Προς το περιεχόμενο

Ευκολο δωρεαν πρόγραμμα για μιξη τραγουδιων


tera2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους. ΘΑ ηθελα καποιος να μου συστησει ενα δωρεαν προγραμμα για ενα ελαφρυ djing σε  παρτυ. Κατι πολυ απλο σανα εχει δηλαδη δυο cdieres και να κανει στοιχειωδη μιξη. Στα νιατα μου χρησιμοποιούσαμε τον bmp player αλλα εχω χασει επαφη καμμια 10ετια τωρα γιαυτο ρωταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα αλλο ρε παιδια γιατι αυτο δεν παιζει στα 7 μου λειπει ενα dll. Χρειαζομαι κατι εξαιρετικα απλο(σαν δυο cd απλανα μιξαρω) και ελαφρυ μιας και θα παιξει σε ψιλοχρεπι υπολογιστη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποιο που ειχα χρησιμοποιησει χρονια πριν και μου ειχε φανει πολύ ευκολο ήταν το Nero soundtrax

 

Επεξ/σία από Crybal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση. Το πρόγραμμα θα παίζει στον αυτόματο από λίστες ή θα είναι κάποιος να αλλάζει τα τραγούδια; Γιατί αν είναι να παίζει αυτόματα σου είναι αρκετό το foobar2000 με ενεργοποιημένο το crossfade και το normalize. Θα του πετάξεις τα τραγούδια που θέλεις να παίξει και θα τα μιξάρει με τη σειρά ή ανακατεμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Virtual dj χρησιμοποιησα ήμουν από πανω και τα μιξαρα μια εγω μια μονο του οταν φορτωνα καμμια μικρή λιστα.....Δεν ειμαι απολυτα ικανοποιημενος μιας και δεν μου φανηκε ιδιαιτερα απλο σε καποια θεματα(ρυθμισεις για το χρόνο μιξης) αλλα εχει πολυ πράμα που δεν ξερω καλα....

Επεξ/σία από tera2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...