Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Handheld Vaccum Cleaner - 199 @Mi-Stores


skrpl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά τσέκαρα κάτι προϊόντα στο mistore-greece.gr και πέτυχα την παρακάτω προσφορά:

https://www.mistore-greece.gr/Products/SmartDevices/mi-handheld-vacuum-cleaner.aspx

Δεν την έχει καν σαν προσφορά αλλά πριν λίγες μέρες είχε 299€ !!!

Skroutz ξεκινάει από 225€ και φυσικά χωρίς εγγύηση, παραεισαγωγη, χωρίς απόθεμα κτλ!

https://www.skroutz.gr/s/20689482/Xiaomi-Mi-Handheld-Vacuum-Cleaner.html?keyphrase=mi+handheld+vacuum#reviews

Νομίζω 199€ με 2 Χρόνια Εγγύηση αντιπροσωπείας αξίζει! Πήρα τηλέφωνο στο καινούργιο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη και μου είπαν ότι έχουν ένα σχετικό απόθεμα!

  • Like 7
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περιμενω μεχρι παρασκευη ελπιζω να εχω παραλαβει(167 ευρω απο ευρωπαικη αποθηκη κινεζομαγαζου) . Αν ειναι καλη θα χτυπησω για δωρο μια ακομη απο εδω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, argosixna είπε

Περιμενω μεχρι παρασκευη ελπιζω να εχω παραλαβει(167 ευρω απο ευρωπαικη αποθηκη κινεζομαγαζου) . Αν ειναι καλη θα χτυπησω για δωρο μια ακομη απο εδω!

Γράψε μας εντυπώσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/2/2020 στις 11:49 ΠΜ, gbras είπε

Ούτε καν! Την είχα δει και εγώ έχει 9000Pa ενώ η Xiaomi 22000 Pa. Για να μην μιλήσω για ποιότητα, εγγύηση κτλ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://m.banggood.com/Dibea-D008Pro-Cordless-Vacuum-Cleaner-Household-17000Pa-Powerful-Suction-250W-Brushless-Motor-p-1413579.html

Σε σχέση με αυτή;

Άμα έχει αφιλιετ μη μπαίνετε δε ξέρω άμα το έχω κάνει σωστά

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση "βρωμικου" συνδεσμου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/2/2020 στις 1:44 ΜΜ, vrwmiar1Z είπε

https://m.banggood.com/Dibea-D008Pro-Cordless-Vacuum-Cleaner-Household-17000Pa-Powerful-Suction-250W-Brushless-Motor-p-1413579.html

Σε σχέση με αυτή;

Άμα έχει αφιλιετ μη μπαίνετε δε ξέρω άμα το έχω κάνει σωστά

Τι να σου πω, 5000 Pa λιγότερα και παρόμοια τιμή χωρίς εγγύηση. Για πιο λόγο; Άσε που είναι τέρμα Κινεζια μάρκα και όχι Xiaomi. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον topic starter, χτύπησα 2 από το κατάστημα της Θεσσαλονίκης στην Παύλου Μελά. Έχουν απόθεμα απ' ότι καταλαβα!! Θα την χρησιμοποιήσω για λίγο καιρό και θα σας πω εντυπώσεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θέλετε με καλώδιο δείτε την deerma dx700 γύρω στα 50 ευρω.

Αν θέλετε ασύρματη δείτε την Jimmy jv83. Με κουπόνι πάει συνήθως στα 200 (με μεταφορικά)

Αναφέρομαι στο banggood.

Η σκούπα του θέματος είναι πολύ καλή ωστόσο απ όσα reviews έχω δει

Επεξ/σία από spy_vlsi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, PaNtErAz είπε

Τι να σου πω, 5000 Pa λιγότερα και παρόμοια τιμή χωρίς εγγύηση. Για πιο λόγο; Άσε που είναι τέρμα Κινεζια μάρκα και όχι Xiaomi. ;)

Όχι, βλέπω ότι ονομαστικά τουλάχιστον έχει 250w έναντι 100w.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα watt δεν παίζουν και τόσο μεγάλο ρόλο όσο ο τρόπος αναρρόφησης..

Η κακομοίρα η Philips μου των 100-120 ευρώ είναι 1800 watt (350 airwatts θεωρητικά) και με το ζόρι την παλεύει να μαζέψει κάνα ψίχουλο απο κάνα χαλί... η kirby πχ των 2500 ευρώ είναι 500 watt και ρουφάει ακόμα και ότι υπάρχει κάτω απ το χαλί :) Όπως και να χει όμως αυτή του θέματος δεν είναι 100 watt αλλά 350 watt (εκτός αν σε μπέρδεψε το 100aw που είναι άλλο πράγμα... airwatts) βέβαια παίζουν και άλλα πράγματα.. πχ η philips μου είναι 350airwatts και αυτή 100.. σίγουρα μια "ενσύρματη" είναι καλύτερη αλλά είναι 3,5 φορές καλύτερη μια ενσύρματη των 100 ευρώ; πιθανόν όχι αφού μιλάμε για μεγάλο άνοιγμα για την ροή του αέρα σε σχέση με αυτή, δεν έχει το moter στην βούρτσα κτλ κτλ... οπότε μόνο αν την έχει κάποιος και μας κάνει σύγκριση θα ξέρουμε

Μακάρι αυτή του θέματος να έκανε και για υγρά...

Τώρα εγώ λόγω άσθματος κτλ με εξίταρε η λειτουργία για τα ακάρεα... τελικά την έχει κάποιος να την έχει δοκιμάσει σε στρώμα κτλ;

Επεξ/σία από Craven
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...