Προς το περιεχόμενο

Wind και νομική υπηρεσία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει μήπως κανείς κάποιον αρ. τηλεφώνου της νομικής υπηρεσίας της Wind?

Έχει 10 μέρες τώρα που παιδεύομαι να το βρω και δεν.... έχω κάνει και αίτηση μέσω ειδικής φόρμας και την έχω παραδώσει σε κατάστημα της Wind

και δεν έχω κάποια ειδοποίηση τους.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NikosKallithea είπε

Οι νομικες υπηρεσιες δεν συνομιλούν με πελατες, εκτις αν υπάρξει μήνυση τοτε συνομιλούν μεσω δικηγόρων

Με τον δικηγόρο μου θέλω να μιλήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, termitiss είπε

Με τον δικηγόρο μου θέλω να μιλήσουν

Οι δικηγόροι τα ξερουν αυτα, εχουν τους τροπους, αυτή ειναι η δουλειά τους για αυτο πληρώνονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Οι δικηγόροι τα ξερουν αυτα, εχουν τους τροπους, αυτή ειναι η δουλειά τους για αυτο πληρώνονται

Θα παρακαλούσα αν δεν γνωρίζεις κάποιο τηλέφωνο να μην γεμίζουμε άκυρες απαντήσεις το νήμα, ευχαριστώ

-- Για να σε πληροφορήσω και ο δικηγόρος μου προσπάθησε και μόνο το 13800 του έχουν δώσει που δεν έχει καμμία σχέση με νομική υπηρεσία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Άλλαξε δικηγόρο

Οι νομικές υπηρεσίες, δικηγόροι, γραφεια κλπ έχουν μητρώα

Φίλε μου για να φτάσεις στα μητρώα πρέπει να ξέρεις και ποιος είναι ο δικηγόρος ή η εταιρεία - γραφείο που τους εκπροσωπεί, τι δεν καταλαβαίνεις?

Και σε παρακάλεσα από τη στιγμή που δεν ξέρεις να βοηθήσεις να μην γεμίζεις το νήμα με αοριστολογίες

  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να μιλήσεις με το νομικό τμήμα. Αν θες πες του δικηγόρου σου να ψάξει πληροφορίες επικοινωνίας γι' αυτόν τον κύριο https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/etairiko-profil/dioikisi/theodosis-tobras/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, dkmaster είπε

Δεν μπορείς να μιλήσεις με το νομικό τμήμα. Αν θες πες του δικηγόρου σου να ψάξει πληροφορίες επικοινωνίας γι' αυτόν τον κύριο https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/etairiko-profil/dioikisi/theodosis-tobras/

Κ αν έχεις παλιά υπόθεση μαζί τους(συγκεκριμένα με την Telestet που η δικηγόρος που τους εκπροσωπούσε έχει σταματήσει τη συνεργασία μαζί τους) και επείγει για να κλείσει το θέμα τι κάνεις?

-- έχω συμπληρώσει και φόρμα επικοινωνίας και την έχω στείλει αλλά δεν έχει εμφανιστεί κανείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dkmaster είπε

Δε το γνωρίζω αυτό αλλά φαντάζομαι ότι εφόσον όλες τις υποθέσεις τις χειρίζεται η νομική ομάδα που δουλεύει αυτή τη στιγμή. 

οπότε ερχόμαστε στο ερώτημα που έχω θέσει από την αρχή. Πως στα κομμάτια μπορεί να βρει κανείς να επικοινωνήσει μ αυτό το τμήμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, termitiss είπε

οπότε ερχόμαστε στο ερώτημα που έχω θέσει από την αρχή. Πως στα κομμάτια μπορεί να βρει κανείς να επικοινωνήσει μ αυτό το τμήμα

Δοκίμασε τότε να κάνεις καταγγελία μέσω του δικηγόρου σου στην ΕΕΤΤ και θα σε καλέσει η Wind. Αν δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό τότε πάει το βουνό στον Μωάμεθ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chipakos είπε

Δοκίμασε τότε να κάνεις καταγγελία μέσω του δικηγόρου σου στην ΕΕΤΤ και θα σε καλέσει η Wind. Αν δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό τότε πάει το βουνό στον Μωάμεθ.

Σ'ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/1/2020 στις 6:44 ΜΜ, chipakos είπε

Δοκίμασε τότε να κάνεις καταγγελία μέσω του δικηγόρου σου στην ΕΕΤΤ και θα σε καλέσει η Wind. Αν δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό τότε πάει το βουνό στον Μωάμεθ.

Ακριβώς. Κανονικά στέλνεις μέιλ στον παροχο και περιμένεις 30 ημέρες για απάντηση "εκβιαζοντας" τους τηλεφωνικά ότι θα κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ με πλήρη στοιχεία και περιγραφές. Αν μέχρι τις 30 μέρες δεν έχεις λάβει απάντηση τότε προβαίνεις σε καταγγελία μέσω ΕΕΤΤ (πλήρη αναφορά, λες τα πάντα) και μετά περιμένεις να δικαιωθείς.

Επεξ/σία από Realakias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...