Προς το περιεχόμενο

Στη Vodafone TV αποκλειστικά το περιεχόμενο του ΗΒΟ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε χρεώνει έξτρα την HBO μη γράφετε ότι νάναι.

Από προχτές έκανε κι ένα μεγάλο update και χώρισε τα παιδικά σε εφαρμογή μέσα στο δέκτη καθώς και πρόσθεσαν το Amazon prime video, επίσης σαν εφαρμογή. Ολες οι σειρές και οι ταινίες της HBO έχουν υπότιτλους κανονικά. (έχει και το game of thrones)

Το Amazon prime video λειτουργεί σε υπάρχοντα προσωπικό λογαριασμό.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Undertaker25 είπε

Πράγματι, η εξυπηρέτηση πελατών της Vodafone είναι κορυφαία. Το ίντερνετ εξαιρετικά μέτριο αλλά αν αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα, κάνουν κυριολεκτικά τα πάντα για να σε βοηθήσουν. Σε αντίθεση με της Forthnet/Nova που ήταν ότι χειρότερο, με τους πιο ερειστικούς και αδιάφορους υπαλλήλους που έχω συναντήσει. Ευτυχώς έφυγα και δεν επιστρέφω ακόμη κι αν μου προσφέρουν σύνδεση με 10 ευρώ.

https://www.hxosplus.gr/business/vodafone/

Η καλή εταιρία στην βλάβη φαίνεται,όχι όταν όλα ρολάρουν κανονικά.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, purespyros είπε

φυσικά και δεν είναι δωρεάν, έχει 9,40 σύμφωνα με το άρθρο και ανεβαίνει ανάλογα αν θα πάρεις επιπλέον παροχές, πχ παιδικά κανάλια, sport pack κλπ εκτός κι αν υπάρχει κάποια προσφορά που δεν την ξέρω. Λογικά για το HBO θα υπάρχει έξτρα χρέωση

είναι μέρος του βασικού πακέτου, το λένε ξεκάθαρα.

HBO + 37 κανάλια + επιπλέον on demand περιεχόμενο = 10 ευρώ

Amazon Prime = 6 ευρώ

Netflix = από 8 ως 14 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, malaperda είπε

https://www.hxosplus.gr/business/vodafone/

Η καλή εταιρία στην βλάβη φαίνεται,όχι όταν όλα ρολάρουν κανονικά.

 

Στη μια και μοναδική βλάβη που είχα με Vodafone, η εξυπηρέτηση ήταν άμεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Azerothakis είπε

Φτιάξτε το δίκτυο σας πρώτα που έπεσε σήμερα σε όλη την Ελλάδα για σχεδόν 2 ωρες και μετά ελάτε να πουλήσετε και πακέτο τηλεόρασης.

Μα να μου δείχνει ότι είμαι online και να μην ανοίγει καμιά σελίδα? Και τα τηλέφωνα δεν απαντούσαν. Είχα τρελαθεί. Νά'ναι καλά τα παιδιά στο Linus Tech Tips. Άλλαξα το random DNS με αυτό της Google, και problem solved. Με Vodafone δε μίλησα ποτέ εν τέλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hiimFred είπε

Μα να μου δείχνει ότι είμαι online και να μην ανοίγει καμιά σελίδα? Και τα τηλέφωνα δεν απαντούσαν. Είχα τρελαθεί. Νά'ναι καλά τα παιδιά στο Linus Tech Tips. Άλλαξα το random DNS με αυτό της Google, και problem solved. Με Vodafone δε μίλησα ποτέ εν τέλει.

Υπόψιν, επειδή εδώ μιλάμε για Vodafone TV, αν αλλάξεις dns με αυτόν της google δεν θα παίζει η vodafone tv, βγάζει σφάλμα εγκατάστασης πελάτη. Το είχα αλλάξει κ εγώ πριν 2 εβδομάδες με τα προβληματα, έβγαζε σφάλμα στην tv, μπήκε το support στο router κ ξανάλλαξαν το dns χωρις να μου το πούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει που συγκρινετε το hbo με αλλα ενω δε το βγαζει ουτε καν  HD.  Ουτε τσαμπα δε θα με ενδιεφερε. Μονο αν με πληρωναν τπτ ψιλα θα τους εκανα τη χαρη να το εβαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη δεν αλλαξε αλλα να πληρωνεις για τα παιδικα παραπανω απο το βασικο πακετο, ειναι marktίστικο τρυπακι!Ολα τα παιδικα ειναι στο βασικο πακετο!Απατο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...