Προς το περιεχόμενο

Βίντεο δείχνει το νέο foldable smartphone της Samsung, Galaxy Z Flip σε λειτουργία


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιο καμια σχεση με μοτορολα που εχει μισο μετρο μπεζελ κατω και μικρη οθονη -ασχημουλι

βεβαια μπορει το Samsung να μην αρεσει σε κανα απλμπόυ καθως δεν εχει specs 2ετιας και μισο στρεμμα μπεζελ 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Γκουμούτσα παντόφλα και πέδιλο all in one,με το κατάλληλο λουράκι αξεσουάρ,το καλοκαίρι με 1 στό κάθε πόδι πάς και για θαλάσσιο σκί ! 😸

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το razr  είναι πιο ωραίο σαν εμφάνιση, όπως επίσης και σαν μέγεθος...Αυτό εδώ όταν ανοίγει μοιάζει τεράστιο!! Όπως και να έχει δεν ξαναπαίρνω samsung από τη στιγμή που το s8 το διέλυσαν εντελώς σαν τηλεφωνο χωρίς καμία υποστήριξη!( 700€ κινητο)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, afragorn είπε

Tα κινητά που διπλώνουν είναι αναγκαστικά μακρόστενα (αλλιώς γιατί να διπλώνουν;) με πολύ μεγάλη αναλογία οθόνης. Πως θα δεις ένα βίντεο εκεί εάν το γυρίσεις; Αναγκαστικά θα έχουν μαύρες μπάρες δεξιά και αριστερά...

Πάντως το συγκεκριμένο είναι και κακάσχημο εξωτερικά. Σαν τα ρουζ που κουβαλάνε οι γυναίκες στη τσάντα τους είναι... 

Διαθέτει οθόνη 21:9 δηλαδή είναι απολύτως συμβατό με πολλές ταινίες. Οπότε θα έχεις full screen εικόνα. ΥΓ. Είναι όντως φίλοι της τεχνολογίας όσοι γράφουν στο Insomnia; 

Επεξ/σία από panathatube
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, ui fantastic είπε

Νομίζω το razr  είναι πιο ωραίο σαν εμφάνιση, όπως επίσης και σαν μέγεθος...Αυτό εδώ όταν ανοίγει μοιάζει τεράστιο!! Όπως και να έχει δεν ξαναπαίρνω samsung από τη στιγμή που το s8 το διέλυσαν εντελώς σαν τηλεφωνο χωρίς καμία υποστήριξη!( 700€ κινητο)...

3 χρόνια μετά, ακόμη παίρνει updates...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι περισσότεροι που θα το αγοράσουν θα είναι απλά για να λένε ότι έχω foldable ή ότι δεν έχω να κάνω κάτι άλλο  με τα χρήματα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάω με τη μιζέρια ολων εδω μέσα που κράζουν όλατα προϊόντα! Δεύτερον γελάω με όσους κραζουν οτι συνηθίσαμε τα μεγαλα τηλέφωνα Και δεν θελουμε να διπλωνουν! Είναι οι ίδιοι που όταν έβγαιναν τα πρωτα fablet  εκραζαν ότι είναι παντόφλες! Και... guess what...! Κρατάνε παντόφλες! 😂 Αλλά Ναι τώρα θα έχουμε άλλο  διαφημιστικό! "Ποιός ο λογος να διπλώνει, αφού έχουμε συνηθίσει..! Τα αρχαία προϊόντα διπλωναν.." 😂 Είστε ίδιοι και δεν θα αλλάξετε ποτέ!

 

Υ.Γ. : Η συγκεκριμένη υλοποίηση δεν μου είναι αναγκαία τόσο οπως το fold! Αλλά κι αυτό έχει τα θετικά του.  Όποιος δεν μπορεί να τα βρει απορώ τι κάνει μέσα σε τεχνολογικό site.

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Soulson είπε

Γελάω με τη μιζέρια ολων εδω μέσα που κράζουν όλατα προϊόντα! Δεύτερον γελάω με όσους κραζουν οτι συνηθίσαμε τα μεγαλα τηλέφωνα Και δεν θελουμε να διπλωνουν! Είναι οι ίδιοι που όταν έβγαιναν τα πρωτα fablet  εκραζαν ότι είναι παντόφλες! Και... guess what...! Κρατάνε παντόφλες! 😂 Αλλά Ναι τώρα θα έχουμε άλλο  διαφημιστικό! "Ποιός ο λογος να διπλώνει, αφού έχουμε συνηθίσει..! Τα αρχαία προϊόντα διπλωναν.." 😂 Είστε ίδιοι και δεν θα αλλάξετε ποτέ!

Υ.Γ. : Η συγκεκριμένη υλοποίηση δεν μου είναι αναγκαία τόσο οπως το fold! Αλλά κι αυτό έχει τα θετικά του.  Όποιος δεν μπορεί να τα βρει απορώ τι κάνει μέσα σε τεχνολογικό site.

Μπορείς να μας πεις με επιχειρήματα αντί να ειρωνεύεσαι;; Εκτός από ακόμη μεγαλύτερα τηλέφωνα στη χρήση (όταν είναι ανοιχτό) και μικρότερα στη μεταφορά (όταν διπλώνει) τι νέο φέρνει; Που βοηθά; Αφού έτσι κι αλλιώς πρέπει να ανοιχτεί το τηλέφωνο για να λειτουργεί πλήρως αφού από την έξω οθόνη ουσιαστικά δεν κάνεις τίποτα. Για να μη μιλήσω και για το γεγονός ότι όταν είναι ανοιχτό το τηλέφωνο είναι εμφανής και η γραμμή που διπλώνει η οθόνη (τουλάχιστον στο razr), σε αυτό δεν ξέρω ..

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hayatevo9 είπε

Μπορείς να μας πεις με επιχειρήματα αντί να ειρωνεύεσαι;; Εκτός από ακόμη μεγαλύτερα τηλέφωνα στη χρήση (όταν είναι ανοιχτό) και μικρότερα στη μεταφορά (όταν διπλώνει) τι νέο φέρνει; Που βοηθά; Αφού έτσι κι αλλιώς πρέπει να ανοιχτεί το τηλέφωνο για να λειτουργεί πλήρως αφού από την έξω οθόνη ουσιαστικά δεν κάνεις τίποτα. Για να μη μιλήσω και για το γεγονός ότι όταν είναι ανοιχτό το τηλέφωνο είναι εμφανής και η γραμμή που διπλώνει η οθόνη (τουλάχιστον στο razr), σε αυτό δεν ξέρω ..

φιλε μου , οσο μεγαλυτερη οθονη σε συνδιασμο με φορητο μεγεθος , τοσο καλυτερα .. απλα 

ας πουμε εμενα το note 10 με εχει βολεψει οσο κανενα αλλο τηλ και ειχα ολες τις ναυαρχιδες σχεδον (και σ10 iphone 11, pro p30)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, panathatube είπε

Διαθέτει οθόνη 21:9 δηλαδή είναι απολύτως συμβατό με πολλές ταινίες. Οπότε θα έχεις full screen εικόνα. ΥΓ. Είναι όντως φίλοι της τεχνολογίας όσοι γράφουν στο Insomnia; 

Στο κινητό μου που είναι 19,5:9 το youtube βάζει μαύρες μπάρες αριστερά και δεξιά. Εξού και η απορία μου, φίλε της τεχνολογίας!

Επεξ/σία από afragorn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...