Προς το περιεχόμενο

Sapphire RX 5700 XT 8G Nitro+ 399€ Πλαίσιο


kostas7837aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 minutes ago, leros2004 said:

Αφού έχεις ξανακάνει τη διαδικασία με τον Dante.. τι σε κάνει να πιστεύεις ότι άλλαξε κάτι ? 

Όταν με το καλό βγει το RE3, θα το συνδέσει ο φίλος σου στο δικό σου steam account. Δεν είναι υποχρεωτικό να συνδεθούν όλα τα παιχνίδια στον ίδιο steam λογαριασμό..

Ναι αυτό ίσως και να γίνεται.. εκτός και αν έχει κανα περίεργο check που δεν φαινεται στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 198
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ παιδιά προχθές παρέλαβα και την έχω τρέξει καμία δύο ώρες... Έβγαλα την 970, απεγκατεστησα όλα τα Nvidia drivers (νομίζω 4) και εγκατέστησα της AMD. Όλα καλά φαίνονται πέρα από τον ήχο. Ακόμα και στο YouTube αραιά και που, χάνει τον ήχο για λιγότερο από δευτερόλεπτο και μετά συνεχίζει. Σε παιχνίδια είναι ακόμα χειρότερα, καθώς η συχνότητα που χάνει τον ήχο αυξάνεται σε πχ μια κάθε 5 δευτερόλεπτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Dantε είπε

Λογικα ειναι η ιδια διαδικασια που ειχαμε κανει οταν πηρες απο μενα το re2 ;)

 

3 ώρες πριν, leros2004 είπε

Αφού έχεις ξανακάνει τη διαδικασία με τον Dante.. τι σε κάνει να πιστεύεις ότι άλλαξε κάτι ? 

Όταν με το καλό βγει το RE3, θα το συνδέσει ο φίλος σου στο δικό σου steam account. Δεν είναι υποχρεωτικό να συνδεθούν όλα τα παιχνίδια στον ίδιο steam λογαριασμό..

Αν είναι ακριβώς ίδια, ΟΚ τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/2/2020 στις 7:55 ΜΜ, Recreator είπε

Εγώ παιδιά προχθές παρέλαβα και την έχω τρέξει καμία δύο ώρες... Έβγαλα την 970, απεγκατεστησα όλα τα Nvidia drivers (νομίζω 4) και εγκατέστησα της AMD. Όλα καλά φαίνονται πέρα από τον ήχο. Ακόμα και στο YouTube αραιά και που, χάνει τον ήχο για λιγότερο από δευτερόλεπτο και μετά συνεχίζει. Σε παιχνίδια είναι ακόμα χειρότερα, καθώς η συχνότητα που χάνει τον ήχο αυξάνεται σε πχ μια κάθε 5 δευτερόλεπτα....

Κάνε ένα ddu και βάλε πάλι τον 20.1.4 driver

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...