 1-2 μηνες ακόμα. Δηλαδή στην one plus που στο 2μηνο είχε πάρει android 10 το one plus 6 τι πρεπει να πέσουμε στα 4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Το iPhone 5se (2016) θα πάρει iOS 14 , περίπου day one ☝️ 

γκουχ γκουχ... 😂😭

Συσκευές που τις πουλάει ακόμα αυτό έλειπε να μην την υποστηρίζει. Εδώ πουλάει ακόμα κάτι iPhone 6 . Συσκευή που την έχεις ακόμα στην αγορά τις δίνεις και updates.Επισης να κάνω μια ερώτηση ? Χωρίς καμία ειρωνεία . Στα παλιά δίνει νέα futures με τα updates ? Ή άπλα σκιν αλλάζει? 

Επεξ/σία από chris_g92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Συσκευές που τις πουλάει ακόμα αυτό έλειπε να μην την υποστηρίζει. Εδώ πουλάει ακόμα κάτι iPhone 6 . Συσκευή που την έχεις ακόμα στην αγορά τις δίνεις και updates.

Που τα διαβάζεται αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Συσκευές που τις πουλάει ακόμα αυτό έλειπε να μην την υποστηρίζει. Εδώ πουλάει ακόμα κάτι iPhone 6 . Συσκευή που την έχεις ακόμα στην αγορά τις δίνεις και updates.Επισης να κάνω μια ερώτηση ? Χωρίς καμία ειρωνεία . Στα παλιά δίνει νέα futures με τα updates ? Ή άπλα σκιν αλλάζει? 

Το ότι πωλούνται στα μαγαζιά δεν πάει να πει ότι τα πουλάει η εταιρία (Apple) πως εννοώντας πως δεν τα παράγει αλλά προφανώς τα iPhone 6 πχ. είναι από stock. 

Όσο για των ερώτηση σου θα σου πω πως την τελευταία φορά είχαμε τo ultimate ΙΝΝΟΒΕΙΣΟ : dark theme 

6 ώρες πριν, mariosCS είπε

Ούτε εμένα μου αρέσουν αυτοί που μπαίνουν και τρολάρουν, προσφέροντας τίποτα στη συζήτηση και απλά προσπαθούν να υποβιβάσουν κόσμο απλά επειδή αγόρασαν το Α ή το Β κινητό/προϊόν.

Δεν έχει να κάνει με χιούμορ, αλλά με κάποια βασικά στοιχεία σεβασμού.

Να αυτοσαρκαστώ δεν μπορώ επίσης γιατί δεν είμαι στο γκρουπ που στοχεύεις με τα τρολαρίσματα σου.

αυτά και τέρμα από μένα.

Δεν προσπάθησα να υποβαθμίσω κανέναν και τίποτα Αδερφέ ,μπήκα απλά στην συζήτηση με χιούμορ όπως συμβαίνει σε κάθε θέμα με αναφορά στην Apple ή Samsung αλλά ισχύει πως προφανώς δεν προσέφερα κάτι στην συζήτηση..

Τωρα σχετικά με την αναφορά σου περί σεβασμού τα χρόνια μου στο site μιλούν από μόνα τους , δεν έχω δημιουργήσει ποτέ κάποιο θέμα αρκεί ο απέναντι μου να μην πιάνετε με λέξεις.

Ωστόσο επειδή τα γραπτά μένουν , αν κάποιος κοιτάξει  το προφίλ σου θα δει πως πρόσφατα σχολίασες σε αρθρο που είχε ανεβεί σχετικά με Apple προϊόν(AirPods) με ειρωνικό ύφος αλλά εκεί δεν νομίζω να Πειράζει εε...;!

ο αυτοσαρκασμος είναι καλό πράγμα αδερφέ , είσαι δεν είσαι στο γκρουπ.

Τέλος κ από μένα & σορρυ για το off topic 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...