Προς το περιεχόμενο

[Tablet] SAMSUNG Galaxy Tab S4 10.5 Wi-Fi /4G+ @germanos 349€/369€


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Καλορίζικο!

Πες αν μπορείς εντυπώσεις γιατί είμαι με το δάκτυλο στην σκανδάλη μέρες τώρα, αν και το Tab A 2019 με έχει βολέψει ιδιαίτερα. :) 

βασικα δε νομιζω να υπαρχει σε καταστημα  σε οσα ρωτησα και online ειναι μη διαθεσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, godjet είπε

βασικα δε νομιζω να υπαρχει σε καταστημα  σε οσα ρωτησα και online ειναι μη διαθεσιμο

Υπάρχει ακόμα το Wifi σε λευκό, βασικά γιαυτό θα πήγαινα αν είναι. To 4G για μένα είναι αχρείαστο. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Υπάρχει ακόμα το Wifi σε λευκό, βασικά γιαυτό θα πήγαινα αν είναι. To 4G για μένα είναι αχρείαστο. :) 

+1
Kαι εγω προτιμησα την εκδοση χωρις 4g.Σπανια θα το χρειαστω καπου που δεν υπαρχει wifi.  Eχω με 5 ευρω τον μηνα 4g router και στην χειροτερη ανοιγω hotspot απο το κινητο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, godjet είπε

Όλα είναι σχετικά εμένα με βολεύει να το χρησιμοποιώ και ως τηλέφωνο με χρήση  διπλής σιμ όποτε το 4g  λύνει χέρια . 

Μία απο τα ίδια και εγώ 

Γ αυτό πήρα 4G, για μεγάλη ευκολία. 

Έβαλα ήδη την Sim μέσα και όποτε θέλω μπαίνω χωρίς να ψάχνω δίκτυο, να κάνω Hotspot κτλπ κτλπ 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Sethiros είπε

 

Με δεδομένο ότι το Note 9 κοστίζει 600+ ευρώ ακόμα στο skroutz, δεν μπορώ να σκεφτώ ποια άλλη επιλογή θα είχε κάποιος σχεδόν στη μισή τιμή.

νομιζω οτι στα ταμπλετς η αγορα ειναι πιο ορθολογικη ενω στα τηλεφωνα πληρωνουμε πολυ παραπανω απ'οτι παιρνουμε..

6 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Μία απο τα ίδια και εγώ 

Γ αυτό πήρα 4G, για μεγάλη ευκολία. 

Έβαλα ήδη την Sim μέσα και όποτε θέλω μπαίνω χωρίς να ψάχνω δίκτυο, να κάνω Hotspot κτλπ κτλπ 

αυτο ακριβως , ειναι ενα μεγαλο τηλεφωνο που οταν εχεις την ευχερεια να το εχεις μαζι σου  κανει τα πανακριβα phablets να μοιαζουν με μινιατουρες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω παιδιά θα δίσταζα να πάρω το s5e λόγω επιδόσεων

νομίζω πως το συγκεκριμένο για όποιον θέλει και πενάκι είναι καλή προσφορά

 

εγω ειχα το S2 (8 ιντσες) και το χάρισα στην μητέρα μου μετά από 2 χρόνια χρήσης - ακόμα είναι χάρμα οφθαλμών η οθόνη του

 

τελικά τσίμπησα το λευκό που είναι και το αγαπημένο μου χρώμα σε κινητά/ταμπλέτες

ελπίζω να με βγάλει ασπροπρόσωπο όπως το Tab S2 :)

Επεξ/σία από xionomiaou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...