Προς το περιεχόμενο

Καρναβάλι Πάτρας 2020


tazos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Sabeas είπε

αλλος ενας για την κατσικα του γειτονα. 

Βγαλτε τις μασκες ενας ενας, και δεν εννοω τις χειρουργικες

Που έχεις το μαγαζι? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

Mασκα και στολη και να δηλωθεις εθελοντης για οταν θα αυξηθουν (ο θεος να το κανει να μην) τα κρουσματα και θα θελουνε βοηθεια η ανθρωποι..

αφου εισαι και τοσο λαρτζ , τυπου....

Δεν ειναι ότι είμαι λαρτζ όπως το λες, απλά είναι κρίμα αυτό που έγινε, θα έβγαζαν φράγκα από το σαματά που γίνεται, τώρα θα χάσουν πολλά €

Και είναι κάτι που δεν μπορείτε η δεν θέλετε να καταλάβετε, η οικονομία είναι αλυσίδα, όταν χαλάει κάτι, ή ζημιά πάει αρκετά πιο μακριά...δεν είναι ότι έχασαν μόνο αυτοί στο καρναβάλι, με τα χρήματα αυτά θα πλήρωναν υποχρεώσεις, θα πλήρωναν έξοδα, υπαλλήλους,και πολλά ακόμα. (Αθηναίος είμαι, και εμένα δεν μου αρέσει το καρναβάλι εκεί επειδή έχει πολλά έκτροπα, αλλά για την περιοχή είναι κερδοφόρο, όπως και της Ξάνθης που αναβλήθηκε)  και θεωρώ ότι νοιώθουν ριγμένοι και με το δίκιο τους γιατί απαγόρευσαν μόνο τα καρναβαλια και όχι άλλες συνάθροισεις. Και εγώ έτσι θα ένοιωθα αν ήμουν πατρινός, ξανθιωτης κτλπ, η είχα μαγαζί εκεί και περίμενα το καρναβάλι να βγάλω χρήματα. 

 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

εδω που τα λέμε η κυβέρνηση έκανε τραγικο λάθος να βγει να πει ακυρωνω τα καρναβαλια και τιποτε αλλο. πες ακυρωνω όλα οσα ειναι μαζικες συναθροίσεις αρα και τα καρναβάλια. οι ανθρωποι ειναι λογικο να νιωθουν ριγμένοι αφου δεν υπαρχει καμια αλλη οδηγια για αλλους χωρους.

Ακριβώς αυτό 👍👍

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε η κυα αναφέροντας κατάργηση όλων των καρναβαλικών εκδηλώσεων δήμων οτα α και β.

Με την κίνηση αυτή , ο κάτοικος Αθήνας δεν θα πάει Πάτρα για το καρναβάλι. Έτσι δεν υπάρχει περίπτωση μετάδοσης ιού . 

Μην ξεχνάμε είναι 4 . 2 θεσσ 2 Αθήνα .

Δεν έκλεισαν τα μαγαζιά γιατί δεν μπορούν να το κάνουν θεωρητικά . Δικαίωμα σου αν θες να πας /αν θες να το ανοίξεις . 

Τώρα για τα γήπεδα και τα μμμ, αυτό είναι άλλο κομμάτι αλλά φαντάζομαι θα σκέφτηκαν , όσοι τα χρησιμοποιούν είναι από την ίδια πόλη οπότε πάνω κάτω καταλαβαίνετε .

 

Κατά την ταπεινή λάθος άποψη μου τα άνωθεν . Ιδωμεν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν όλα δεν πάνε καλα, που το απεύχομαι, τι θα γίνει το πάσχα στην ανάσταση που φιλιούνται 10εκ έλληνες σε 10 λεπτά με όλους οσους ειναι σε ακτινα 10 μέτρων? Να δωσουν οδηγια να μην παμε το βλεπω απιθανο. Δεν παιζεις με την εκκλησία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...