Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν απεριόριστα data για 7 ημέρες(What's Up).


AntiCambeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα κατάφερα και σε frog τελικά.

Εκκαθάριση δεδομένων της εφαρμογής frog και εμφανίζεται ξανά η ειδοποίηση για απεριόριστα.

Γρήγορες κινήσεις διότι η ένδειξη εμφανίζεται και εξαφανίζεται άμεσα!

Επεξ/σία από turbat0s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tinapo είπε

με sms ή μέσα από την εφαρμογή;

Μου ήρθε sms ότι ισχύει η προσφορά με ένα link, το οποίο άνοιξε την εφαρμογή της cosmote και εκεί είδα ότι υπάρχει για να την ενεργοποιήσω 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/2/2020 στις 7:49 ΜΜ, george200-13 είπε

Ω ρε φίλε τους έχει μαμήσει η cosmote τους υπόλοιπους. Όποτε πάει μια εταιρεία να βγάλει μια προσφορά (π.χ τώρα η vodaphone με τα 10gb) βγάζει απεριόριστα ως απάντηση. Ή πάμε να γίνουμε Ευρωπαίοι ως προς τις τηλεπικοινωνίες, γιατί αναγκαστικά θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι με τέτοιου τύπου προφορές αν θέλουν να επιβιώσουν, ή η cosmote θα τους κλείσει τους υπόλοιπους, θα γίνει μονοπώλιο και θα μας μαμησει μετά. Ελπίζω το πρώτο

Η Cosmote ήταν θυγατρική του πΟΤΕ, του βασιλιά του μονοπωλίου στην Ελλάδα.🤫

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αναρωτιομουν γιατι γ**** το ιντερνετ μου αυτες τις ημερες.... ποιος ξερει παλι τι κανουν στο ιντερνετ και σου λεει ας τους δωσουμε απεριοριστα data να εχουν κατι... -.- παλι θα καλα θα δημιουργησω παλι hotspot απο το κινητο μου οπως τα Χριστουγεννα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ZathuraEdition είπε

Και αναρωτιομουν γιατι γ**** το ιντερνετ μου αυτες τις ημερες.... ποιος ξερει παλι τι κανουν στο ιντερνετ και σου λεει ας τους δωσουμε απεριοριστα data να εχουν κατι... -.- παλι θα καλα θα δημιουργησω παλι hotspot απο το κινητο μου οπως τα Χριστουγεννα.

Μπραβο το βρηκες. Ετσι ακριβώς έγιναν όλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Αναβαθμιση στη Ρογδια " κατεβαζουν κεραιες γιατι ηρθε το ουρανιο φως  θα δουλευουν χωρις πυργους :P Τελικα να παρω καμια sim για δευτερη με 10 -12 ευρω λετε ; Oι wind και voda ειναι στη μια γραμμή σημα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έχω βάλει την προσφορά με τα απεριόριστα, αλλά όταν πάω να κάνω hotspot στο laptop μου αντι να χρησιμοποιεί αυτά της προσφοράς, καταναλώνει τα άλλα που έχω.

Ρητά αναγράφεται ότι πρώτα καταναλώνονται τα ΜΒ της προσφοράς και μετά τα υπόλοιπα. Μήπως δεν ισχύει για το hotspot αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, snoopycrete είπε

Μπραβο το βρηκες. Ετσι ακριβώς έγιναν όλα.

Φιλος που δουλευει στην Cosmote μου ειπε πως καθε φορα που δινουν απεριοστα MB δεν το κανουν για την ψυχη της μανας τους αλλα για να ελεγξουν το δικτυο τους και να το φορτωσουν για να κανουν δοκιμες και ποσο αντεχει. Προσωπικα και τα Χριστουγεννα και τωρα που ετυχε να πεσω σε τετοια φαση... το ιντερνετ μου χρειαστηκε να το δηλωσω ως βλαβη γιατι δεν σταθεροποιουνταν με τιποτα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ZathuraEdition είπε

Φιλος που δουλευει στην Cosmote μου ειπε πως καθε φορα που δινουν απεριοστα MB δεν το κανουν για την ψυχη της μανας τους αλλα KAI για να ελεγξουν το δικτυο τους και να το φορτωσουν για να κανουν δοκιμες και ποσο αντεχει. Προσωπικα και τα Χριστουγεννα και τωρα που ετυχε να πεσω σε τετοια φαση... το ιντερνετ μου χρειαστηκε να το δηλωσω ως βλαβη γιατι δεν σταθεροποιουνταν με τιποτα :P 

There, i fixed it for you.

Τα ξέρω... απο πρώτο χέρι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...