Προς το περιεχόμενο

[Smartwatch] Honor Magic Watch 2 46mm 166€ @ amazon.co.uk [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην ουσία είναι ένα Huawei GT2 με άλλη επωνυμία. Η Honor είναι θυγατρική της Huawei.

Πολύ καλή επιλογή και πλέον υποστηρίζει και κλήσεις όπως π.χ το Gear S3 frontier ή Galaxy Watch αλλά με πολύ καλύτερη αυτονομία. ;) 

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω από το huawei GT που εχω και το πρώτο Honor magic που είχα αλλά το έδωσα γιατί δεν με βόλεψε λόγω μεγέθους (είναι πιο μικρό από τα huawei GT1/GT2 και Honor Magic 2), ειναι λεπτό- ελαφρύ και κάθονται καλά στο χέρι. Βέβαια δεν ξέρω αν τα 46mm θα φαίνονται ωραία στο χέρι σου αν έχεις πολύ λεπτό καρπό. Μόνο αυτό να κοιτάξεις. Κατά τα άλλα τα ρολόγια είναι ποιοτικά χωρίς να είναι βαριά και λεπτά σε σχέση π.χ samsung. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος εδώ και λίγες μέρες, πολύ ικανοποιημένος. Όπως αναφέρθηκε και πιο πριν πρόκειται για watch gt2 με άλλο όνομα. Με ύψος 1.78, 80 κιλά και σχετικά λεπτό καρπό κάθεται κουτί στο χέρι. Υπάρχουν κριτικές στο ιντερνετ που περιγράφουν τα πλεονεκτήματα (μεγαλύτερο η διάρκεια μπαταρίας) και τα μειονεκτήματα (μεγαλύτερο το λειτουργικό του που δεν δέχεται apps). Προσωπικά δεν μου χρειάζεται κάτι περισσότερο από αυτά που έχει ήδη ενσωματωμένα. Ευχάριστη έκπληξη το ηχειάκι του (βγήκα για τρέξιμο και ακουγόταν ο εικονικός προπονητής 50 μέτρα μακριά!)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, waterbear είπε

Τωρα με το brexit τι παιζει απο τελωνειο και φορους? 

Οπως τα ξερες μεχρι τελος το 2020, οπου ειτε θα εχει συμφωνηθει νεο trade deal ειτε οχι 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αλλαξε πριν λιγο στην τιμή που αναφέρεις... πριν είχε όσο αναφέρει ο TS (125 λιρες + μεταφορικά ). Προφανώς τελειωσε η προσφορά

Επεξ/σία από anonik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...