Προς το περιεχόμενο

Γυαλια ηλίου Polaroid (εταιρία) γρήγορα αναγκαίο


JinBi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κανεις σας γυαλιά polaroid ;Την εταιρία και όχι polarized.Μπορειτε να .ου πείτε τι κατηγορία φίλτρου φακού  αναγράφει πάνω τους το γυαλί;Επίσης αξίζουν ;

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως ; τι λεπτομέρειες θες ;

Εχω 2 ζευγάρια, το 1 απ τα 2 το έλιωσα στην δουλειά αλλα τα έβγαλε τα λεφτα του.

Αυτο πχ μου βγηκε σχετικά καλό.

https://www.skroutz.gr/s/11522622/Polaroid-PLD-7018-S-807-M9.html

Επεξ/σία από Thulogur
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Thulogur είπε

Όπως ; τι λεπτομέρειες θες ;

Εχω 2 ζευγάρια, το 1 απ τα 2 το έλιωσα στην δουλειά αλλα τα έβγαλε τα λεφτα του.

Ο φακος ξέρεις τι κατηγοριας είναι;Αν είναι 2 η 3;Αναγράφεται κάπου;Ντάξ δεν έχω όρεξη να δώσω 100+ € για γυαλιά για αυτό ρωτάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, JinBi said:

Ο φακος ξέρεις τι κατηγοριας είναι;Αν είναι 2 η 3;Αναγράφεται κάπου;Ντάξ δεν έχω όρεξη να δώσω 100+ € για γυαλιά για αυτό ρωτάω

χαζεύοντας στο ιντερνετ, για κατηγορία 2 το κοβω.

Οτι πληρώνεις-παίρνεις πάντως. Αν τα θες για καφεδάκι και βόλτες και να φαίνεσαι ωραιος, μην τα παρεις. Η εταιρεια δεν εχει επενδύσει ουτε σε σχεδιο ουτε σε σχημα, για φασον μου φαίνονται εμενα, απλα ηταν καλα για την τιμη τους και για την δουλεια που τα ηθελα. Κατα τ'αλλα rayban παίρνω συνήθως που αντέχουν χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταία χρόνια έχει πέσει πολύ η ποιότητα των polaroid. Xωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν αξίζουν για τα χρήματα που κοστίζουν. Τα περισσότερα είναι cat 2 και cat 3 οπότε εξαρτάται απο το μοντέλο που θα διαλέξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εταιρία είναι φάση Blaunpunkt πτωχευμενη και αγορασμένο το σήμα από Πολωνούς και τα γυαλιά επειδή τα έχω δουλέψει είναι ποιότητα κάτω του μετρίου σε σχέση με την τιμη τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...