Προς το περιεχόμενο

Samsung 70'' 4K UHD @ 699€


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Μην μου πειτε οτι ουτε αυτη εχει DTS για παραδειγμα;

Μονιμα αψητος με την samsung εδω και 15 χρονια! Ολο τα ιδια θεματα βλεπω στις τηλεορασεις της, λες και ειναι 10 χρονια πισω απο το καθε "σημερα" σε καποιους τομεις. Μονο στην κουζινα εχω samsung, μια μικρη 24αρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω αν έχουμε το shield συνδεδεμένο πάνω στην tv και την tv σενδεδεμένη με την ηχόμπαρα/AV που υποστηρίζει DTS θα παίξει ή θέλει κατευθείαν το shield πάνω στην ηχόμπαρα/AV;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
59 λεπτά πριν, manosfp είπε

Συστήνεται ανεπιφύλακτα, μαμαει... 

Τηλεοπτικό σήμα κάτω του μετρίου. 

Τωρα το ειδα αυτο!

:D 

  • Ναι. Σουπερ.
  • Οχι. Για τα σκουπιδια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, manosfp είπε

Ποιος βλέπει ρε μάστορα τηλεοπτικά; 

Αν κρινω απο τις εκλογες, παρα πολλοι. 😛 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, matrixxx said:

Τωρα το ειδα αυτο!

:D 

  • Ναι. Σουπερ.
  • Οχι. Για τα σκουπιδια.

Γιατί κάτι μου λέει ότι φταίει το μέγεθος σε συνδιασμό με το 4Κ και την ανάλυση των καναλιών μας; Πόσο καλό upscaling να γίνει σε τέτοιο συνδιασμό;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι έπιθεση είναι αυτή σε κάποιον που απλα του προτείνει 'να κάνει υπομονη΄. θυμάμαι τους γονεις μου που είχαν δώσει 1200ε προ δεκαετιας+ για sony bravia 32αρα , και μετά από 8 μηνες έπεσε η τιμή της στα 750ευρω. ας μήν είμαστε απόλυτοι...

Επεξ/σία από georgeps21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σιγά ρε σεις. Επίθεση... Θα μου πείτε ότι τον έβρισα κι όλας σε λίγο.

Εδώ κρίνουμε αν είναι κάτι καλό σαν προσφορά. Δύο ενδεχόμενα υπάρχουν: Να είναι ή όχι.

Αν είναι, όποιος ενδιαφέρεται τη χτυπάει. Αν δεν είναι, περιμένει για την επόμενη καλή προσφορά ή κοιτάει αλλού.

Όταν μια προσφορά είναι καλή, το να λέμε σε κάποιον σαν επιχείρημα για να μην την πάρει ότι σε 1 χρόνο θα βρίσκει καλύτερη, δε βλέπω ποιο νόημα έχει. Είναι επιχείρημα τα αυτονόητα; Στην τελική έτσι δεν πείθεις ούτε αυτόν που την κοιτάει παρορμητικά και όχι από ανάγκη, να το πω κι έτσι.

Δεν επανέρχομαι επί του θέματος πάντως, γιατί εκτροχιάζουμε το τόπικ.

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το να βρεθεί κάποιος και να πει την ατάκα "περίμενε", είναι κανόνας σε όλα τα θέματα αγορών εδώ, από το "τι θα φάμε σήμερα" μέχρι το "Νέα μπαταρία για Υποβρύχιο῾ :)

Απλά τα πράγματα, αν κάποιος καλύπτεται και ο μόνος λόγος που σκέπτεται την αγορά είναι η τιμή, το ψάχνει και εκεί μπορεί κάποιος να πει περίμενε για κάτι καλύτερο. Αλλά στις περιπτώσεις που κάποιος χρειάζεται κάτι για άμεση αγορά ε εκεί δεν μπορείς να του πεις περίμενε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
52 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Γιατί κάτι μου λέει ότι φταίει το μέγεθος σε συνδιασμό με το 4Κ και την ανάλυση των καναλιών μας; Πόσο καλό upscaling να γίνει σε τέτοιο συνδιασμό;

Πολυ καλο upscaling μπορει να γινει, αλλα επρεπε να κανεις quote τον manos, αυτος να σου απαντησει. Επισης μια 70αρα δεν την κοιτας απο τα 20 ή τα 50 εκατοστα. Δεν την εχω εγω για να σου απαντησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, kage είπε

Οι 4κ q led δεν εχουν πεσει κατω απο χιλιαρικο εδω κ χρονια....γιατι να πεσουν οι 8κ ?

Εδω εχουν πεσει κατω απο χιλιαρικο OLED, γιατι να κοιταξουμε καν τις qled αν επεσαν ή οχι; Οι 8Κ θα πεσουν οπως ακριβως επεσαν και οι 4Κ. Γιατι να μην πεσουν;

Αλλα πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ανοιξει μια ασχετη κουβεντα που θα πιασει τα μισα σχολια. Ειπε ο ανθρωπος μια γνωμη, δεν χρειαζεται να συμφωνουμε ολοι ουτε να διαφωνουμε. Να γινει κουβεντα για το προιον του θεματος;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...