Προς το περιεχόμενο

Κακή εμπειρία από τα public


achilleas1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας θα ηθελα να μιλησω για τα κατι που μου συνεβη σημερα στα public ειχα παραγειλει το generation zero used για ps4 μου ηρθε σημερα το πρωι email να παω να το παραλαβω πηγαινω το απογευμα δινω το κωδικο παραγγελιας και μου φερνει το fifa 19 για ps3 τις λεω δεν ειναι αυτη η παραγγελια μου και μου λεει με το κωδικο αυτο αυτη βγαζει τις λεω στο ονομα μου βγαζει οτι εχω παραγγειλει το fifa μου λεει ναι ζηταω εναν υπευθυνο και ερχεται μετα απο λιγο του εξηγω τι εχει γινει ψαχνει στον υπολογιστη του και μου λεει υπαρχει λαθος στο σαιτ ο κωδικος παραγγελιας αυτος ειναι για το fifa 19 ασχετα που φαινεται στο σαιτ το generation zero και θα ενημερωσει λεει το τμημα online παραγγελιων.Αυτη δεν ειναι η πρωτη φορα που κανουν λαθος το καλοκαιρι παραγγελνω cod infinite warfare διαθεσιμο μου στελνουν μετα απο μια εβδομαδα και μου λενε εχει γινει λαθος και το game δεν υπαρχει τον οκτωβριο παραγγελνω τα elex και just cause 3 περιμενω δεκα μερες ερχεται email να τα παρω πηγαινω και ειχανε μονο το elex το just cause 3 δεν το ειχανε παροτι στο email ελεγε ετοιμο για παραλαβη και τελος 11 νοεμβριου παραγγελνω kingdom hearts 3 used διαθεσιμο ελεγε δεχομαι emai σε μια εβδομαδα οτι δεν ειναι διαθεσιμο και θα με ενημερωσουν εκ νεου και μου ερχεται προχτες email 15 φεβρουαριου 3 μηνες μετα δηλαδη οτι ειναι διαθεσιμο για παραλαβη μιλαμε για γελια μετα απο ολα αυτα λοιπον δεν ξαναπαταω στα public.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...