Προς το περιεχόμενο

Νέο Poco X2 με οθόνη 120Hz στις 6,67”, SD730G και τιμή από €205


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά εκμεταλεύονται την ως ένα σημείο δικαιολογημένη φήμη του Pocophone,(οκ είναι ίδιο ...κλπ)πάντος αν έρθει εδώ με παρόμοια τιμή η κοντά στα 250ευρώ θα πουλήσει σαν ζεστά ψωμάκια αν κάνει πάνω απο 300 θα το σκεφτούμε..🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν η τιμη κρατηθεί κάτω από 280 (για αρχή) στα μέρη μας καλά θα είναι.

Το highlight είναι τα 120Hz αλλά γεγονός παραμένει ότι ο κάτοχος του poco f1 δεν έχει ιδιαίτερο λόγο

να πάει στο f2. 

Τώρα τα περί αντιγραφής περισσεύουν, οι Κινέζοι το έχουν πάει σε άλλο επίπεδο, αντιγράφουν την apple,

τώρα πλέον αντιγράφουν/κοπιάρουν και τους εαυτούς τους.

Από flagship killer, έγινε midrange killer πάντως.

Επεξ/σία από stafaf
  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stafaf είπε

Αν η τιμη κρατηθεί κάτω από 280 (για αρχή) στα μέρη μας καλά θα είναι.

Το highlight είναι τα 120Hz αλλά γεγονός παραμένει ότι ο κάτοχος του poco f1 δεν έχει ιδιαίτερο λόγο

να πάει στο f2. 

Τώρα τα περί αντιγραφής περισσεύουν, οι Κινέζοι το έχουν πάει σε άλλο επίπεδο, αντιγράφουν την apple,

τώρα πλέον αντιγράφουν/κοπιάρουν και τους εαυτούς τους.

Από flagship killer, έγινε midrange killer πάντως.

Ναι τα midrange τα πετσοκοψε ασχημα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, gregdais είπε

οχι δεν ειναι χειροτερος (μη τα λες ετσι) εχει τη δυνατοτητα να μανατζαρει 120hz οθονη (νεα ταση αχρηστης τεχνολογιας - γενικα οσο μεγαλυτερο το νουμερο που λες , εισαι καλυτερος απο τον φιλο σου, αλλα η μπαταρια 22ωρες κραταει ακομα....)σαπιλες αλλο ενα τετραγωνο μαραφετι με τα ιδια κ τα ιδια, βαρεθηκα να βλεπω καινουρια κινητα κ να ειναι ιδια ακριβως μεταξυ τους. Τωρα το νοτς το παντσχολ κ το πουτσχολ ειναι ολα ιδια κ σαπια.

 

Geekbench-4.4.png-1.jpg

AnTuTu-v8-Scores-1.png.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Grimson είπε

Geekbench-4.4.png-1.jpg

AnTuTu-v8-Scores-1.png.jpg

εννοειται οτι εκανα πλακα ετσι...;;; πως ειναι δυνατον να πιστεψεις οτι το εννοω οτι ο 730 ειναι καλυτερος απο τον 845 κ 855; μη σου πω ειναι χειροτερος απο τον 835 κιολας

 

κ το λεει κ το ονομα F2 (πως ειναι δυνατο να ειναι πιο γρηγορο κ καλυτερο απο το F1;;, , αν ναι τοτε το F1 (formula one) χανει τη δυναμικοτητα του ονοματος του)

Επεξ/σία από gregdais
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, gregdais είπε

οχι δεν ειναι χειροτερος (μη τα λες ετσι) εχει τη δυνατοτητα να μανατζαρει 120hz οθονη (νεα ταση αχρηστης τεχνολογιας - γενικα οσο μεγαλυτερο το νουμερο που λες , εισαι καλυτερος απο τον φιλο σου, αλλα η μπαταρια 22ωρες κραταει ακομα....)σαπιλες αλλο ενα τετραγωνο μαραφετι με τα ιδια κ τα ιδια, βαρεθηκα να βλεπω καινουρια κινητα κ να ειναι ιδια ακριβως μεταξυ τους. Τωρα το νοτς το παντσχολ κ το πουτσχολ ειναι ολα ιδια κ σαπια.

Αρχικά δεν είναι διάδοχος του f1 ,υποθέτω τουλάχιστον. Επίσης ο 730g είναι χειρότερος στα πάντα και με διαφορά από τον 845. 

Άκυρο έχει απαντηθεί ήδη η διαφορά 730g με 845

Επεξ/σία από chris_g92
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, chris_g92 είπε

Αρχικά δεν είναι διάδοχος του f1 ,υποθέτω τουλάχιστον. Επίσης ο 730g είναι χειρότερος στα πάντα και με διαφορά από τον 845.

αντε παλι... φταει το χιουμορ μου που δεν με πιανετε.. συμφωνω μαζι σου φιλε μου, αυτο γραφω απλα περιπαιζοντας τη κατασταση για το τζερτζελο ❤️ 

γαμωτο... πιαστε με λιγο....

 

Επεξ/σία από gregdais
  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, gregdais said:

οχι δεν ειναι χειροτερος (μη τα λες ετσι) εχει τη δυνατοτητα να μανατζαρει 120hz οθονη (νεα ταση αχρηστης τεχνολογιας - γενικα οσο μεγαλυτερο το νουμερο που λες , εισαι καλυτερος απο τον φιλο σου, αλλα η μπαταρια 22ωρες κραταει ακομα....)σαπιλες αλλο ενα τετραγωνο μαραφετι με τα ιδια κ τα ιδια, βαρεθηκα να βλεπω καινουρια κινητα κ να ειναι ιδια ακριβως μεταξυ τους. Τωρα το νοτς το παντσχολ κ το πουτσχολ ειναι ολα ιδια κ σαπια.

Μα είναι χειρότερος και από τον 845 και από τον 855 που κανονικά θα έπρεπε να έχει. Άρα μάλλον το πήγαν σε Upper midrange. Τουλάχιστον όσο το έψαξα είναι χειρότερος ο 730.

Στα άλλα ναι η μπαταρία ελπίζω ότι θα είναι καλή και ναι συμφωνώ ότι τα περί 120 hz (αν και δεν έχω πιάσει με 90 klp) είναι παπάτζες. Αν έχεις το poco f1 ξέρεις πως συγκρίνεται με redmi note 8t κυρίως σε μπαταρία και κάμερα? Σκέφτομαι για motherοτηλέφωνο. Το καλό με το 8t είναι το nfc και μάλλον η μπαταρία καθώς και η 2sim + sd. Απλά δεν ξέρω πως συγκρίνονται στα υπόλοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gregdais είπε

αντε παλι... φταει το χιουμορ μου που δεν με πιανετε.. συμφωνω μαζι σου φιλε μου, αυτο γραφω απλα περιπαιζοντας τη κατασταση για το τζερτζελο ❤️ 

Μόλις πριν από ένα λεπτό συμπλήρωσα. 😂😂😂 Δες εκ νέου το ποστ μου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...