Προς το περιεχόμενο

Εμπνευσμένο από το Cybertruck αυτό το iPhone 11 Pro στοιχίζει πάνω από $15 χιλιάδες


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, toolate είπε

καλα μη το λες αυτο,το προηγουμενο ποστ σου ακροβατει στον ¨ορισμο¨ του <γαμι@ του πληκτρολογιου> ειδικα η τελευταια προταση.

καλο σου βραδυ αυτοδημιουργητε..😉

«ΟΜΩΣ η πλειοψηφία αυτών μόνο ηλίθιοι δεν είναι» 

 Αυτή λοιπόν η πρόταση για σένα ακροβατεί στον ορισμό που προανέφερα .

 Ότι πεις μεγάλε ...

 Καλό βράδυ και σε εσένα 😘
 

Υ.Γ 100 η αλεπού εκατόν ένα τα αλεπουδάκια σε μένα δεν έχει ..

Επεξ/σία από Chris_BMW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ότι λένε κάποιοι ότι είναι overpriced με ξεπερνάει... Όχι απευθεινετε σε μισθούς των 700 ευρώ.. Ρε πάμε καλά; ΠΡΟΦΑΝΩΣ και θα το πάρουν άτομα με δις... Όπως και τσάντες που αγοράζουν κάποιοι με 30.000 ή καπέλα με 20.000... Ο άλλος λέει έχω κινητό με 100 ευρώ και κάνω την δουλειά μου.. Που κολλάει αυτό; Ο καθένας χαλάει ΟΠΟΥ γουστάρει τα χρήματα του δεν θα πάρει και άποψη από εδώ. Εγώ προσωπικά δνε είμαι ούτε του χιλιάρικου για κινητό αλλά ούτε των 100 ευρώ. Κάνει τα ίδια λέει.. Ναι με την ίδια λογική και του zer τα κινητά στέλνουν μηνύματα κάνουν κλήσεις και έχουν κάμερα. Έλεος τι άλλο θα ακούσουμε.. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως ειπαμε λεγεται η εταιρεια ? Caviar η Haviar ? 😄

Kαποιος ολιγαρχης, πρωην στρατιωτικος -kgbιτης θα τσιμπησει απο το σκληρο , γεματο γωνιες (σαν θεληματικο πηγουνι ),  μεταλλικο look  και την  αξιοπιστια που μονος ενας  all time classic μεντεσες προσφερει 😄 

Επεξ/σία από bluesattack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για iq ραδικιού για να λεμε την αληθεια

18 ώρες πριν, Vkngs είπε

Το ότι λένε κάποιοι ότι είναι overpriced με ξεπερνάει... Όχι απευθεινετε σε μισθούς των 700 ευρώ.. Ρε πάμε καλά; ΠΡΟΦΑΝΩΣ και θα το πάρουν άτομα με δις... Όπως και τσάντες που αγοράζουν κάποιοι με 30.000 ή καπέλα με 20.000... Ο άλλος λέει έχω κινητό με 100 ευρώ και κάνω την δουλειά μου.. Που κολλάει αυτό; Ο καθένας χαλάει ΟΠΟΥ γουστάρει τα χρήματα του δεν θα πάρει και άποψη από εδώ. Εγώ προσωπικά δνε είμαι ούτε του χιλιάρικου για κινητό αλλά ούτε των 100 ευρώ. Κάνει τα ίδια λέει.. Ναι με την ίδια λογική και του zer τα κινητά στέλνουν μηνύματα κάνουν κλήσεις και έχουν κάμερα. Έλεος τι άλλο θα ακούσουμε.. 

Αυτό που λες εννοείται φίλε ότι δεν απευθείνεται σε εμάς τους θνητούς και ισχύει. όμως ξέχασες ότι απευθείνεται σε μαϊμούδες με δις γιατί από τη στιγμή που αγοράζεις θήκη των 15.000 για ένα κινητό των 1.500, δεν έχεις ανάγκη από λεφτά αλλά από ψυχίατρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, gregory22 είπε

για iq ραδικιού για να λεμε την αληθεια

Αυτό που λες εννοείται φίλε ότι δεν απευθείνεται σε εμάς τους θνητούς και ισχύει. όμως ξέχασες ότι απευθείνεται σε μαϊμούδες με δις γιατί από τη στιγμή που αγοράζεις θήκη των 15.000 για ένα κινητό των 1.500, δεν έχεις ανάγκη από λεφτά αλλά από ψυχίατρο!

Εχεις δίκιο σε αυτό 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...