Προς το περιεχόμενο

Παγκόσμιο συναγερμό σήμανε ο Π.Ο.Υ για την επιδημία του κορωνοϊού


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί ο ιός αυτός, αλλά βρε παιδιά τι σκατα τρώνε εκεί κάτω? Αρουραίους, νυχτερίδες, ακρίδες, φίδια, κατσαρίδες, κοάλα, κροκόδειλους και ότι κινείται , πετάει, κολυμπάει. Αηδία και σιχαμαρα σε απίστευτο βαθμό!!!!

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφροδισιακη νυχτεριδα θελανε :P Οι τοπικες αρχες εχουν τεραστιες ευθυνες μιλαμε για μεσαιωνα στα "wet market" εκει που παιρνουν οτι σφαγμενο αγριο ζωο υπαρχει . Και σκυλους και γατες τιποτα δε γλιτωνει 

Μόλις τώρα, anarchy79 είπε

Δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί ο ιός αυτός, αλλά βρε παιδιά τι σκατα τρώνε εκεί κάτω? Αρουραίους, νυχτερίδες, ακρίδες, φίδια, κατσαρίδες, κοάλα, κροκόδειλους και ότι κινείται , πετάει, κολυμπάει. Αηδία και σιχαμαρα σε απίστευτο βαθμό!!!!

 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί ο ιός αυτός, αλλά βρε παιδιά τι σκατα τρώνε εκεί κάτω? Αρουραίους, νυχτερίδες, ακρίδες, φίδια, κατσαρίδες, κοάλα, κροκόδειλους και ότι κινείται , πετάει, κολυμπάει. Αηδία και σιχαμαρα σε απίστευτο βαθμό!!!!

Να τα τρώνε αλλά να τα ψήνουν πρώτα να πεθαίνει και κανένα μικρόβιο.Αυτοί τα τρώνε ωμά.Σούσι

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
21 minutes ago, insomnianoex said:

Δεν θα μπω καν στον κόπο να σου απαντήσω, εσύ να πας να το κάνεις, στο σώμα του κάνει ο καθένας ότι θέλει.

Προφανώς! Αρκεί οι ενέργειές του αυτές να μη θέτουν σε κίνδυνο άλλους ανθρώπους... :) 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, greed είπε

Έχω παραγγείλει ατμοποιητη από Κίνα λέτε να έχω θέμα; Οι τελωνειακοί φοράνε μάσκες;

Χαχαχαχα, όλοι οι ατμοποιητές δοκιμάζονται στα πλαίσια ποιοτικού ελεγχου.... χάρηκα για την γνωριμία :) 

Επεξ/σία από jim_tron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευκαιρια να σταματησουν να αγοραζουν οτι μλκια υπαρχει σα ζομπι :P Μεχρι και κινεζικα χαπια για το γυμναστηριο επερνε ο αλλος ....

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να έρθει στην Ελλάδα θα έχει φτάσει άνοιξη, καλοκαίρι που τότε θα είναι πολύ εξασθενημένος οπότε τον χειμώνα που θα αρχίσει να δρα πάλι δηλαδή σε τουλάχιστον 8 μήνες θα έχει βρεθεί εμβόλιο δεν είναι κάτι που θα έπρεπε να ανησυχεί την Ελλάδα έστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...