Προς το περιεχόμενο

Στέρεψα από σειρά


mitsakos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έχω στερέψει από σειρά,

ψαχνω μια σειρά:

αν έχει σεζόν αρκετές το προτιμώ.

δε με ενδιαφέρει σε πιο κανάλι είναι.

να έχει αγωνία να γίνεται κάτι, να μην είναι αργή! Όχι αυτοτελή επεισόδια! δλδ σε κάθε επεισόδιο πχ να σκοτώνουμε ένα κακο, αλλά όταν τελειώσει ένα επεισόδιο να σε αφήνει σε αγωνία για το επόμενο. Θα προτιμούσα όχι παλιά εποχή κ όχι αλλά με super ήρωες της marvel, δε τρελαίνομαι με αυτά με πολιτικούς, ας είναι κ πιο παλιά όχι του 80s όμως

Έχω δει κ μου άρεσαν πολύ ή έστω μου άρεσαν κ τα είδα μέχρι τέλος ( δε τα γράφω όλα):

originals vaprire , the 100, walking dead, peaky, stranger things, la casa, 3%, lost, vis a vis, game of throne, oa, under the dome, son of anarchy, pretty little liars, Bates motel, orphan black, banshee, Americans, elite, riverdale.

Είδα αλλά δε ξετρελάθηκε με breaking bad, west world, blind spot, homeland, house of cards, Vikings, dark, the last ship,

όλες οι προτάσεις δεκτές κ ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X-files

Sopranos

Boston Legal

Supernatural

Locke & Key

Veronica Mars

Parks and Recration

Office

Rick and Morty

Futurama

Battlestar Gallactika

Eurika

Bnad of Brothers

True Detective

Chernobyl

Firefly

Friends

Fargo

Arrested Development

Twin Peaks

Dexter

How i met your mother

Βαρέθηκα να γράφω :P υπάρχουν άπειρες καλές σειρές να δεις. Τσέκαρε από αυτές καμία να δεις αν σου αρέσει κάποια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks 

Σχεδόν τα έχω δει όλα αυτά

το Veronica Mars δεν έχω δει κ τον ήξερα (Θα το τσεκάρω thx), όπως κ το firefly δεν ήξερα αλλά δε με έψησε, κ το Fargo δεν έχω δει αλλά είμαι έτσι κ έτσι να το αρχίσω. 
 

Κάποια είναι κωμωδίες που δε θέλω, μια σειρά με αγωνία θέλω να τελειώνει το επεισόδιο κ να θέλω να δω το επόμενο, να μην είναι αργή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να διαβαζουμε λιγο και τι ζηταει ο αλλος πριν προτεινουμε σειρα. Να αραδιαζουμε απλα σειρες που αρεσαν σε εμας δεν λεει κατι.

Π.χ. ο φιλος λεει πως θελει κατι με αγωνια, να μην ειναι αργη κλπ. Και παρακατω λεει πως δεν ξετρελαθηκε με το breaking bad. Και πατε και του προτεινετε το the wire!!! Σε 3-4 επεισοδια το πολυ θα το εχει σταματησει στανταρ!

Οι προτασεις μου ειναι (η σειρα που τις βαζω ειναι τυχαια)

24

Battlestar Galactica

Prison break (η 1η season σπερνει μετα πεφτει σιγα σιγα. Δεν το ολοκληρωσα ποτε να φανταστεις. Παντως την 1η αν δεν το εχεις δει αξιζει.)

Fringe (στους 2 πρωτους κυκλους εχει και αρκετα επεισοδια που μπορεις να τα πεις αυτοτελη, αλλα απο τον 3ο και μετα αυτο σταματαει)

Person of Interest (εχει αρκετα αυτοτελη επεισοδια, αλλα υπαρχει παντα η κεντρικη ιστορια που εξελισσεται)

The shield

Wayward pines

 

 

Επεξ/σία από crom251
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/2/2020 στις 2:26 ΜΜ, mitsakos13 είπε

Καλησπέρα, έχω στερέψει από σειρά,

ψαχνω μια σειρά:

αν έχει σεζόν αρκετές το προτιμώ.

δε με ενδιαφέρει σε πιο κανάλι είναι.

να έχει αγωνία να γίνεται κάτι, να μην είναι αργή! Όχι αυτοτελή επεισόδια! δλδ σε κάθε επεισόδιο πχ να σκοτώνουμε ένα κακο, αλλά όταν τελειώσει ένα επεισόδιο να σε αφήνει σε αγωνία για το επόμενο. Θα προτιμούσα όχι παλιά εποχή κ όχι αλλά με super ήρωες της marvel, δε τρελαίνομαι με αυτά με πολιτικούς, ας είναι κ πιο παλιά όχι του 80s όμως

Έχω δει κ μου άρεσαν πολύ ή έστω μου άρεσαν κ τα είδα μέχρι τέλος ( δε τα γράφω όλα):

originals vaprire , the 100, walking dead, peaky, stranger things, la casa, 3%, lost, vis a vis, game of throne, oa, under the dome, son of anarchy, pretty little liars, Bates motel, orphan black, banshee, Americans, elite, riverdale.

Είδα αλλά δε ξετρελάθηκε με breaking bad, west world, blind spot, homeland, house of cards, Vikings, dark, the last ship,

όλες οι προτάσεις δεκτές κ ευχαριστώ.

Φιλε μου περιγραφεις το 24. Πιαστο απο την αρχη, εχει 9 σεζον αν εξαιρεσουμε την τελευταια που δεν παιζει ο Kief Sutherland.

Eιναι ακριβως αυτο που ζητας. Χτυπας ασταματητο σερι επεισοδιων με ξενυχτια, και με τρελες ανατροπες.

Αν σου αρεσουν τα αρχαιας εποχης πιασε τον Σπαρτακο. Απλα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ σειρα! Στο στυλ της ταινιας 300 περιπου.

 

Επεξ/σία από qspock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...