Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Handheld Vaccum Cleaner - 199 @Mi-Stores

skrpl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Παιδιά τσέκαρα κάτι προϊόντα στο mistore-greece.gr και πέτυχα την παρακάτω προσφορά: https://www.mistore-greece.gr/Products/SmartDevices/mi-handheld-vacuum-cleaner.aspx Δεν την έχει καν σαν

Για να βοηθήσω και εγώ με την σειρά μου ως κάτοχος της jimmy jv51 (https://www.skroutz.gr/s/20758306/Xiaomi-Jimmy-JV51.html) search banggood για τεχνικά χαρακτηριστικα  η οποία είναι κατά 95 % ίδ

Τα watt δεν παίζουν και τόσο μεγάλο ρόλο όσο ο τρόπος αναρρόφησης.. Η κακομοίρα η Philips μου των 100-120 ευρώ είναι 1800 watt (350 airwatts θεωρητικά) και με το ζόρι την παλεύει να μαζέψει κάνα

• 2 μήνες μετά...

όλες αυτές οι μάρκες και παραμάρκες xiaomi, σε χαλιά καθαρίζουν τπτ; δε λέω για μπουχάρες, τα απλά τα χαλάκια διαδρόμου πχ, τα συνθετικά, που δεν έχουν πέλος.. Εκεί κάνουν τπτ ή μπα;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
3 ώρες πριν, janus5555 είπε

όλες αυτές οι μάρκες και παραμάρκες xiaomi, σε χαλιά καθαρίζουν τπτ; δε λέω για μπουχάρες, τα απλά τα χαλάκια διαδρόμου πχ, τα συνθετικά, που δεν έχουν πέλος.. Εκεί κάνουν τπτ ή μπα;

Δεν θες να φανταστεις τι θα βγαλει το στρωμα που κοιμασαι και οι καναπεδες... Κανει πολυ καλη δουλεια στο 3 , αλλα κραταει λιγοτερο απο 10 λεπτα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ξέρω ότι απ'τα στρώματα βγάζει πράμα επειδή έχει ειδική βούρτσα. Για τα χαλιά ρωτάω επειδή εκεί οι κριτικές λένε ότι υστερεί πάρα πάρα πολύ, ακριβώς επειδή δεν έχει ειδική βούρτσα. 

Την mijia 1c έχεις ή κάποια από τις jimmy jv; Πες μου στα χαλιά τί βλέπεις;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 ώρες πριν, janus5555 είπε

ξέρω ότι απ'τα στρώματα βγάζει πράμα επειδή έχει ειδική βούρτσα. Για τα χαλιά ρωτάω επειδή εκεί οι κριτικές λένε ότι υστερεί πάρα πάρα πολύ, ακριβώς επειδή δεν έχει ειδική βούρτσα. 

Την mijia 1c έχεις ή κάποια από τις jimmy jv; Πες μου στα χαλιά τί βλέπεις;

2019 Xiaomi Mijia 1C Handheld Cordless Vacuum Cleaner

κραταει 1 ωρα η μπαταρια αντι για 30 λεπτα απο την αλλη xiaomi. Στα χαλια εχω δοκιμασει μια bosch , μετα μια "επαγγελματικη" που εχω στο εργαστηριο και μετα την χιαομι. Η χιαομι βγαζει οτι δεν βγαζουν οι αλλες
Αν εχεις κατοικιδιο , ειναι χρησιμο εργαλειο!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.