Προς το περιεχόμενο

Λεκεδες στο μονιτορ καθε τρεις και λιγο


FromDusk_TillDawn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα εχω ενα μονιτορ της lg 27 ματ και εμφανιζει μικρους λεκεδες μαυρους σε μεγεθος της μυτης του μολιβιου σε ολο το πανελ,το καθαριζω και φευγουν αλλα οχι και ευκολα (καθαρισμα με απιονισμενο και μικροινες),μετα απο καμια βδομαδα αρχιζουν να εμφανιζονται και αν το αφησω κανα μηνα οπως και εγινε μια φορα γεμιζει παντου.

Γνωριζει κανεις απο που προερχονται η εχει δει κανεις κατι αναλογο στο δικο του πανελ?Την οθονη μονο εγω την χρησιμοποιω οποτε δεν παιζει να την λερωνει καποιος χωρις να το ξερω.

Υπαρχει μεσα στο σπιτι air condition και αφυγραντηρας,υπαρχει περιπτωσει να αφηνουν στην ατμοσφαιρα τιποτα σταγονιδια δε ξερω και να πεφτουν πανω στο πανελ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 17/2/2020 στις 5:04 ΜΜ, FromDusk_TillDawn είπε

Καλησπερα εχω ενα μονιτορ της lg 27 ματ και εμφανιζει μικρους λεκεδες μαυρους σε μεγεθος της μυτης του μολιβιου σε ολο το πανελ,το καθαριζω και φευγουν αλλα οχι και ευκολα (καθαρισμα με απιονισμενο και μικροινες),μετα απο καμια βδομαδα αρχιζουν να εμφανιζονται και αν το αφησω κανα μηνα οπως και εγινε μια φορα γεμιζει παντου.

Γνωριζει κανεις απο που προερχονται η εχει δει κανεις κατι αναλογο στο δικο του πανελ?Την οθονη μονο εγω την χρησιμοποιω οποτε δεν παιζει να την λερωνει καποιος χωρις να το ξερω.

Υπαρχει μεσα στο σπιτι air condition και αφυγραντηρας,υπαρχει περιπτωσει να αφηνουν στην ατμοσφαιρα τιποτα σταγονιδια δε ξερω και να πεφτουν πανω στο πανελ?

Μήπως τρως φαγητό μπροστά στον υπολογιστή; 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον επειδη απεναντι ειναι η κουζινα παιζει με τον αερα του παραθυρου στο τηγανισμα να καθονται στην οθονη απομειναρια λαδιου.

Εβαλα 50-50 λευκο ξυδι και απιονισμενο και εγινε καινουρια,θα τι σκεπαζω οταν τηγανιζω απο εδω και περα και ελπιζω να μη ξανασυμβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...