Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν απεριόριστα data για 7 ημέρες(What's Up).


AntiCambeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχύει και στο frog (φαίνεται μόνο στο frog app)

Edit

Άκυρο, ενώ εμφανιζόταν εικονίδιο για απεριόριστα μόλις πατάς επάνω εξαφανίζεται χωρίς να γίνει τίποτα!

Επεξ/σία από turbat0s
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Ισχύει και στο frog (φαίνεται μόνο στο frog app)

Edit

Άκυρο, ενώ εμφανιζόταν εικονίδιο για απεριόριστα μόλις πατάς επάνω εξαφανίζεται χωρίς να γίνει τίποτα!

Για τσεκαρε το χρηματικο υπολοιπο σου, μηπως εγινες ο σπονσορας των free data σε οσους το πηραν σε wu πχ 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Για τσεκαρε το χρηματικο υπολοιπο σου, μηπως εγινες ο σπονσορας των free data σε οσους το πηραν σε wu πχ 😛 

Χρηματικό υπόλοιπο απείραχτο!

Τρολάρισμα από κοσμοτέ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ω ρε φίλε τους έχει μαμήσει η cosmote τους υπόλοιπους. Όποτε πάει μια εταιρεία να βγάλει μια προσφορά (π.χ τώρα η vodaphone με τα 10gb) βγάζει απεριόριστα ως απάντηση. Ή πάμε να γίνουμε Ευρωπαίοι ως προς τις τηλεπικοινωνίες, γιατί αναγκαστικά θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι με τέτοιου τύπου προφορές αν θέλουν να επιβιώσουν, ή η cosmote θα τους κλείσει τους υπόλοιπους, θα γίνει μονοπώλιο και θα μας μαμησει μετά. Ελπίζω το πρώτο

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Nikosmile είπε

Τα συμβόλαια/εταιρικά στην απέξω είναι;

Την προηγούμενη φορά που ήταν απεριόριστα (Χριστούγεννα) πάλι η εφαρμογή δεν το είχε πουθενά για μας που έχουμε εταιρικό και πήρα τηλ και μου είπαν να στείλω (ΑΠΕΡ) σε ένα τετραψήφιο αριθμό (δε τον θυμάμαι) και έτσι ενεργοποιήθηκε.Τωρα δεν ξέρω γι αυτό,θα τους πάρω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας χρυσώνουν  και οι δύο εταιρείες το χάπι για τις αυξήσεις που έρχονται...

Επεξ/σία από prometheas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, alexander77 είπε

Την προηγούμενη φορά που ήταν απεριόριστα (Χριστούγεννα) πάλι η εφαρμογή δεν το είχε πουθενά για μας που έχουμε εταιρικό και πήρα τηλ και μου είπαν να στείλω (ΑΠΕΡ) σε ένα τετραψήφιο αριθμό (δε τον θυμάμαι) και έτσι ενεργοποιήθηκε.Τωρα δεν ξέρω γι αυτό,θα τους πάρω αύριο.

στο 1313 μήπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...