Προς το περιεχόμενο

Εμπνευσμένο από το Cybertruck αυτό το iPhone 11 Pro στοιχίζει πάνω από $15 χιλιάδες


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, markoliaz είπε

θυμαμαι καποτε τα 1500Ευρω για smartphone φενοταν στον κοσμο αδιανοητο ποσο...πλεον ολοι περνουν καθε χρονο iphone...δεν μου κανει εντυπωση σε καμια 10ετια ο κοσμος να δινει 15000ευρω για κινητο...οπως τοτε ετσι και τωρα αλλα ετσι και στο μελλον, με ενα κινητο της ταξης των 100ευρω κανεις ακριβως τα ιδια με τα πανακριβα...το θεμα ειναι να το καταλαβετε καποτε.....δεν εχω δωσει ποτε για κινητο πανω απο 100ευρω...δεν υπαρχει κανενας μα κανενας απολυτως λογος...

Διαβαζω αυτο το σχολιο απο redmi 4a του εκατοσταρικου. Για εμενα αυτο το κινητο κανει την δουλεια του σωστα και αξιοπρεπεστατα. Το εχω 3 ολοκληρα χρονια. Οι κομπλεξικοι αγοραζουν iphone χωρις καν να το χρησιμοποιουν στα μεγιστα ενω θα μπορουσαν να το κανουν με κινητο των 200€ και πολλα λεω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, ELMastas είπε

Στήν αρχή πρέπει να έλεγαν να το δίνουν αξεσουάρ για το  Cybertruck,τώρα όπως φαίνεται απο την τιμολογιακή πολιτική που ακολουθούν με το κινητό,μάλλον να σκέφτονται,με μια "μικρή" επιβάρυνση,να δίνουν το Cybertruck δώρο με το τηλέφωνο. 😸

Πλάκα-πλάκα, τρία τέτοια αντιστοιχούν στην τιμή ενός Cybertruck που, στη βασική του εκδοχή ξεκινά κάπου στα 40.000$, αν δεν κάνω λάθος!...

 

Επεξ/σία από Dionymous
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Figantu είπε

Διαβαζω αυτο το σχολιο απο redmi 4a του εκατοσταρικου. Για εμενα αυτο το κινητο κανει την δουλεια του σωστα και αξιοπρεπεστατα. Το εχω 3 ολοκληρα χρονια. Οι κομπλεξικοι αγοραζουν iphone χωρις καν να το χρησιμοποιουν στα μεγιστα ενω θα μπορουσαν να το κανουν με κινητο των 200€ και πολλα λεω. 

σταματα να λες τους ανθρωπους που θελουν λιγο χρωμα και ομορφια στην ζωη τους κομπλεξικους...

αντιστροφως εσυ εισαι ο κομπλεξικος...θα ελεγα αν ημουν κακος...αλλα δεν ειμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, είπαμε, να είναι κάτι ντιζαϊνάτο, πρακτικό και οικονομικό, αλλά το πρόβλημα του μέσου χρήστη είναι ότι θα φουσκώνει πολύ μέσα στην (ξεφουσκωμένη από χρήματα) τσέπη του!😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τι να κάνουμε τώρα υπάρχουν και κινητά για πιο υψηλά βαλάντια για ανθρώπους μετρημένους στα δάχτυλα ελιτ..,έστω και σε αυτό το ποσό της υπερβολής κατ' εμέ. Γι αυτούς που θέλουν να το πάρουν και να δώσουν τόσα λέφτα μπορεί να φαίνεται φυσιολογικό και να το κάνουν γιατί ανήκουν σε ένα κύκλό που δυστηχώς η ευτυχώς το prestige και τα φράγκα υπερισχύουν αλλά δε θα τους κριτικάρω ούτε θα κοροιδέψω. Σίγουρα θά έχει και χρυσό η πλατύνα πάνω για να  δικαιολογήσει τόσα χρήματα, γιατί δε θεωρώ πως υπάρχει κάποια τεχνολογία που να φτάνει σε τόσα χρήματα για κινητά που να δικαιολογεί το ποσό, ακόμα και στους κροίσους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/2/2020 στις 6:44 ΜΜ, basilis_k6 είπε

εχω δει γυναικεία τσαντα των 12.000ευρω και πλέον μου φαίνεται λογική αγορά.

Η γυναικεία τσάντα καλύτερη αγορά είναι και διαχρονική. Την κρατάς και χρόνια και την φιγουράρεις. Μέσα σε αυτή την τσάντα μπαίνουν πολλά διαφορετικά πράγματα στην θήκη που "δεν σου κάνει εντύπωση" τι μπαίνει; Μπαίνει iPhone 4 να το προστατεύει; Μοιάζει κάποιο android κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/2/2020 στις 11:23 ΜΜ, Chris_BMW είπε

Εσύ ο έξυπνος που είπαμε ότι τα χαλάς ;;

 Πάντως το διάβασα και αυτό .. ο εκατομμυριούχος ηλίθιος ..

 και για να προλάβω τον επόμενο έξυπνο σίγουρα θα υπάρχει κάπου ο ηλίθιος κληρονόμος ΟΜΩΣ η μεγάλη πλειοψηφία αυτών μόνο ηλίθιοι δεν είναι ...

Κληρονόμος ε;😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, toolate είπε

Κληρονόμος ε;😉

Όχι αυτοδημιούργητος .Αν και θα ήθελα πολυ να ήμουν .

 Αυτό που δεν είμαι σίγουρα είναι «Γ@μι@Σ του πληκτρολογίου» 😉

Επεξ/σία από Chris_BMW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Chris_BMW είπε

Όχι αυτοδημιούργητος .Αν και θα ήθελα πολυ να ήμουν .

 Αυτό που δεν είμαι σίγουρα είναι «Γ@μι@Σ του πληκτρολογίου» 😉

καλα μη το λες αυτο,το προηγουμενο ποστ σου ακροβατει στον ¨ορισμο¨ του <γαμι@ του πληκτρολογιου> ειδικα η τελευταια προταση.

καλο σου βραδυ αυτοδημιουργητε..😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...