Προς το περιεχόμενο

Apple Watch


Ar_DiMiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην παρούσα φάση και με τα δικά μου κριτήρια τουλάχιστον, δεν αξίζει να δώσεις τόσα χρήματα για το απλό GPS μοντέλο. Προσωπικά έχω το series 2 ακόμα, και δεν προτίθεμαι να αλλάξω (όχι γιατί το 4 και 5 δεν με εντυπωσίασαν κάθε άλλο). Μέχρι να έρθει υποστήριξη από τους ελληνικούς παρόχους για twin e sim και υποστήριξη του 4G cellular enabled θεωρώ πως είναι λάθος-κοροιδία να δώσεις τόσα χρήματα για ένα αξεσουαρ πλήρως εξαρτημένο από το bluetooth του κινητού. Γνώμη μου λοιπόν περίμενε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το επόμενο αργεί, αλλά από ότι κατάλαβα δεν έχεις θέμα budget, οπότε πήγαινε και χτύπα το 5αρι ;) αν αξίζει εξαρτάται από σένα. Για κάποιον που κάνει αθλητικές δραστηριότητες σίγουρα θα τον βοηθήσει. αν έχεις και iPhone ακόμα καλύτερ.α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή σκέφτομαι να πάρω σε κάποια φάση το 3 (δεν θέλω να δώσω παραπάνω από 250 ευρω), θα ήθελα να ρωτήσω για το lifecycle ενός τέτοιου smartwatch, δεδομένου κιόλας ότι έχει και κάποια χρόνια που πρωτοβγήκε.

Δηλ, θα μπορεί να "βγάλει" 2-3 χρόνια? η μπαταρία του πόσο περίπου θα βγάλει μέχρι να χρειαστεί αλλαγή?

Επεξ/σία από onelonelystar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδανική λύση αυτή τη στιγμή είναι να πας σε S4.

Η μόνη ουσιαστική διαφορά με το S5 είναι η AOD.

Τα 3 χρόνια τα έχεις πολύ εύκολα, το S3 είχε μακράν τη καλύτερη μπαταρία απο όλα τα AW.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...