Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν απεριόριστα data για 7 ημέρες(What's Up).


AntiCambeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, grinder_ είπε

Ο έλεγχος του δικτύου υπερισχύει έναντι όλων των άλλων λόγων.
Οπότε κανένα "fixed".

Δηλαδή για εσένα ενα bank-run είναι δοκιμή ρευστότητας τράπεζας? Ο,τι να 'ναι.
Αν δεν υπήρχε η δικτυακή υποδομή ΔΕΝ θα δινόταν η προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

H ταχυτητα του booster εδω εχει πεσει στα 2 mbps  - παλι καθε φορα αυτο γινεται με τα απεριοριστα  . Θα ερθει και η σειρα να τα κλασει η κεραια που παιρνεις 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, snoopycrete είπε

Δηλαδή για εσένα ενα bank-run είναι δοκιμή ρευστότητας τράπεζας? Ο,τι να 'ναι.
Αν δεν υπήρχε η δικτυακή υποδομή ΔΕΝ θα δινόταν η προσφορά. 

Δεν καταλαβαίνω την αναλογία με τις τράπεζες.
"Διόρθωσες" τον προηγούμενο (με το "αλλα KAI για να ελεγξουν το δικτυο τους") που είπε ότι η εταιρία επωφελείται απ όλο αυτό.
Ο έλεγχος μέσα από δοκιμές υπερισχύει και δεν είναι δευτερεύον λόγος που η εταιρία δίνει μια "προσφορά" αλλά πρωτεύον. Όλα τα άλλα ακολουθούν .
Πλασάρεται μαρκετίστικα ως "απεριόριστα data" και λαμβάνει μεγάλη προβολή από τα μέσα και οι συνδρομητές δεν μπορούν να έχουν απαιτήσεις γιατί δεν πλήρωσαν τίποτα.
Οπότε μια χαρά τα έλεγε ο προηγούμενος φίλος, το δικό σου "fixed" ήταν περιττό.

Όσο για τις υποδομές του δικτύου που πληρώνουμε ακριβά για δεκαετίες, "ρεζίλι" γίνονται κάθε τρεις και λίγο.
Όπως και όσοι σπεύδουν να δικαιολογήσουν τα κακώς κείμενα των εταιριών.
Μην μιλήσουμε καν για τους "ανταγωνιστές" που δεν μπορούν να ανταποκριθούν ακόμα και με την ορθή χρήση που εφαρμόζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, grinder_ είπε

Δεν καταλαβαίνω την αναλογία με τις τράπεζες.
"Διόρθωσες" τον προηγούμενο (με το "αλλα KAI για να ελεγξουν το δικτυο τους") που είπε ότι η εταιρία επωφελείται απ όλο αυτό.
Ο έλεγχος μέσα από δοκιμές υπερισχύει και δεν είναι δευτερεύον λόγος που η εταιρία δίνει μια "προσφορά" αλλά πρωτεύον. Όλα τα άλλα ακολουθούν .
Πλασάρεται μαρκετίστικα ως "απεριόριστα data" και λαμβάνει μεγάλη προβολή από τα μέσα και οι συνδρομητές δεν μπορούν να έχουν απαιτήσεις γιατί δεν πλήρωσαν τίποτα.
Οπότε μια χαρά τα έλεγε ο προηγούμενος φίλος, το δικό σου "fixed" ήταν περιττό.

Όσο για τις υποδομές του δικτύου που πληρώνουμε ακριβά για δεκαετίες, "ρεζίλι" γίνονται κάθε τρεις και λίγο.
Όπως και όσοι σπεύδουν να δικαιολογήσουν τα κακώς κείμενα των εταιριών.
Μην μιλήσουμε καν για τους "ανταγωνιστές" που δεν μπορούν να ανταποκριθούν ακόμα και με την ορθή χρήση που εφαρμόζουν.

Εσυ δηλαδή πιστεύεις οτι η Cosmote δίνει απεριόριστα για να δει αν και πότε μπουκώνει το δίκτυο. Καθόλου μπακαλίστικη λογική.

Για μετρήσεις δικτύου υπάρχει η P3. Επειδή λοιπόν ξέρει οτι μπορεί, δίνει απεριόριστα για να σπάσει τσαμπουκάδες ΚΑΙ για να κάνει μετρήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κατάλαβα.😅
Και έλεγα δεν θα αναφέρουμε τα πληρωμένα βραβεία πρωτιάς από "ανεξάρτητες" εταιρίες για να κρίνουμε το super δίκτυο που έχουμε...

Το κατά πόσο "μπορεί" το είδαμε προσφάτως, όπου κάποιοι έβλεπαν μηδενικές ταχύτητες.
Πες μας ότι οι συνδρομητές έφταιγαν που "έριξαν" το δίκτυο.
Να "σπάσει τσαμπουκάδες" στο καρτέλ που έχει στηθεί;😄

Με τέτοιο φανμποισμό γελάνε και οι πέτρες.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, grinder_ είπε

Καλά κατάλαβα.😅
Και έλεγα δεν θα αναφέρουμε τα πληρωμένα βραβεία πρωτιάς από "ανεξάρτητες" εταιρίες για να κρίνουμε το super δίκτυο που έχουμε...

Το κατά πόσο "μπορεί" το είδαμε προσφάτως, όπου κάποιοι έβλεπαν μηδενικές ταχύτητες.
Πες μας ότι οι συνδρομητές έφταιγαν που "έριξαν" το δίκτυο.
Να "σπάσει τσαμπουκάδες" στο καρτέλ που έχει στηθεί;😄

Με τέτοιο φανμποισμό γελάνε και οι πέτρες.
 

Με ανύπαρκτα επιχειρήματα και συνωμοσίες πληρωμένων βραβείων ναι γελάνε και οι πέτρες (Αν μάθεις τιμή πες και σε βοντα/γουιντ, κρίμα να μένουν στην απ' έξω).

Γέλα και εσύ βρε γιατί οι καφενειακές σου γνώσεις για το αντικείμενο είναι στο ίδιο επίπεδο, με τις πέτρες. Signing out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ.
Εγώ έχω μπακαλίστική "λογική".
Ευτυχως εσύ που είσαι μανατζαρέος wannabe golden boy που τα "ξέρεις απο μέσα" ξεχειλίζεις απο επιχειρήματα.😅
Μπουχτίσαμε με τους υπερασπιστές των τρεις κι εξήντα.
Άντε καλή σταδιοδρομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειναι οι τελευταιες ωρες για την προσφορα, επανερχομαι στο θεμα, ετσι απλά και ... ΣΠΕΥΣΑΤΕ !

Σε καρτικινητο whatsup ενεργοποιηθηκε σημερα στελνοντας SMS με μηνυμα GB στο 1330 και μου ηρθε μηνυμα οτι θα εχω απεριοριστα δεδομενα για 7 μερες. Βασικη προϋποθεση για να "τρεξει" η προσφορα ειναι να εχει γινει ανανεωση απο 1/1/2020. Σπευσατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η P3 αλλα φανταζομαι με απεριοριστα για ολους γινεται καλυτερη μετρηση. Τωρα για τις ταχυτητες απο οτι καταλαβα το προβλημα υπαρχει σε περιοχες που ειτε δεν ειχε καλη χωρητικότητα απο πριν και τωρα απλα εγινε ανυποφορο το πραγμα ειτε σε περιοχες που δεν εχουν καλο xdsl και ολοι βρηκαν ευκαιρια να κατεβασουν. Πάτρα παντως δεν αντιμετωπίζω κανενα προβηλμα οσον αφορα τις ταχυτητες.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jbouas είπε

Καλησπέρα,

Για όσους είπανε για καρτοσυμβόλαια, εμένα υπήρχε επιλογή στην εφαρμογή και ενεργοποιήθηκε κανονικά

Tι ακριβως καρτοσυμβολαιο ;  Και ειχε παρει τη προηγουμενη προσφορα ; Εμενα τα 3 business cost control δε βγαζουν τιποτα στο app . Kαι εχω κανει clear cache 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/2/2020 στις 9:17 ΜΜ, BritGreek είπε

Στον σταθμό του Μετρό στο Σύνταγμα. Το δίνουν και σε κάποια καταστήματα, αλλά έχουν λίγους αριθμούς και όχι πάντα. Στο Σύνταγμα είναι φοιτητικό, το οποίο το λένε προνομιακό, και ισχύει για πάντα (θεωρητικά). Είχα πάρει έναν αριθμό το καλοκαίρι, που έδινε 10gb, και μετά τη δεύτερη ανανέωση δεν μου το έδωσε ξανά. Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και το ανέφερα, γιατί είναι δικοί τους πωλητές (έστω και εξωτερικοί συνεργάτες), και μου το είπαν. Και όντως ισχύει.

Είναι απεριόριστα τoυ What's Up. 

20200216_212004.jpg

Aυτο το "φοιτητικο"-"προνομιακο" της wind ειναι να γελας απλα. εχει 3μηνη ή 4μηνη πλεον συνδρομη για να κρατησεις το "προνομιακο" πακετο προσφορων. Απλα για γελια. στο τελος σου βγαινει ιδια τιμη με τα υπολοιπα πακετα με τις τοσες ταριφες που σου κρατανε καθε 2 κ λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

H κοσμοκαρτα μου ειπαν απαιτει ανανεωση καθε 3 μηνες και σε συναγερμο να την εχω ξεχασμενη αλλιως μου καταργουν το νουμερο . Πηρα μια μου την εβαλαν 12 ευρω απο coteμαγαζο - και ενεργοποίησα τα απεριοριστα τη συνδεσα και σε One .  Τωρα  να εχει σημα και θα παρω το αιμα μου πισω :P Απο οτι εχω καταλαβει θες μια απο καθε εταιρεια για να ζητιανεύουμε κανα mb προσφορας παραπανω . Και οι καρτες ανανεωσεις ειναι 10 ευρω σε ολους απο οτι ειδα . Α κατι ακομα πακετο frog με 7 ευρώ δεν ειχε κανεις ουτε  μου λενε που υπαρχει  - και whats up δεν ειχαν λεει νουμερα .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Tι ακριβως καρτοσυμβολαιο ;  Και ειχε παρει τη προηγουμενη προσφορα ; Εμενα τα 3 business cost control δε βγαζουν τιποτα στο app . Kαι εχω κανει clear cache 

Φοιτητικό καρτοσυμβολαιο

Την προηγούμενη εννοείς την χριστουγεννιάτικη?? Ναι

Απλά αυτή την φορά ήταν κρυμμένη μέσα στις επιλογές όμως. (Ανάλυση και αγορά mb και κάτω κάτω κάτω από τα giga now έχει προσφορά Βαλεντίνου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...