Προς το περιεχόμενο

Samsung 70'' 4K UHD @ 699€


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
3 minutes ago, allen19m said:

Τα IPS είναι RGB απ όσο ξέρω.

Από την σειρά 7600 και πάνω νομίζω ότι έχουμε ήσυχο το κεφάλι μας με το RGB, πιο κάτω παίζει να έχει RGBW κι από μια σειρά και κάτω είναι 100% σίγουρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την παρέλαβα, έχει τρομερή εικόνα, το μέγεθος είναι σαν σινεμά ειδικά από κοντινή σχετικα απόσταση. Ακόμα και ο ήχος είναι καλύτερος από ότι έχω συνηθίσει σε ήχο από τηλεόραση. Και στα ελληνικά κανάλια εγώ μια χαρά εικόνα βλέπω αξιοπρεπεστατη και σε κάποια κανάλια πχ Σκαι, είναι εξαιρετική.

Και στα κακά τώρα του να κάνεις μια τέτοια αγορά παρορμητικα χωρίς να το έχεις ψάξει πολύ πρώτα, δεν κάνει για το χώρο μου είναι τεράστια δυστυχώς και επειδή ανοίχτηκε κτλ ούτε πίσω δεν μπορώ να την στείλω.

Επεξ/σία από Dark-o-phobia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 λεπτά πριν, invisiblesurfer είπε

Σε αυτές τις ιντσες δεν εχει περισσότερο νόημα ένας projector?

O προβολεας υπαρχει βασικα για τις ιντσες που ΔΕΝ υπαρχει τηλεοραση. Για 100, 120 κλπ. Και για 70 πες για οποιον δεν εχει χωρο, οταν δεν υπηρχαν 70αρες αλλα 42αρες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, matrixxx είπε

O προβολεας υπαρχει βασικα για τις ιντσες που ΔΕΝ υπαρχει τηλεοραση. Για 100, 120 κλπ. Και για 70 πες για οποιον δεν εχει χωρο, οταν δεν υπηρχαν 70αρες αλλα 42αρες. 

Αν έχεις κάποια δοκιμασμένη πρόταση για projector για θέαση >70" και μπορείς να μου στείλεις σε μύνημα θα ήταν σούπερ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dark-o-phobia είπε

δεν κάνει για το χώρο μου είναι τεράστια δυστυχώς και επειδή ανοίχτηκε κτλ ούτε πίσω δεν μπορώ να την στείλω

Αν δεν υπάρχει actual περιορισμός στο χώρο (π.χ. να μην μπορείς να τη στερεώσεις σε έπιπλο ή σε τοίχο ή να πρέπει να βγάλεις κάποιο έπιπλο που χρειάζεσαι κατά τ' άλλα για να χωρέσει), κράτα τη λίγες βδομάδες και τα ξαναλέμε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, phanispal είπε

Αν δεν υπάρχει actual περιορισμός στο χώρο (π.χ. να μην μπορείς να τη στερεώσεις σε έπιπλο ή σε τοίχο ή να πρέπει να βγάλεις κάποιο έπιπλο που χρειάζεσαι κατά τ' άλλα για να χωρέσει), κράτα τη λίγες βδομάδες και τα ξαναλέμε.

Καλά ναι στο έπιπλο ίσα ίσα χωράει θα πρέπει να πάρω άλλο μεγαλύτερο. Αλλά μπαίνεις στο σαλόνι και στο πρώτο πράγμα που το ματι σου είναι η τηλεόραση και μετά οτιδήποτε αλλο ιτς του ματς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, manosfp είπε

Θα συνηθίσεις... 

IMG_20200214_220211.jpg

Είχα τηβ προηγούμενη στο τοίχο την 55αρα και είχα πάρει βάση για τουλάχιστον 60 κιλά αλλά αυτό εδώ το θηρίο φοβάμαι να το κρεμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρεμα αδέρφια, αλφαδιασμένη είναι! 

Απλά την πάω μπρος πίσω για να χωρέσω το htpc. Είναι κρεμασμένη σε τζάκι και έχει από πίσω κενό όπου υποτίθεται ότι θα έμπαινε χωνευτή η τηλεόραση! Όντως είναι φόβος να κρεμάσεις τέτοιο θηρίο, εγώ πρώτα κρεμάστηκα από τη βάση για να βεβαιωθώ ότι δε θα μου έρθουν κάποια στιγμή 70 ίντσες κατακούτελα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Dark-o-phobia είπε

Την παρέλαβα, έχει τρομερή εικόνα, το μέγεθος είναι σαν σινεμά ειδικά από κοντινή σχετικα απόσταση. Ακόμα και ο ήχος είναι καλύτερος από ότι έχω συνηθίσει σε ήχο από τηλεόραση. Και στα ελληνικά κανάλια εγώ μια χαρά εικόνα βλέπω αξιοπρεπεστατη και σε κάποια κανάλια πχ Σκαι, είναι εξαιρετική.

Και στα κακά τώρα του να κάνεις μια τέτοια αγορά παρορμητικα χωρίς να το έχεις ψάξει πολύ πρώτα, δεν κάνει για το χώρο μου είναι τεράστια δυστυχώς και επειδή ανοίχτηκε κτλ ούτε πίσω δεν μπορώ να την στείλω.

Τι απόσταση έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...