Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Handheld Vaccum Cleaner - 199 @Mi-Stores


skrpl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

όλες αυτές οι μάρκες και παραμάρκες xiaomi, σε χαλιά καθαρίζουν τπτ; δε λέω για μπουχάρες, τα απλά τα χαλάκια διαδρόμου πχ, τα συνθετικά, που δεν έχουν πέλος.. Εκεί κάνουν τπτ ή μπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, janus5555 είπε

όλες αυτές οι μάρκες και παραμάρκες xiaomi, σε χαλιά καθαρίζουν τπτ; δε λέω για μπουχάρες, τα απλά τα χαλάκια διαδρόμου πχ, τα συνθετικά, που δεν έχουν πέλος.. Εκεί κάνουν τπτ ή μπα;

Δεν θες να φανταστεις τι θα βγαλει το στρωμα που κοιμασαι και οι καναπεδες... Κανει πολυ καλη δουλεια στο 3 , αλλα κραταει λιγοτερο απο 10 λεπτα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρω ότι απ'τα στρώματα βγάζει πράμα επειδή έχει ειδική βούρτσα. Για τα χαλιά ρωτάω επειδή εκεί οι κριτικές λένε ότι υστερεί πάρα πάρα πολύ, ακριβώς επειδή δεν έχει ειδική βούρτσα. 

Την mijia 1c έχεις ή κάποια από τις jimmy jv; Πες μου στα χαλιά τί βλέπεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, janus5555 είπε

ξέρω ότι απ'τα στρώματα βγάζει πράμα επειδή έχει ειδική βούρτσα. Για τα χαλιά ρωτάω επειδή εκεί οι κριτικές λένε ότι υστερεί πάρα πάρα πολύ, ακριβώς επειδή δεν έχει ειδική βούρτσα. 

Την mijia 1c έχεις ή κάποια από τις jimmy jv; Πες μου στα χαλιά τί βλέπεις;

2019 Xiaomi Mijia 1C Handheld Cordless Vacuum Cleaner

 

κραταει 1 ωρα η μπαταρια αντι για 30 λεπτα απο την αλλη xiaomi. Στα χαλια εχω δοκιμασει μια bosch , μετα μια "επαγγελματικη" που εχω στο εργαστηριο και μετα την χιαομι. Η χιαομι βγαζει οτι δεν βγαζουν οι αλλες
Αν εχεις κατοικιδιο , ειναι χρησιμο εργαλειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλημέρα, έχει κάποιος την xiaomi g10 να μου πει αν στέκετε όρθια χωρις να την κρατάς; επίσης σε σχέση με την t10 η διαφορά είναι οτι η t10 δεν έχει οθόνη και ειναι 135aw ενώ η g10 150aw;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, fysikos said:

Καλημέρα, έχει κάποιος την xiaomi g10 να μου πει αν στέκετε όρθια χωρις να την κρατάς; επίσης σε σχέση με την t10 η διαφορά είναι οτι η t10 δεν έχει οθόνη και ειναι 135aw ενώ η g10 150aw;

όχι με τίποτα

ναι  η διαφορά είναι οτι η t10 δεν έχει οθόνη και ειναι 135aw ενώ η g10 150aw

εγω θα προτιμουσα την g10 γιατι εχει πιο δυνατο sunction

Επεξ/σία από mr.mister
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/4/2020 στις 3:45 ΜΜ, kraken92 είπε

Για ένα-δυο χαλιά μέσα στο σπίτι κάνουν αυτές οι σκούπες; Επίσης από θέμα εγγύησης τι παίζει;

Εγω ειχα την Roidmi x20 pro χαλασε μεσα στον χρονο και πήρα τα @@ μου απο infoquest γιατι και καλα ηταν λογω κακης χρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...