Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
xgol

Cosmote vdsl πρωτος λογαριασμος.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, μου ηρθε ο πρωτος λογαριασμός στα 69,50 (περιλαμβανει το τελος ενεργοποιησης και το παγιο του πρωτου μηνα).

Αφορα το διαστημα 14/01 με 15/02, στο οποιο δεν ειχα ιντερνετ, γιατί δεν ειχε γινει η συνδεση απο πλευρας κοσμοτε!

(Εδω και 2 μερες ηρθε ο τεχνικος τους κι εχω ενεργη συνδεση).

Δικαιουται να μου ζηταει παγιο η εταιρια, για μια υπηρεσια που δε μπορουσα να χρησιμοποιησω υπ' ευθυνη της;

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
11 λεπτά πριν, xgol είπε

Καλησπερα, μου ηρθε ο πρωτος λογαριασμός στα 69,50 (περιλαμβανει το τελος ενεργοποιησης και το παγιο του πρωτου μηνα).

Αφορα το διαστημα 14/01 με 15/02, στο οποιο δεν ειχα ιντερνετ, γιατί δεν ειχε γινει η συνδεση απο πλευρας κοσμοτε!

(Εδω και 2 μερες ηρθε ο τεχνικος τους κι εχω ενεργη συνδεση).

Δικαιουται να μου ζηταει παγιο η εταιρια, για μια υπηρεσια που δε μπορουσα να χρησιμοποιησω υπ' ευθυνη της;

Το συστημα βγαζει λογαριασμο αυτοματα, πρεπει να ενημερωσεις την εξυπηρετηση πελατων για να μην πληρωσεις τον επομενο με δικη τους παρεμβαση (αλλιως αυτοματα θα αου ρθει ο επομενος λογαριασμος)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 λεπτά πριν, DanielRGr είπε

Το συστημα βγαζει λογαριασμο αυτοματα, πρεπει να ενημερωσεις την εξυπηρετηση πελατων για να μην πληρωσεις τον επομενο με δικη τους παρεμβαση (αλλιως αυτοματα θα αου ρθει ο επομενος λογαριασμος)

Σ ευχαριστώ, θα περασω απο ενα καταστημα να το διευθετήσω.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

θα γινει εκκαθαριση στους επομενους λογαριασμους και θα αφαιρεθουν τα αντιστοιχα ποσα

• Thanks 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.