Προς το περιεχόμενο

Sapphire RX 5700 XT 8G Nitro+ 399€ Πλαίσιο


kostas7837aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Το hardware acceleration το απενεργοποιεις τελειως στα windows ; Έχεις κάποιο μειονέκτημα; 

Και εγώ πήρα της 560πxt με άτοκες και έχω θέματα. Δεν τον ήξερα αυτό με το ποσό, που θα επιστρέφεται σε δόσεις. 

Επισης και εγώ έστειλα email για τα παιχνίδια και το game pass,  μου είπαν θ; μου τα στείλουν σε λίγες ημέρες. Εννοείται σε 2,3 ημέρες θα ξαναστείλω. 

Καλύτερα πάρε τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 198
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το απενεργοποιείς απο τις ρυθμίσεις της εκάστοτε εφαρμογής, συνήθως internet browsers, discord και όποια άλλη εφαρμογή έχεις εγκατεστημένη και το υποστηρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είναι να υπάρχει timing.. χτες πριν κοιμηθώ είδα το ποστ της προσφοράς και το πρωί πήγα και την πήρα... ελπίζω να μην το μετανιώσω 😛 thanks OP... or not... time will tell !! :D

p.s Τα παιχνίδια δεν ξέρω αν έχει νόημα να δοκιμάσω να τα πουλήσω... τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Luciddream είπε

Τελικά είναι να υπάρχει timing.. χτες πριν κοιμηθώ είδα το ποστ της προσφοράς και το πρωί πήγα και την πήρα... ελπίζω να μην το μετανιώσω 😛 thanks OP... or not... time will tell !! :D

p.s Τα παιχνίδια δεν ξέρω αν έχει νόημα να δοκιμάσω να τα πουλήσω... τι λέτε?

Ελλάδα δε θα φύγουν εύκολα. Μόνο σε φιλικό κύκλο/ παρέα. Εδώ θα έχεις παζάρια. 

( το έχω προσπαθήσει γι αυτό στο λέω )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

39 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ελλάδα δε θα φύγουν εύκολα. Μόνο σε φιλικό κύκλο/ παρέα. Εδώ θα έχεις παζάρια. 

( το έχω προσπαθήσει γι αυτό στο λέω )

Και στο εξωτερικο που ειναι και περισσοτεροι αυτοι που τα πουλανε υπαρχουν παζαρια,δεν εχει να λεει.

Παιζει μεγαλο ρολο και ποτε θα τα βαλεις να τα πουλησεις τα παιχνιδια. 

Επισης ορισμενοι εβαζαν τους κωδικους ακριβοτερα απο οσο κοστιζαν σε κλειδαδικα,αρα λογικο να πεσει παζαρι στις τιμες.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα κραταω και τα codes  πες οτι καποια στιγμη θελω να  δω και το iceborn . Σε φιλικο κυκλο θα πανε δωρο αν το εκτιμούν και δε πανε να τα μεταπουλησουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Και στο εξωτερικο που ειναι και περισσοτεροι αυτοι που τα πουλανε υπαρχουν παζαρια,δεν εχει να λεει.

Παιζει μεγαλο ρολο και ποτε θα τα βαλεις να τα πουλησεις τα παιχνιδια. 

Επισης ορισμενοι εβαζαν τους κωδικους ακριβοτερα απο οσο κοστιζαν σε κλειδαδικα,αρα λογικο να πεσει παζαρι στις τιμες.

Μωρέ ναι γι αυτό βλέπεις τι τιμή παίζει συνήθως και πράττεις αναλόγως αλλά εδώ είναι διαφορετικά σε νοοτροπία τα πράγματα (κλασσικα). Προσωπικά θα κρατούσα το RESI 3 θα έδινα το άλλο . Πάντως θέλει προσοχή και στις 2 περιπτώσεις. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Προσωπικα κραταω και τα codes  πες οτι καποια στιγμη θελω να  δω και το iceborn . Σε φιλικο κυκλο θα πανε δωρο αν το εκτιμούν και δε πανε να τα μεταπουλησουν .

Spoiler

 

Ουτως ή αλλως εχει πεσει η τιμη του iceborn και συνεχιζει να πεφτει στα κλειδαδικα.Δεν ειναι να πεις οτι θα το παρει ο αλλος να το βαλει στα 40ευρω ξερω γω.

Και για το Resident evil και σε αυτο θα πεσει η τιμη του μιας και εχουμε ακομα σχεδον 1.5μηνα.

 

 

1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

Μωρέ ναι γι αυτό βλέπεις τι τιμή παίζει συνήθως και πράττεις αναλόγως αλλά εδώ είναι διαφορετικά σε νοοτροπία τα πράγματα (κλασσικα). Προσωπικά θα κρατούσα το RESI 3 θα έδινα το άλλο 

Spoiler

Μα αυτο σου λεω που δεν καταλαβαινεις. Η νοοτροπια υπαρχει και απο τις 2 πλευρες(κοινως και πωλητη και αγοραστη).Ο μονος λογος που δεν βλεπεις πολλα αναλογα περιστατικα στο εξωτερικο(για παζαρια)ειναι γιατι στην μια περιπτωση εχεις σαν αγοραστες μονο το Insomnia,στην αλλη μεσω του internet εχεις ολο τον κοσμο :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 minutes ago, Mhlogiatros said:

Προσωπικα κραταω και τα codes  πες οτι καποια στιγμη θελω να  δω και το iceborn . Σε φιλικο κυκλο θα πανε δωρο αν το εκτιμούν και δε πανε να τα μεταπουλησουν .

Εγώ που δεν έχω χρόνο πλέον παίζω τα παιχνίδια μόνο μετά απο 3-4 χρόνια όταν πέφτει και η τιμή τους. Απο τους βασικούς λόγους που ήθελα κάρτα ήταν για να αρχίσω κανα Game τυπου GTA 5 τώρα. Οπότε χαμένα θα πάνε σε μένα τα παιχνίδια. Απλά δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι και πόσο συνδεδεμένα είναι με το account της AMD. Τι τιμή θα τα δίνατε τώρα και τα δύο?

Επεξ/σία από Luciddream
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Luciddream είπε

Εγώ που δεν έχω χρόνο πλέον παίζω τα παιχνίδια μόνο μετά απο 3-4 χρόνια όταν πέφτει και η τιμή τους. Απο τους βασικούς λόγους που ήθελα κάρτα ήταν για να αρχίσω κανα Game τυπου GTA 5 τώρα. Οπότε χαμένα θα πάνε σε μένα τα παιχνίδια. Απλά δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι και πόσο συνδεδεμένα είναι με το account της AMD. Τι τιμή θα τα δίνατε τώρα και τα δύο?

Δεν συνδέονται πλέον. Σου δίνει κλειδί. Τουλάχιστον στο τελευταίο προμο έτσι ήταν. Κάνεις ενεργοποίηση του ενός κωδικού διαλέγεις τα 2 παιχνίδια και δίνει κλειδιά.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Luciddream είπε

 Τι τιμή θα τα δίνατε τώρα και τα δύο?

Spoiler

To καθενα ξεχωριστα?35το resident και 20 το monster(που εχει λιγοτερη ζητησ)και για να φυγουν και τα 2 μαζι 45-50ευρω σαν ειδικη τιμη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έκανα redeem τον κωδικό στο AMD rewards και μου βγάζει ένα κλειδί για το borderlands 3. Αυτό μπορώ να το πουλήσω κανονικά άσχετα από το site της AMD?  Έλεγα να το ανταλλάξω στο r/Steamgameswap.

Επεξ/σία από John_on_PC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...